Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párunk ellenkező nemű legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párunk ellenkező nemű legjobb barátja? Hogy lehet ezt elfogadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 5 éve vagyunk együtt a barátommal, neki van egy legjobb lány barátja. Én teljesen azt gondoltam, hogy nem lehet köztük semmi, de úgy érzem, vonzódnak egymáshoz minimálisan.. Kérdésem az lenne, hogy ti a helyemben mit szólnátok, ha:

-naponta beszélnek órákig

-egy helyen dolgoznak és mindig együtt vannak

-a barátom tele van a csaj képeivel


Megkérte a kezem szeptemberben és közös jövőt tervezünk, de akkor miért hagyja, hogy gyanakodjak?



-


2015. jan. 29. 15:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
Innen nem tudom, hogy mi van köztük, de szerintem nem normális, ha naponta órákig beszélnek és egy csomó képet őrizgetnek egymásról. Nem azzal van a baj, ha vannak ellenkező nemű barátok, hanem azzal, ha a velük töltött idő már lassan több, mint a párjával töltött idő. (nyilván itt a kettes pontot kivenném, az önmagában nem gond, ha egy helyen dolgoznak és együtt vannak, ott beszélgetnek, hanem ha itthon is telefonálgatnak/írogatnak egymásnak naponta órákat)
2015. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

En ferjnel vagyok es a legjobb baratom egy srac, akivel 12 eves korunk ota vagyunk baratok. Persze tinikent egyszer szexeltunk is, de ennyi volt azota sem beszeltunk rola, sot eszunkbe se jut semmi ilyesmi. Azota neki is van csaja, nekem is fetjem es mi is orakat logunk a telefonon, sot neha nalunk alszik (nem sokszor mert messze lakunk) es a ferjem akkor nyugodott meg amikor latta h eloben nincs koztunk kemia.


Egyikunk sem akar semmit a masiktol, csak gyerekkorunk ota baratok vagyunk es ennyi:-)))Ha viszont utanad ismerte meg a lanyt....hat nem tudom, de mi el nekem a legjobb barataim pasik igy en siman elhiszem h csak baratkoznak, mert ez normalis:-)

2015. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Így hogy nem régi gyerekkori barátságról van szó, necces. Kövezzetek meg, de ellenkező neműek barátságában csak akkor hiszek, ha régi, gyerek/kamaszkori barátság. Felnőttként valahogy mindig van benne egy kis szex vagy flört.
2015. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%

A férjemmel 8 évig voltunk barátok, mielőtt összeházasodtunk... Az összes fiú barátom meg akart legalább egyszer ismerni közelebbről, amolyan "mélyen szántóan". És nem azért, mert elhúztam az orruk előtt a mézes madzagot. Egyik-másiknak engedtem, a többinek nem. Ezek után nem hiszek a férfi-nő barátságokban, a tapasztalataim azt mutatják, hogy előbb-utóbb az egyik fél többet akar, még ha csak egy éjszakára is.

Nem azt mondom, hogy ultimátumot adnék a férjemnek, ha lenne egy hölgy barátja, de rövid időn belül elérném, hogy a csaj önként és fejvesztve meneküljön mellőle.

2015. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%

A ti kapcsolatotok: finom meleg vacsora, minden nap ugyanaz, amit szeretsz, de minden nap ugyanazt eszed, legfeljebb krumpli helyett rizst.


Az övék: lekváros üveg kívülről nyalogatva. Plátói kapcsolat, amit az egyik jobban akar, mint a másik, de lépni (jobb esetben) nem lépett egyikük sem.


Az egónak jól esik, ha dicsérik, az, akit dicsérnek ezért marad benne a kapcsolatban.

Ha ez a pasid, akkor férfihiúság.


Ha a lány, akkor a pasid szerelmes belé, legfeljebb maga előtt se ismeri be.


Nekem rosszul esne, főleg mert utánam lettek jóba, nem 20 éves barátság (ami persze más téma).

2015. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy együtt is aludtak egy utazás alatt...
2015. jan. 31. 14:18
 17/19 Költőnő? ***** válasza:
100%
na erről beszélt mki.
2015. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Mi lett?
2015. febr. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jajj :( De csúnya... És mi lett a sztori vége? Hogy álltok?
2015. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!