Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagyon féltékeny a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny a párom, megkeseríti a napjaimat! Szerintetek ez elég ok rá és jogosan ilyen?

Figyelt kérdés

Korábban írogattak nekem srácok, akiknek én mindig tisztán elmondtam, hogy van párom, akit imádok, de haverilag még beszélgettem velük, volt, hogy valamelyikkel összefutottam egy italra, de mindig tisztáztam, hogy semmi több nem lehet! Én nyitott ember voltam, szerettem barátkozni, de SOHA SOHA nem csalnám meg az párom, mert rajongok érte, vele képzelem el a jövőm. Amikor a párom megtudta, hogy haverkodom más férfiakkal, akik van, hogy többet akarnak tőlem, azóta betegesen féltékeny, válltig állítja, hogy megcsaltam/csalom. Az nem érdekli, hogy én tisztáztam velük, hogy semmit sem akarok tőlük. Folyton az jár a fejében, hogy én biztosan "B" opciót kerestem helyette, biztos volt valami indítékom, hogy szóba álltam velük, pedig tényleg nem. Csinos, 20 éves lány vagyok, modellkedtem is, de már olyan szinten elcsúfítottam magam, hogy tényleg senki sem szól be, nem akarnak velem ismerkedni, vagy ha mégis, én már nem vagyok nyitott, hanem rideg és barátságtalan, bunkó. Már otthoni laza, egyáltalán nem szexi ruhákat hordok, igénytelen haj, ápolatlan arcbőr, semmi smink...:((( Én ezt is elfogadom és hajlandó vagyok így élni miatta, mert benne látom a jövőm, de ő a mai napig kiakaszt a féltékenységével. Ha megelégelem és le akarom zárni, vagy meg akarom beszélni, akkor engem okol, hogy miattam vesztette el a bizalmát. Lehet, hogy igaza van? :( már megbántam, bocsánatot is kértem tőle, hogy fiúkkal barátkoztam...


Nehéz szakítani vele, mert nagyon szép jövőt terveztünk, a tenyerén hordoz, nagyon jó életem van mellette és ha normális, akkor rengeteg szeretetet és törődést ad, tényleg imád és nagyon kedves, szerető férfiként tud velem bánni. Úgy érzem senkit nem tudnék újra ilyen közel engedni és szeretni, ha őt elveszítem. Néha viszont előtör a sárga szörny és idegronccsá tesz... Én már ott tartok, hogy magamat okolom, de lehet, hogy hülyeség...? Véleményeket kérnék! Bocsi a hosszú sztoriért, muszáj volt kiírnom magamból!

2 éve vagyunk együtt, 2hónapja eljegyzett. Én 20, ő 29 éves.



2014. júl. 2. 20:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

Igen, minél előbb le kell lépni, de csak okosan! Az ilyen emberekben nagyon erős a birtoklási vágy, és ki tudja, mit vált ki belőle, ha elhagyod... Azt nagy valószínűséggel csak mondja, hogy költözz haza, de nem gondolja komolyan. MIndenképpen legyenek melletted olyan emberek, akik támogatnak, és ott vannak veled, ha baj lenne.

Hajrá, szurkolok!

2014. júl. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 Skorpió87 ***** válasza:
Ne vegyél mindent készpénznek, amit mond. Lehet, hogy azt mondja, menj vissza a szüleidhez nyugodtan, de megfordulhat a fejében, hogy kíváncsi a reakciódra, amikor pedig megtörténik a dolog, akkor meg csak néz egyet, meg ellenkezik. Mindig gondold végig a reakcióit, mindig tudj mindenre ügyesen válaszolni. És gondolkozz az Ő fejével, akkor leszel igazán ügyes és erős. Örülök, hogy egyre nyíltabb vagy, és rátaláltál igazi önmagadra. Csak tovább ezen az úton...
2014. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:

Az ő fejével eleg nehéz gondolkodni. Egyre durvább a helyzet. Múltkor egy ollóval meg kergette a kutyám, mert túl sokat foglalkozom vele. Mar szó szerint mindenbe beleköt, az elmúlt 1 hétben minden rosszabb lett. Ma valaki felidegesíti tét, erre elkezdett velem veszekedni egyrészt a kutyám miatt (most ez az új hülyesége) nem szereti, ha sétáltatom, mert azzal esélyem van arra, hogy emberekkel kommunikálják... Ujra elkezdte a hülye feltekenysegi jeleneteit... Meg úgy egyáltalán minden hülyeségei veszekedést ma velem, nem is értem az igazi okát mi volt ma a baj... Oda mentem, meg akartam pusztulni, erre eltolt, mondván "most ez mi.. Minek jössz ide?"

