Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagyon féltékeny a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny a párom, megkeseríti a napjaimat! Szerintetek ez elég ok rá és jogosan ilyen?

Figyelt kérdés

Korábban írogattak nekem srácok, akiknek én mindig tisztán elmondtam, hogy van párom, akit imádok, de haverilag még beszélgettem velük, volt, hogy valamelyikkel összefutottam egy italra, de mindig tisztáztam, hogy semmi több nem lehet! Én nyitott ember voltam, szerettem barátkozni, de SOHA SOHA nem csalnám meg az párom, mert rajongok érte, vele képzelem el a jövőm. Amikor a párom megtudta, hogy haverkodom más férfiakkal, akik van, hogy többet akarnak tőlem, azóta betegesen féltékeny, válltig állítja, hogy megcsaltam/csalom. Az nem érdekli, hogy én tisztáztam velük, hogy semmit sem akarok tőlük. Folyton az jár a fejében, hogy én biztosan "B" opciót kerestem helyette, biztos volt valami indítékom, hogy szóba álltam velük, pedig tényleg nem. Csinos, 20 éves lány vagyok, modellkedtem is, de már olyan szinten elcsúfítottam magam, hogy tényleg senki sem szól be, nem akarnak velem ismerkedni, vagy ha mégis, én már nem vagyok nyitott, hanem rideg és barátságtalan, bunkó. Már otthoni laza, egyáltalán nem szexi ruhákat hordok, igénytelen haj, ápolatlan arcbőr, semmi smink...:((( Én ezt is elfogadom és hajlandó vagyok így élni miatta, mert benne látom a jövőm, de ő a mai napig kiakaszt a féltékenységével. Ha megelégelem és le akarom zárni, vagy meg akarom beszélni, akkor engem okol, hogy miattam vesztette el a bizalmát. Lehet, hogy igaza van? :( már megbántam, bocsánatot is kértem tőle, hogy fiúkkal barátkoztam...


Nehéz szakítani vele, mert nagyon szép jövőt terveztünk, a tenyerén hordoz, nagyon jó életem van mellette és ha normális, akkor rengeteg szeretetet és törődést ad, tényleg imád és nagyon kedves, szerető férfiként tud velem bánni. Úgy érzem senkit nem tudnék újra ilyen közel engedni és szeretni, ha őt elveszítem. Néha viszont előtör a sárga szörny és idegronccsá tesz... Én már ott tartok, hogy magamat okolom, de lehet, hogy hülyeség...? Véleményeket kérnék! Bocsi a hosszú sztoriért, muszáj volt kiírnom magamból!

2 éve vagyunk együtt, 2hónapja eljegyzett. Én 20, ő 29 éves.



2014. júl. 2. 20:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%

8. vagyok.

Mondok még egy történetet. Egyik barátnőm egy éve költözött össze a pasijával (most már exével). Ott is a csávó terrorban tartorra a csajt. Mindenbe belekötött, ugráltatta - mondjuk ő nem féltékenykedett, de nem is ezért kötöm ide ezt a történetet.

Szóval összeköltöztek, vagyis a lány odaköltözött a sráchoz. A srác konkrétan semmit nem csinált otthon, a lányt cselédnek tartotta, a lány mégsem volt képes kilépni a kapcsolatból.

Most kötöm a Te történetedhez: bebeszélte a srác a lánynak, hogy a kapcsolatot ő rontotta el. Elkezdődött azzal, hogy a srác folyamatosan az exeihez hasonlította a lányt, hogy a Juli milyen vékony volt, a Gabi milyen bögyös volt, meg ilyenek. Folyton cseszegette a súlya miatt, pedig én korábbról ismertem a lányt és RENGETEGET fogyott, most tök jól néz ki. Bunkó módon közölte, hogy "kövér vagy" "szar a hajad". A lány önbizalmát ez teljesen lerombolta. Ha a lány takarított, abba is belekötött. Volt, hogy a konyhapulton ott maradt kettő darab 1 centis folt. Erre a srác alkoholos filccel többszörösen körberajzolta és odaírta, hogy "EZ MI?!".

A lány eleinte kiállt maga mellett, veszekedtek sokat. A veszekedések verésbe mentek át, a lány persze visszaütött, mire a srác még jobban megverte. Még akkor sem akart a lány kilépni a kapcsolatból, mert "jól megvagyunk egyébként". A lány megjárta a toxikológiát, mert amikor egy maréknyi nyugtatót vett a szájába, a srác nem megölelte, hogy "ne csináld", hanem egy pohárnyi vizet az arcába öntött, hogy "csináld csak".

Hetente pszichológushoz járt, otthon nyelte a terrort, mert "ő szereti a srácot". A pszichológus - az okos - azt tanácsolta, ne üssön vissza. Ennek az eredménye az lett, hogy a srác csak még jobban elverte.

A lány egy idő után ha otthon volt, sírdogált, mert a srác bebeszélte neki, hogy ő rontotta el a kapcsolatukat "mert ha nem így viselkednél, én sem lennék ilyen".

