Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mit szóltok ahhoz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok ahhoz, ha egy lány-nő kéri meg a férfi kezét? Férfiak4Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 11:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem gáz. Viszont a témát miért ne hozhatná fel, hogy ki mikorra tervezne esküvőt? Konkrétan megkérni viszont elég erőltetett, nem is nagyon tudok ilyet elképzelni. Azt viszont igen, hogy a nő azt mondja, hogy ,, szeretnék veled összeházasodni. Te mit gondolsz erről?", de semmiképp sem ilyen "klasszikus" lánykérős hangulatban, étteremben, vagy nem tudom hol, hanem csak szimplán megkérdezve. Ennyit egy nő is megtehet, főleg, ha a férfi már régóta ígérgeti.
2015. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
szerelem volt első látásra 11 éve!Ő emlegette a házasságot!Nem gyávaság volt részéről,de mivel kivitték Irakba,és féltem sosem látom többé,én kértem meg a kezét!Ő könnyes szemekkel mondott igent!Ettől ő nem szánalmas,gyáva,papucs,meleg,stb!És kikérem magamnak ha ilyen ha hozzászólás jön!Rá 11 hónapra esküvő!És azóta is együtt!:) Férjemnek vannak érzései,érzelmei,ő tud könnyezni!Mert van szíve-lelke!És a mai világban ez egyáltalán nem furcsa!Inkább az a maradi,aki a hagyományok szerint akar élni,nem a jelenben-jövőben!És nem volt hagyomány a családban!Amúgyis demokrácia van4Hisz festik magukat a fiúk,hosszú hajat növesztenek,test ékszereket hordanak!stb.Inkább ezekről alkossatok véleményt!Pozitív hozzászólóknak köszönöm!Gondoltam,hogy nem az értelmesebb férfiak fognak írni,esetleg nők!
2015. febr. 11. 12:18
 13/29 anonim ***** válasza:
59%
Itt minden forditva van, az elmebetegek normalisnak szamitanak:D A megcsalas termeszetes es a ferfiak noiesednek, a nok pedig ferfiakka valnak. ez a hungaria:)
2015. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
83%

"Inkább az a maradi,aki a hagyományok szerint akar élni,nem a jelenben-jövőben!"


Ha az a jelen-jovo hogy a ferfiak festik magukat, elnoiesednek es a lany keri meg a kezuket akkor en naggggyon szivesen leszek maradi!

2015. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha ennyire biztos vagy a dologban, akkor minek tetted fel a kérdést? Az utolsó hozzászólásoddal mintha saját magadat győzködnéd..., és mérges vagy arra, aki nem így tenne, ahogy te.

Örülj neki, hogy boldogok vagytok, és ha nincs gond, akkor ne keress mindenáron. Ha meg elbizonytalanodtál, legjobb, ha a pároddal beszéled meg, ő tudja neked legjobban elmondani, hogy rá ez az egész milyen hatással volt. :)

2015. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
68%
Egyebkent azt tudtad hogy a hagyomanyok honnan jonnek, miert alakultak ki es miert mukodnek evszazadok ota? Azzal nem modern es felvilagosult leszel ha hirtelen pl elkezdenek a lanyok locsolni a fiukat husvetkor, mert az olyan cool, hanem ostoba.
2015. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
15-ös!Mert kiváncsi voltam,és a valentin nap miatt jutott eszembe!Neki csodálatos érzés volt!nem kételkedem magamban,se benne!Mai napig tart a szerelmünk!És ő többet emlegeti mint én!:)Ne alkoss véleményt,amíg nem ismersz negatív válaszoló/k!Nem kell magamat győzködnöm!Nem szorulok rá!Istenem ennyi rossz indulatú,kötekedő embert még életemben nem láttam és olvastam mint itt!Csak egy egyszerű kérdés volt feltéve!És ilyen reagálások..... na törlöm magam a fenébe a sok gyagyás miatt!
2015. febr. 11. 13:13
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgy nézzük, alapvetően mindig a lány "kéri" házasságra a fiút, legalábbis sok esetben addig mondják meg utalgatnak rá, hogy a srác kénytelen megkérni :D
2015. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
56%
Kedves kérdező. Te feltettél eg kérdést, amire emberek válaszoltak, leírták a véleményüket. Az, hogy ennek a nagy része negatív, és neked nem tetszik, nem a válaszolókat kell sértegetni, meg leszólni. Tényleg olyan vagy, mint aki saját magát akarja meggyőzni valamiről.
2015. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, elég vicces vagy :D


Azzal, hogy te egy adott szituban megkérted a férjed kezét, nincs gond. Főleg ha jól sült el.


De te azt kérdezted kinek mi a véleménye. Nos a nagytöbbség nem vevő erre egyik oldalról sem! Mert a ffiak szeretnek ffiak lenni, a nők meg hercegnők. Legalább pár röpke alkalomkor ebben a kifordult világban. Ez is olyan!


Az, hogy te megsértődsz, mert a legtöbb ember szerint ez hülyeség, téged minősít! Vagy akkor te egy olyan ember vagy aki szerint két vélemény létezik, a tiéd és amelyik téves? De ha ennyire biztos vagy magadban, minek teszel fel kérdést????

2015. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!