Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, barátotok helyében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, barátotok helyében már a tettek mezejére léptetek volna?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból, de ,,megkértétek volna már a kezeteket?" Ha igen, akkor mikor, és mennyi ideje vagytok együtt, hány évesek vagytok?
2015. jan. 25. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen :)

De ő is, csak szeretné megadni a módját. Költözés után eddig csak én találtam munkát, ő még sajna nem, így el lett halasztva.

Idén leszünk 25 évesek.

4 éve járunk, 3 és fél éve együtt élünk.

2015. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretnék egyszer majd hozzámenni a páromhoz, de a kérdésedre nem a válaszom :)

Nagyon korainak érzem az eljegyzést, hiszen 20 évesek vagyunk, és habár 3 éve vagyunk együtt, de még tanulunk, önálló jövedelmünk csak alkalmi diákmunkákból van (elég kevés időnk van rá, nehéz szakon vagyunk mindketten), így otthon élünk, egyelőre összeköltözni se tudunk. Ráérünk még komolyabban elköteleződni egymás felé, így is tudjuk, hogy hosszútávú céljaink vannak egymással. Ha most megkérné a kezemet, lehet, hogy nemet mondanék. Én nem érzem szükségességét a jegyességnek úgy, hogy az esküvő minimum 4-5 év múlva lenne csak.

2015. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi majdnem 4 éve együtt vagyunk, de nem. tudom, hogy el akar venni, ez nálunk téma volt az első perctől, de még nem állunk úgy anyagilag, nameg fiatalok is vagyunk.
2015. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pár hónap múlva kérném meg, pár hete költöztünk csak össze. 2 éve plussz pár hónapja vagyunk együtt.

Ez olyan dolog, hogy úgyis szóba kerül előtte és nagyjából be lehet határolni hogy fél éven belül aktuális lesz

2015. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En az egy honap mulva kovetkezo 2. evfordulonkon megkernem... Akkor mar 4 honap hijan 2 eve egyutt is lakunk.
2015. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2 éve vagyunk együtt (fél éve együtt is élünk), én lassan 25 leszek, de nem kérném meg a helyében a kezemet. Sosem voltam nagy házasságpárti, így igazán nem is gondoltam, hogy lesz valaha is férjem. (Ezt most légy szíves ne kommentáljátok). Ő viszont már tett utalásokat, hogy 2 éven belül megkérne. Én még nagyon nem állok rá készen, de próbálok hangolódni a gondolatra.


Félreértések elkerülése miatt, nem ő ellene van kifogásom, nagyon szeretem és senkivel se lennék szívesebben. De a házasság még nagyon nem nekem való.

2015. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lassan 2 éve (egészen pontosan 20 hónapja) vagyunk együtt, én 25 vagyok, ő nemsokára 27 lesz, és már amúgy 5 éve ismerjük egymást. Szeretnék majd összeházasodni vele, ő is házasságpárti, de ettől függetlenül nem kérném meg még a kezem, ha a helyében lennék. Nem vagyok én sem egy könnyű eset, hogy úgy mondjam, illetve mindketten most végzünk az egyetemmel és a munkahely terén is vannak még hiányosságok.
2015. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A jelenlegi párom helyében nem kérném még meg a kezem, mert bár együtt élünk, és tudom, hogy ő az igazi, nem vagyunk együtt még olyan régóta. ettől függetlenül én a magam részéről örülnék neki, ha ő nem úgy gondolkodna, ahogy én az ő helyében és hamarosan megkérné a kezem :)
2015. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lassan három éve vagyunk együtt és igen, már megkértem volna. 2 éve lakunk együtt, ő 25 év 22
2015. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7 év együttjàràs utàn màr megkèrtem volna. Igazàból nem is értem mire vàrok mellette, mert minden adott lenne pedig...
2015. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!