Amikor a lányt kifaggadtam erről, nem jutottam szóhoz... Kérdeztem, miért jó ez neki. "Mert jól elvagyunk". Ja, végülis csak naponta verte el. Mondtam neki, hogy hagyja már el, mert kicsinálja magát testileg, lelkileg, érzelmileg. Kérdeztem tőle, hogy "szerinted az egy normális kapcsolat, hogy a lány dilidokihoz jár, a csávója meg veri???" Nem tudott rá válaszolni.

Mikor legközelebb találkoztam vele, a nyakán fura kék folt volt. Nem, nem kiszívás jelei, fojtogatásé. Na, nálam akkor, telt be a pohár! Jó barátnőhöz méltóan lekevertem egy hatalmas pofont a barátnőmnek, és üvöltöttem vele, hogy "Észnél vagy? Te ezt eltűröd? Eltűröd, hogy megalázzanak, hogy verjenek?"

Te, én nem tudom, miket mondtam még neki, de megtette a hatását, a lány észhez tért. Legközelebb sírva borult a nyakamba, hogy köszöni, amiért észhez térítettem. A srácot ott hagyta, azóta normális életet él :)



Az aktról... Az akt művészet, nincs mit szégyellni rajta, csodás aktfotókat tudnak csinálni azok, akik értenek hozzá. Viszont a csávódnak ne beszélj róla, ha eddig nem mondtad el. Fölösleges, főleg, hogy ha most ilyen, képzeld, milyen lenne ezután.

2014. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem túri el, hogy a barátnőimmel elmenjek meginni egy kávét, vagy bármi... - mi köze van hozzá, hogy hová mész? Ha a barátom "nem tűrné", hogy a barátnőimmel - bárkivel - legyek, először kinevetném, majd ha tovább folytatná ezt a hlyeségét alaposan, komolyan elbeszélgetnék vele. Döntse el, hogy vagy felhagy a basáskodással, vagy te erre én arra.


Én sok mindent elviselek, de a beszabályozást nem, ezt a párom is tudja, és esze ágában sincs korlátozni - ahogy én sem teszem, menjen csak a barátaival szórakozni. És ha lesznek ott csajok is, akkor mi van? Semmi. Bízunk egymásban, flörtöltek már mindkettőnkkel úgy, hogy ott volt a másik, de alaposan pfára estek, mert egymással foglalkoztunk.


Amúgy nem fogod ott hagyni őt, ezt most elmondom. Ő lelki zavaros, de te is kórosan függsz tőle, keresed a kifogásokat neki, hogy miért is olyan szuper ő (amúgy egyáltalán nem az).

2014. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 Skorpió87 ***** válasza:
100%

Meséljétek el, hogy mi várható, ha elhagyja a pasit! Nem mindenki megy bele egyszerűen. Fel kell készülni közbeavatkozásra is. Esetleg egy férfi segítségét kéne kérni, aki segít az elhurcolkodásban, nehogy fogva tartsa a kérdezőt. Mindent át kell gondolni.



Egyébként kérdező, vigyázz, nehogy a párod észrevegye az itt folytatott levelezést! Töröld ki az oldalt az előzményekből! Minden esetben tedd meg! Akár nyomozhat is utánad! Ha kéri, soha ne add meg neki a jelszavad egy oldalon sem! Ha pasikat mentesz be a telefonodba, akik számodra fontosak, nevezd el őket női néven, csak jegyezd meg. Mindent láss előre, mindent tervezz meg aprólékosan! Csak ügyesen :)

2014. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a szüleim váltak, egy nap alatt költöztünk el anyuval, mire hazajött apu, már nem volt ott semmink. Kit érdekel a pénz és az anyagi biztonság, ha lelkileg egy nagy csőd az egész? A költözés után jóval szegényebben, mégis boldogabban éltünk.


Mivel szép vagy eredendően, esélytelen, hogy ne találnál jó partit. Csinosítsd ki magad, örülj a bókoknak, és ne keress görcsösen párkapcsolatot. Magad fejleszd, a személyiséged, az elveidet, az elképzeléseidet - soa ne add alább, soha ne alkudj meg.


Bizalom nélkül nincs házasság. Nincs értelme az egész párkapcsolatnak. Tessék nagylánynak lenni és mondd ki: elég volt!


