Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek jogos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy eljegyzésröl álmodozom vagy páromnak igaza van és még egyaltalan nem kellene ilyen dolgokon rágódnom?

Figyelt kérdés

Olyan libának érzem magam 22 évesen ezt a rovatot olvasgatom és minden vágyam h megkérje a párom a kezem. Ö 26 éves 6 éve vagyunk egyutt nekem ö az elsö, egy éve lakunk egyutt van mindkettonknek sajat háza hozzá koltoztunk, végzös vagyok, dolgozunk mindketten nagyon jol megvagyunk, házasságpártiak elvileg. Mégis tegnap ismerös megkerdezte töle nem nösul-e mêg azt mondta oh nem nem még. Ezzel nincs is baj, csak nekem olyan rosszul esett, en azt hittem nemsokara megkér majd. De esze agaba sincs. Azt mondja ráérunk. Ez igaz viszont engem annyira boldoggá tenne és attol félek velem nem is akar majd elkotelezodni. Annyi ilyet olvasok manapsag itt. Gáz vagyok hogy ennyire szeretném az eljegyzest es h felek h ugy jarok mint itt sokan,masok

?


2014. okt. 22. 12:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azokkal,akik azt mondják,hogy nem hülyeség,amit szeretnél,és komolyan kéne erről vele beszélned.Ha tényleg szeret,és veled akar maradni,akkor nem hogy most,de már korábban is megkérte volna a kezed(szerintem).Ha meg most majd,majd,majdozik,akkor ez még 6 év múlva is ugyanígy lesz.De ne aggódj,22 évesen még nem maradtál le semmiről,ha kiderül,hogy nem közösek a vágyaitok,akkor bőven van esélyed egy olyan kapcsolatra egy másik sráccal,aki úgy gondolkodik,mint te.
2014. okt. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni, a válasz: megkapod majd a gyűrűt, de még most nem alkalmas az időpont, sok mindenre kell még költeni, gyereket se tudunk még ugyse vállalni egy jó ideig, ráérünk, nagyjábol ennyi...
2014. okt. 23. 15:18
 13/18 anonim ***** válasza:
Tyű de "romantikus"! De legalább már tudod hogy idővel szándékozik megkérni a kezed. Ez is valami. Legalább nem vagy bizonytalanságban már.
2014. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

pff.... szerintem nem akar elköteleződni olyan szinten mint egy házasság. Abból ugye nehezebb kilépni mint egy együttélésből.

Ez a "ráérünk" csak szöveg. Egy nő nem ér rá úgy mint egy férfi, ha pl gyereket akar szülni. Szerintem gondold át, hogy házasságban akarsz e élni, vagy ezzel a pasival akarsz e maradni, együtt élni vele a végtelenségig, akinek esze ágában nincs megnősülni, csak terel. Várat, ő talán pár év múlva lelép egy fiatalabbal, te meg ottmaradsz egyedül 30 felett, elszáll a fiatalságod..nehéz lesz új párt találni.


Gondold ár érdemes e vele maradni. Ha szeretne elvett volna már. Ehelyett kifogásokat keres.

2014. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Elsőként türelemmel várd ki, míg lediplomázol. Az lehet egy olyan pont, amielőtt még nem akar esküvő gondolatával bekeverni és kimondani se akarja, hogy majd a diploma után, mert akkor meg minden áldott percben már azt várnád.

Szerintem bízhatsz benne.

2014. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha én kapnék a páromtól ilyen választ,én bizony nem tudnám másként értelmezni,mint hogy ARCUL CSAPOTT! ,,Meg kapod majd a gyűrűt" milyen válasz ez már?!
2015. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Írod,hogy mindkettőtöknek van házatok,na mármost,ha a párod arra hivatkozott,hogy sok minden kell még,akkor ez elég gyengus érv.Neki így kényelmes,be vagy járatva,jó vagy neki addig,míg újból szerelmes nem lesz.Mert veled már csak megszokásból van együtt.(Kívánom,hogy ne legyen igazam!)Én ha 6 éve lennék együtt egy lánnyal akit imádok és tudom,hogy szeretne eljegyzést,házasságot,örömöt okoznék neki mindkettővel,sőt,már ha 6 éve együtt vagyok vele,nem is kéne,hogy szóvá tegye nekem a lány,eljegyezném magamtól is,hiszen félnék,hogy valaki esetleg megelőz!!!!! (Majd megkapod a gyűrűt,hát ez nagyon bunkó beszólás a hapsitól!!!!!! Én nem hagytam volna ezt szó nélkül,szerintem vissza költöznék a házamba,s ha szeret,úgy sem engedne,hanem elkezdene beszélni az esküvő időpontjáról.
2015. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 macikamacika válasza:
Én egy komoly beszélgetést biztos,hogy kezdeményeznék ez után,hogy azt felelte,,,majd megkapod a gyűrűt".Az ilyen durva megnyilvánulás nálam már bizalmatlanságra adna okot.Ezért bárhogyan is alakulna a beszélgetés,22 évesen ilyen férfitől nem mernék gyermeket vállalni,csak akkor,ha már kb + 3 éve még mindig együtt vagyunk férj és feleség formájában.Ha esküvőre kerülne mégis sor,vagyonnyilatkozatot minden esetben biztos csináltatnék!!!!!!!!!!
2015. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!