Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek normalis dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis dolog ha egy ferfi ezert elhagyja a not?

Figyelt kérdés
A ferfi egy eve eljegyezte a not harom eve jarnak. A no most mondta el a ferfinak hogy 18 eves koraban abortusza volt. A ferfi ezert visszakerte tole a gyurut es szakitott vele. A no indokai sem erdeklik hogy nem tudta volna eltartani,egyetemre menni nem is ismerte volna meg a pasit. Ti mit gondoltok errol normalis ha egy ferfi ezert szakit vagy kifogas mert nem szerette a not? Elsosorban ferfiak velemenye erdekel.
2014. okt. 25. 14:06
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
24%

Nem, és valaki írta olyan beszélgetés amikor ezt elmondhatta volna a 4 év alatt biztos volt. Soha nem beszéltek arról,mi lenne ha véletlenül becsúszna vagy védekezés kapcsán is szóba kerülhetett volna.

Az meg, hogy a férfi szemtől szembe nem kérdezte meg én normálisnak tartom. Tartotta annyira a lányt, hogy nem feltételezett róla ilyent.

2014. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
65%

Nem igazán érthető, a jelenlegi párjától volt a gyerek?


Ha nem, akkor mégis mit számít?

Ez egy baromság.

2014. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
Azota tortentek fejlemenyek az exvolegeny elkezdett irogatni hogy megbanta a szakitast,szemelyesen szeretne beszelni.Persze ezt mind azutan hogy a gyurut is lehuzta es eldobta.
2014. okt. 25. 16:15
 24/56 anonim ***** válasza:
85%
Én nem mennék vissza hozzá. Ennyi erővel, hasonló okok miatt akármikor dobhat.
2014. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
79%
Nehogy visszafogadd.
2014. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem, minek írtok ki ilyesmi kérdéseket gyakorira. Megszokhattátok volna, hogy itt mindenki erkölcsös, tiszta lelkű, minimum két diplomával rendelkező egyed, aki elítéli a világ szörnyűségeit, blabla. Ha egy férfi őrülten szeret egy nőt, nem hagyja el ilyen dolog miatt.

19L

2014. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
21%
Jaj utolsó te meg 19 éves fejjel a lányregényekből indulsz csak ki.
2014. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
86%

Nem normális dolog.

Megértem,hogy nem tetszett neki nem eset jól,hogy most tudta meg..de szakítani?

Örüljön neki ,hogy megszabadult ettől a férfitól.

35/N

2014. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
87%
Nezd, parkapcsolatban nincs olyan , hogy normalis-nem normalis. O igy gondolja, neki normalis. Masnak meg nem. Most ha itt minden kommentelo lehuzza a ferfit, hogy milyen xemet, akkor tan visszamegy a nohoz?
2014. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a nagyságos úrnak kicsit a nő helyébe kellett volna képzelni magát. Vajon ő mit csinált volna, ha 18 éves korában felcsinál egy lányt, az meg nem akarja elvetetni és a nyakába akarja varrni? Mert ugye egy pasinak ilyenkor marhára könnyű lelépni. Nem ő a terhes.


Mi értelme úgy megszülni egy kisbabát, hogy a semmire jön, hogy majd nem tudja eltartani az anyja, pl a család elfordul, az apuka lelép stb. 18 évesen egy érettségivel egy ember nem megy sokra Magyarországon. Mit tudott volna nyújtani annak a gyereknek? Semmit. Ja de, bocs - éhezést, nélkülözést. Hurrá. Lehet hogy van szereted és törődés, de azzal nem lakik jól senki.


Ha esetleg örökbe adja, ki tudja kihez került volna a gyerek? És ha verték volna az örökbe fogadók, vagy egy mocskos árvaházban nő fel boldogtalanul, szenvedve? Az mennyivel jobb?

Plusz, ha már ott a gyerek, piszok nehéz lemondani róla, odaadni, miután belenéztél a szemébe, miután a karodba fogtad...


Én nem vagyok abortuszpárti, ha lehet akkor ezt kerülni kell. De van olyan helyzet, amikor még mindig ez a kisebbik rossz. Szóval nagyon nem kéne ítélkezni, pláne nem eldobni emiatt egy 3 éves kapcsolatot.


És nem, nem volt abortuszom soha. Nem azért védem a nőt. Csak nem szeretem az igazságtalan embereket.

2014. okt. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!