Van ilyen dal is, az ilyenek erőt is adhatnak:

[link]

2014. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:

Hihetetlenül jó érzés olvasni, hogy ezek után is igazat adtok nekem. Azt hittem, hogy megvető kommenteket fogok kapni, de kellemes meglepetés ért azzal, hogy együttérző és ösztönző szavakat írtatok. Ezt nagyon köszönöm. Minden kommentben van olyan, amit ki tudnék emelni, hogy nagyon segítő számomra. Úgy látom sokan ismeritek ezt a szituációt, vagy személyesen, vagy közeli családtag/barát által. Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ebben és túl lehet rajta lépni :)

Kedves 22:34-es válaszoló, a maga módján a te kommented célja is az, hogy felnyissa a szemem, viszont abban javítanék, hogy valóban jól érzem magam az adott anyagi körülmények közt, de tényleg nem ez az első szempont ami köt hozzá. Inkább a szerető, törődő egyénisége és az egyenessége, ami megfog, illetve az életfelfogása is példamutató egyes területeken. Persze ebbe a beteges féltékenysége nem tartozik bele :D nem görcsösen bizonygatom, hogy szeretem, csupán így akarom kifejezni, hogy valóban ragaszkodom hozzá, sajnos őszintén szeretem a bolondot. Ahogy említettem, fiatal korom óta dolgozom, fősuli mellett még most is, pedig nem szorulnék rá, de igyekszem mindig letenni az asztalra, amit tudok. Ezt csak a félreértés elkerülése miatt írtam le, mielőtt valaki azt hinné, hogy anyagilag függök a páromtól. Pedig akkor egyszerűbb lenne a helyzetem...:)) de sajnos itt mély érzelmekről van szó.

2014. júl. 2. 23:22
 26/62 A kérdező kommentje:

23:02 köszönöm, ez nagyon aranyos tőled! :))

legszívesebben mindenkinek egyesével válaszolnélk, mert annyi jót írtok, csak már így is úgy érzem, hogy túl sokat "beszélek" :D nem vagyok hozzászokva ahoz, hogy szabadon kimondhassam amit gondolok, tiszta kínos helyzet, de legalább most kiírtam mindent. :)

2014. júl. 2. 23:24
 27/62 A kérdező kommentje:

Skorpió 87

Most a munkahelyi gépemről írok, otthonrl nem is tudnék ennyit írni, mert ha 1percnél tovább van nálam a telefonom, vagy tabletem, már problémázik...:D szokta is nézni az előzményeket...

recepciós vagyok, 24-48-as beosztásban, így most nyugodtan tudok gépezni. Holnap és holnapután valószínűleg nem is fogok tudni írni, mert nem akaro, hogy balhézzon, ha a neten lógok.

2014. júl. 2. 23:28
 28/62 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Fordítva van a két oldal sorrendje, ezért a másodikkal kezdd. Töltsd ki a tesztet, nézd meg, hogy neked mi jön ki.

2014. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
100%
Ez is hasznos, olvasd el: [link]
2014. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
41%

Új vagyok.Nem értem.Ha féltékeny és szerinte megcsaltad akkor miért jegyzett el?Mert az logikus egy féltékeny pasitól hogy akkor mielőbb eljegyez,jelezvén hogy foglalt vagy,de ez fura tőle,úgy hogy azt hiszi őt megcsaltad.Ez azèrt más szitu..Az a pasi aki azt hiszi h megcsalták az sztem nem jegyez el nőt.Bár mondjuk nem vagyunk egyformák.Én lényegében mindig visszájára fordítom a dolgokat.Fordítva ha a párod ült volna be egy üdítőre olyan nőkkel akikről tudta hogy ő bejön nekik,neked milyen érzés lett volna?Mások a fiúhaverok akik (elvileg) nem akarnak tőlünk semmit,mint az hogy beülök iszogatni olyan hapsikkal akikről tudom,hogy tetszem nekik...Elhiszem hogy ez párodnak nem esett jól,pláne ha ez rendszeres volt.Ilyenkor sajnos annyira bizalmat tud veszteni egy ember h marad az "eltiltás".Eleinte csak a kérés,-lécci többet ne tegyél ilyet!,majd ha mégis újra kiderült hogy beültél vkivel akkor marad a "lelki terror",-megígérted kicsim,mégis elmentél vele újra... Nem helyeslem a pasid cselekedeteit,de tény hogy közre kellett játszanod a dologban,hogy ez idáig fajult.Továbbá,én úgy gondolom hogy abban a fogalmazzunk így "kasztrendszerben" amiben éltek: gyönyörű modell,jómódú sikeres üzletember 30 év alatt,nem állítom hogy szokás,de óhatatlan hogy akinek sok pénze van,az azt érzi bàrmit megvehet,bármi lehet az övé.Momentán jelenleg veled is így viselkedik.Szeret,nem kétlem,de legyél olyan amilyennek ő akar téged!Miért?Mert megteheti...Vagy lehet csak túl sok gazdag férfis könyveket olvastam?

A nőiességeden ne változtass!Legyél újra szép.Ő meg hát majd megbékél.Gondolom ő is tisztában van vele hogy 20 éves vagy.Félt,hogy elveszít,mert még iszonyat fiatal vagy!Mondjuk tény hogy nem ilyen formátumban kellene neki ezeket kimutatni mint pl telefonod ellenőrizgetése stb.Félre ne értsetek,nem helyeskem a hapsi viselkedését,de vmiért el jutottak idáig és ebben az esetben itt volt előzmény ami aztán felerősödött sajnos...

2014. júl. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!