Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vőlegényem odavan a baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegényem odavan a baráti társaságunkban egy nőért, de akkor miért engem akar elvenni?

Figyelt kérdés
Barátainkkal sokat összejárunk. Vőlegényem barátjának felesége egy elég szép, vonzó nő és ő mindig azt a nőt figyeli, dicséri. Szinte remeg, mikor ott vagyunk, úgy stíröli. Meg is kérdeztem tőle egyszer, hogy lefeküdne-e vele, azt mondta "ki nem, ne csinálj ebből nagy ügyet, téged szeretlek". Na most ezekután mit mondjak? Velem úgy bánik, mikor ott vagyunk, mintha levegő lennék. A nő kb 10 évvel idősebb nála, barátjának a felesége, mégis csorgatja a nyálát. Bevallom, féltékeny lettem, azt érzem, titkolja, hogy tetszik neki. Már nem tudom jól érezni magam, mikor ott vagyunk, önérzetem 0. Mit tehetnék?
2014. okt. 7. 18:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
Azert teged akar elvenni mivel a baratod jár a nővel és nem akarja elrintani a baratsagukat! :)
2014. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
15%

xD

Szerintem nem titkolja, hogy tetszik neki. Basszus bevallotta, hogy megcsalt, de még mindig a menyasszonya vagy. Az elég komoly.

Hát ha neked oké, hogy te vagy a szamár, akkor csináld.

2014. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
32%

Az ember fia 18 álmodozik róla, hogy egyszer majd bejön az élet, és vesz egy vadiúj Jaguar-t.

Aztán 35 évesen, ha mégsem jött be neki az élet, vesz egy leharcolt, 15 éves benzintemető BMW-t, és örül annak is.

Nem egy Jaguar, de jó az.

2014. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Nem csalt meg (remélem).

27 évesen még bejöhetne neki az élet, nem én vagyok az egyetlen lány, akinek ő bejött. Ha leharcolt sz*r vagyok, lenne más választása is.

2014. okt. 7. 19:10
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Te hány éves vagy kérdező?
2014. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
27
2014. okt. 7. 19:24
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Elég furcsa hogy házasságot tervezel valakivel, aki nyiltan megmondja hogy megcsalna vele ha lenne rá lehetősége :s és hány olyan lehet amit be se vall mert nem kényszerül rá? Normális vagy? :) Szerintem jutna neked olyan is, aki téged akar.. Olyan nics hogy valaki simán lefeküdne valakivel de msát szeret.. Nem, akkor azt a más nem szereti! Csak jó kikötőhely, amikor épp nincs más aki a fogára való..
2014. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%

Ez a pasi még megfogja keseríteni az életedet!

Ilyet még ha gondol sem mond ki egy férfi a menyasszonyának.

Gondolj bele! Már házasság előtt nem bír az ösztöneivel, téged levegőnek néz, issza a nő szavait, dicséri. Ha kettesben marad vele vagy egy hasonlóan csinos nővel szerinted kihagyja a szexet?

Mondjuk ha majd kismama leszel vagy ha éppen összekaptok valamin. De nála még az sem számít, csak egy alkalom kell.

Az ilyen gondolkodású embernek nem elég a felesége.

Ha hozzá mész, egy életen át rendezi majd az önbizalmad.

Miért akar elvenni?

Mert látja, hogy odavagy érte, és zsarnokként viselkedhet veled, aminek már a jelét is adta. Ez egy üzenet számodra, akarsz-e így élni?

Ez vezethet testi lelki tünetekhez és ráragad majd a gyerekeidre is.

2014. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%
Azt hiszem erre illik a legjobban a mondas ha lo nincs a szamar is jo.
2014. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
bodb a pasit! nem érdemel téged...
2014. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!