Tenyleg nem értem mar semmi reakcióját.... Erre átjött valami haverja, ő nehány ruhát bepakolt egy táskába +az útlevelet és elment! azóta se híre se hamva... Gondolom külföldre ment. En holnap 24 órában dolgozom, holnap utan reggel jövök haza. Ha akkor nem lesz itt, akkor összetákolom mindenem amilyen gyorsan csak tudom ès menekülök mielőtt visszajön.

Hihetetlen, hogy ő mindent megenged magának. Kreált hülye indokok miatt elkezd velem veszekedni, aztan lelép külföldre, mintha lenne oka rám haragudni... Tenyleg egyre ijesztően dolgokat csinál, nem várom meg a következőt. Kedd reggel, amint hazaerek munkából, csomagolok.

Mindenkinek mégegyszer köszönöm a segítséget es a rávezetést. Írok majd, hogy mi lett a vege. Alig várom, hogy újra rendes életem legyen :)

Ma találkoztam egy rég nem látott jó barátnőmmel (persze ő jött át, én nem igazán csavaroghatok) a lány azt mondta, hogy teljesen megvàltoztam, nyújzott és lestrapált az arcom, a szemeim is szomorúak és kérdezte mi történt a régi boldog, ragyogó énemmel....

Sajnos igaza van, tenyleg itt az ideje lépnem.

2014. júl. 13. 20:47
 44/62 A kérdező kommentje:

Úr isten az automata szótár jól átírt mindent :D elég értelmetlen mondatok születtek...

Pl "meg akartam pusztulni" helyett meg akartam puszilni-t szerettem volna írni ...stb

2014. júl. 13. 20:50
 45/62 acelsziv ***** válasza:
sok sikert a cuccoláshoz. Ne legyen semmi gond :)
2014. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:

De basszus, miért nem léptél már le? Több, mint egy hete írtad, hogy most már eleged van, MENJ MÁR KÖNYÖRGÖM!!!!! :(((


Miért akartad egyáltalán megpuszilni??????? Ott dögöljön meg, ahol van, csoda, hogy a kiskutyád még életben van!


MENEKÜLJ!

2014. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
Ja! Dobd már ki a francba ezt az elfuserált hímvesszőt... Vagy szeretsz szenvedni és panaszkodni? Lépj már tovább!
2014. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:

Egy 2 éves kapcsolatot nem tudok 1 nap alatt lezárni, pláne ha kiszámíthatatlan az illető. 5 napja történt, hogy össze csomagolják mindenem, el akartam menni, de nem sikerült. Akkor rájöttem, hogy nem lehet csak úgy... Ki kell várni egy megfelelő pillanatot. Ez most jött el, mert elutazott.

Azert pusziltam meg, mert amikor látom, hogy kezd beindulni és ideges lenni, akkor igyekszem vissza fojtani, nem rátenni még egy lapáttal. Belül tudtam, hogy el akarom hagyni, de igyekeztem úgy tenni, hogy minden oké, nem haragszom. Úgy tenni, mintha békülni akarnék. Hogy ellökött, az az ő választása... De legalább nem gurult be! Ha viszonoztam volna a bunkosagat, akkor megint neki állt volna ordibálni, hogy biztos van valakik, azert "veszem lazán a dolgokat". Akkor nem hiszem, hogy elutazott volna. Így azt hiszi, higy szeretem és itthon fogom életkedve várni. Eléggé összetett a helyzet, de már ki ismertem , hogy hogy kezeljék ilyenkor, mégha nem is tűnik logikusnak..

2014. júl. 13. 22:52
 49/62 anonim ***** válasza:

Akármit is csinálsz, mindig legyenek veled emberek, mert a párod közveszélyes! Segíthetnek a költözésben, és akár akkor is, amikor szakítasz vele.

Nagyon-nagyon sürgősen lépni kel, de abban teljesen igazad van, hogy nem eszetlenül. Szerintem jól tetted, hogy kivártad az utazást.

2014. júl. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 Skorpió87 ***** válasza:

A legjobb ha az első napon mindent elviszel, hogy utána ne kelljen szembesülni a pároddal, ne a rendőrséggel kelljen bejutni hozzá, ilyesmi. Így van, jobb ha lesz melletted valaki, ne egyedül csináld végig. Legjobb lenne valami teherautóval menni és minden cuccot belepakolni. De majd meglátod.


Ha már ennyire őrült, tényleg semmi értelme az egésznek, azt meg nem is említi a párod, hogy külföldre megy? Még az is lehet, hogy valamibe belekeveredett, biztos nem nyaralni megy ki. Mindenképp írj, hogy sikerült. Vigyázz magadra, ügyes és figyelmes légy!

2014. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!