Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mit csinálnátok, ha másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha másfél év után kiderülne a párotokról, hogy nem is úgy hívják ahogy azt addig tudtátok?

Figyelt kérdés
Másfél év után eljegyzett a párom és utána tartottunk egy vacsorát ahova meghívtuk a családot, rokonokat. Remek volt minden, de egyszer odajött a párom egyik idős hölgy rokona és egy számomra teljesen idegen néven szólította meg, amire ő rögtön hallgatott. Akkor úgy nem is foglalkoztam vele, mondván öreg már szegény biztos összekeverte valakivel. De másnap csak rákérdeztem, hogy mi volt az és akkor mondta, hogy "Jajj te nem is tudtad? Igazából az a nevem, de sose tetszett és "fölvettem" egy másikat." Nyilván nem hivatalosan, de mindig mindenkinek az új néven mutatkozott be, így nekem is. Egy hangyabokányit kiakadtam. Ha erre most így nem kérdezek rá, akkor majd az oltár előtt tudom meg? Vagy mégis honnan kellett volna tudnom? Nem nézegetem az igazolványait...
2014. szept. 21. 22:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A nejemet Erikának hívják, a családjában mindenki Tündének hívja, mert kiskorában ez ragadt rá, így nekem is figyelnem kell kivel beszélgetek róla, mert az ő családjában az a fura, ha Erikának hívnám, amúgy meg a Tündire néznek értetlenül, mert nem így lett anyakönyvezve.

Szerintem is bolhából elefánt...

2014. szept. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
Ezért nem kell 1-2 éven belül hàzasodni. Azt se tudod ki a màsik.....
2014. szept. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Rendszerint itthon se a rendes keresztnevemen hívnak, hanem azon a nevemen, amire kereszteltek, aztán rámragadt. És mivel ezt kereszteléskor kaptam, így nincs is benne az irataimban. Aki először hallja, mindig meglepődik, hogy a szüleim Anna helyett Katinak hívnak, de ez nálunk ilyen családi szokás, így szoktak meg.

Szerintem nem kell ezen meglepődni, egyébként meg teljesen megszokható. A páromnak maradtam Anna, mert úgy ismert meg, a családomban meg Kata. Mindkettőre hallgatok. :))

2014. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem is van kolléganőm, aki igazából Erzsi, de mindenkivel Zsuzsának hívatja magát........

Van, akinek csak évek múlva derül ki (vagy egy email-ből), hogy ő hivatalosan Erzsi.

2014. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Folyamatosan ismerjük meg egymást egy kapcsolatban. Ez most derült ki. A párod valószínűleg nem tartja fontosnak, neki ez így természetes, ezért nem gondolta, hogy ezt már az elején tisztázni kellene. A fiúk meg egyébként sem tartanak fontosnak olyan dolgokat, amiket mi esetleg igen. Ezen szerintem ne akadj ki. Egy csomó minden ki fog még derülni az idők folyamán.


Nekem is van egy becenevem a családban meg a gyerekkori barátaim körében. Illetve, nekem is csak akkor tudta meg a barátom, amikor azon a néven szólítottak először egy összejövetelen.

2014. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
22%
Én azonnal kirúgnám. Őszinteség hiánya. Hazudott neked. Miért nem tartotta fontosnak ezt? Eljegyzésnél tartotok. Ez komoly dolog. Ha veled képzeli el az életét,már pedig így van,hisz gyűrűt húzott az ujjadra,akkor igenis tartozik annyival,hogy egy ilyen titkot,ami hozzá tartozik tudnod kell. Ha már így indul valami,akkor semmi jó nem sülhet ki belőle.Mi lesz legközelebb? Kiderül,hogy házas? Vagy van egy eltitkolt gyermeke? Jól gondold meg! Egy vitát igenis megér! Hogy tudja,hanyas a kabát,és téged nem verhet csak úgy át,ahogy akar!
2014. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát ezzel én sem foglalkoznék különösebben. De az tényleg fura, hogy egy igazolványt sem láttál. Én mindig megnézegetem másokét a képeken szoktam nevetni. De akkor nyilván látom már a nevet is :)

A páromat pl még csak 5 hónapja ismerem, mégis láttam már a jogsiját is és a személyiét is. tuti, hogy úgy hívják, ahogy. :D

2014. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ja mondjuk nálunk az volt meglepi, hogy van gyereke. Nem az, nem titkolta, meg még nem is voltunk együtt, de sosem beszélt róla, így aztán nagy meglepi volt, mikor egyszer csak ajándékot vett neki :D
2014. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!