Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek normalis dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis dolog ha egy ferfi ezert elhagyja a not?

Figyelt kérdés
A ferfi egy eve eljegyezte a not harom eve jarnak. A no most mondta el a ferfinak hogy 18 eves koraban abortusza volt. A ferfi ezert visszakerte tole a gyurut es szakitott vele. A no indokai sem erdeklik hogy nem tudta volna eltartani,egyetemre menni nem is ismerte volna meg a pasit. Ti mit gondoltok errol normalis ha egy ferfi ezert szakit vagy kifogas mert nem szerette a not? Elsosorban ferfiak velemenye erdekel.
2014. okt. 25. 14:06
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen rendben van a lelkivilagom. Nem en hasonlitok par hetes terhesseget megszuletett elo kisgyerekhez. De remelem az ex volegeny talal majd ilyen frusztralt fantasztikus noket akik szuperanyak es a legnagyobb gondjuk az hogy megmondjak masnak a tutit,minosithetetlen stilusban.
2014. okt. 27. 06:47
 42/56 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező, szerintem teljes mértékben igazad van. Kitartást, találsz jobbat!


Az azóta törölt utolsó hozzászólónak pedig én is jelentettem a hozzászólásod, és a moderátorok is úgy gondolták, hogy provokatív vagy. Hogy miért? Mert kelted a bűntudatot a kérdezőben és csak veszekedni akarsz. Tanulj egy kis toleranciát. Van aki nem úgy gondolkodik, mint te, ezt el kell fogadni. Vagy ha nem tudod legalább maradj csöndben és villogtasd meg, hogy intelligens vagy és nem egy veszekedő paraszt. Egyébként ha ennyire zavar, hogy egy nő eldöntheti egy még nélküle életképtelen magzatról, hogy kihordja-e vagy sem, akkor fogj össze a hozzád hasonló gondolkodású emberekkel és tiltasd be ezt a törvényt. Legyen újra tilos az abortusz és akkor nyugodtan alhatsz.

2014. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
63%

A kerdezo is erti itt nem az abortusz a fo problema hanem a hazugsag a masik fele ezert sok ferfi otthagyna jogossan.

Nem kell buntudatot kelteni az van a kerdezoben boven.

Sok sok novel dolgoztam az elmult 24 ev alatt tudom hogy hogy mukodik a dolog.

Eldugjak elhesegetik pedig ha nyiltan beszelnenek rola mindket fel jobban jarna.

Meddosegi kozpontban dolgoztam sok evig

2014. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
3%
55 % nalad a baj nem keves. Viccen kivul orvos latott mar?Mi alapjan gondolod a masik hogy erezz?
2014. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
23%

"Kitartást, találsz jobbat! "


Kérdező találhat egy balekot a volt párja meg egy igazi nőt is találhat,és találni is fog.

2014. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
0%

Mi alapjan leirtam fennt

,,24 ev alatt sok sok novel dolgoztam akik valaha abortuszon estek at,,

kepzeld szoktunk beszelgetni veluk mindenrol es arrol is hogy erzik magukat milyen problemak merulnek fel a meddoseg kapcsan

A legnagyobb problema a buntudat.

2014. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
52%
Itt nem az abortusszal van a gond, hanem azzal, hogy 3 éven keresztül titkoltad ezt előle. Nem is értem, hogy lehetett elhallgatni egy ilyen dolgot. Ez nem egy apróság a múltadból, aminek nincs semmi jelentősége. Én megértem azt a férfit, aki emiatt elhagy egy nőt. Nem volt vele őszinte. Ne fogadd vissza, de nem azért, mert jobbat érdemelsz nála, hanem azért, hogy ő kapjon esélyt, hogy megtalálja azt, aki őszinte vele.
2014. okt. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem normális ezért otthagyni valakit.Azért kérdezném azoktól a férfiaktól,akik ezt annyira elítélik:azok a nők,akiknek kisgyermekük van,egyáltalán nincsenek náluk hátrányban azokkal szemben,akik függetlenek minden szempontból?Meg az is érdekelne,hogy ezek a férfiak SOHA,SENKIVEL nem szeretkeztek óvszer nélkül(amiről természetesen végig gondoskodtak,hogy a helyén maradjon,és el ne szakadjon)?Mert ha utóbbira igen a válasz,na az kétszínűségből jeles,ha a nőt ezért leírja,mert gyermeke fogant,és elvetette.Könyörgöm,egy 18 éves lány ne szüljön gyermeket,anyagi biztonság,apa és érettség nélkül!!
2014. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
30%

" Nem en hasonlitok par hetes terhesseget megszuletett elo kisgyerekhez"


Pedig te is az voltál valaha....

Szomorú, hogy milyen ridegszívű vagy. Ne fogadd vissza, hadd legyen esélye egy melegszívű, egészségesen gondolkozó lányra!

2014. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:
A szakítás óta állandóan hívogat tegnap még a huga is telefonált, hogy jól át kell ezt szakítást gondolni meg a bátyja nem eszik tönkremegy ha így folytatja ő is azt mondja, hogy így még nem szeretett senkit. Tegnap egy csokor vörös rózsával jött látogatóba.
2014. okt. 31. 08:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!