Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérjem meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a barátnőm kezét? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretném ha meglepetés lenne,de viszont jobb lenne ha ő választana gyűrűt,így viszont már nem lenne meglepetés.Szeretném ha olyan gyűrűt kapna amit szívesen visel magán.De attól tartok,esetleg nem pont olyat sikerül választanom.Tudom milyen ízlése van,de azért ez még is csak egy jegygyűrű.Hogyan lenne célszerübb?
2014. júl. 30. 14:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem kérdezd meg kettesben, aztán menjetek el megvenni a karikagyürüket. A kövesgyürüs témát én fölöslegesnek éreztem mindig..
2014. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Annyiért tudsz venni szép gyűrűt. De nagyon sokat számít, hogy arany vagy ezüst.
2014. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nálunk az volt, hogy a férjem kitalálta hogy vegyünk egymásnak ajándékba gyűrűt. El is mentünk, kiválasztottam egyet, és ő is magának, és egymásét fizettük ki, aztán elkértem az enyémet, de nem akarta odaadni. Később, de még aznap elém térdelt, és megkérte vele a kezem:)


Az enyém nem volt drága, 5000ft körül volt árban. Ezüst, 3 kővel. Külsőre így néz ki, bár nyilván nem gyémánt van benne:):


[link]


Szerintem egyébként, egy ilyennel nem lehet melléfogni. Én az 1 köveseket nem szeretem, de kérdezz meg valakit. Barátnőt pl...hogy milyet szeret.

2014. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Aranyat nem szereti,szóval vagy fehér arany,vagy ezüst.
2014. júl. 30. 15:16
 15/20 anonim ***** válasza:

Én elkísértem a sógoromat mikor gyűrűt választott. Fehérarany, végig köves, 27ezer. Volt valamit akció egyébként akkor, olyan 35-40ről volt leértékelve.


Én arany gyűrűt vennék neki a helyedben, az tartósabb, meg mégis csak eljegyzési gyűrű. Ha jobban szereti az ezüstöt a színe miatt, akkor vegyél fehéraranyat. 30-40ezerért találni fogsz nagyon szépet.

2014. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Abból, hogy nem hord ékszereket, én arra következtetek, hogy valami szolid tetszene neki. Aki szereti a feltűnő dolgokat, az szívesen viseli is ugye.

De gondold esetleg át, hogy milyen az öltözködése - pl. ha laza, sportos, akkor lehet, hogy egy modern formának örülne legjobban, ha elegáns, akkor talán egy klassszikusnak. Vagy pl. milyen egyéb ékszereket hord stílusügyileg, milyen nyakláncot, fülbevalót. Milyen az egész személye, megjelenése :)


A lánykérés helyszínéhez ugyanez. A vad, extrém dolgokat kedveli, a vidám, vicces helyzeteket vagy éppen a hétköznapi vagy romantikus dolgokat? Biztos ismered annyira, hogy tudjad, mit szeret. PL. ha meglepnéd egy kirándulással, minek örülne a legjobban? Gondolkodj el ilyeneken, és rá fogsz jönni, hogy a nappaliban szex után vagy egy romantikus úton naplementében kérd-e meg :)

2014. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem már puhatolózott előtte (fehérarany), és rendelt is egy egyszerű köves gyűrűt. Ismeri a stílusomat. :) Szóval jó meglepetés volt. Az ujjmérettel mellé lőtt, nagy lett, de nem gond, simán megoldották az ékszerészek utólag, hogy jó legyen.
2014. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mellé lőni. Nem az a lényeg, hogy hogy néz ki, hanem a szándék.

Ha nálunk én választottam volna gyűrűt, akkor tuti nem olyan lenne, mint amit párom végül vett, de szeretem és boldogan hordom (én kis köves, kicsit vastagabb gyűrűt vettem volna, ő meg meg volt vadulva a "hatalmas" kövekért :P )


Hasonlót kaptam: [link]


Sok boldogságot!

2014. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess vele erről, kérdezd meg szeretne - e egyáltalán házasodni, ha úgy adódna hozzád menne-e. Ha erre igen a válasz, akkor beszélj arról, hogy te már gondolkodsz az eljegyzésen és szeretnél mostanában sort keríteni rá, meglepetést akarsz de nem akarsz mellélőni, ezért ő mégis hogyan képzeli el? Csak hogy némi körvonalad legyen. Akar - e pl.: nyilvános - éttermes lánykérést vagy csendesen ketten, akarja- e, hogy megkérd az apjától, akar - e egyáltalán köves gyűrűt vagy szeretne karikát rögtön inkább? Én a gyűrűválasztás terén is azt javaslom, hogy üljetek le a gép elé és ő mutogasson gyűrűket, hogy mi tetszik neki, mondjuk rámutat 5-10 gyűrűre, de nem ő választ, hanem a végén majd te, hiszen meglepetés. Szerintem legyenek bizonyos keretei a meglepetésnek, sokan nem szeretik a hirtelen jövő nagyjeleneteket!
2014. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám, hogy megkérném esetleg a tesóját ha van neki vagy a legjobb barátnőjét de ha nagyon muszáj az anyóst... :D hogy valahogy csalja be egy ékszerboltba pl. azzal a szöveggel, hogy nézzék már meg az ékszereket nyakláncot gyűrűket mert ennek meg annak kellene vagy ajándékba és ő( mármint a barátnőm) válogatna gyűrűben és gondolom így valahogy kiderülne melyik is az ízlése jobban .... De szerencsére én már tudok mindent :)
2014. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!