Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Utasítottatok már vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utasítottatok már vissza lánykérést?

Figyelt kérdés

Miért? Mit szólt a pasitok?

Írjatok kort is :)


2015. ápr. 12. 17:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
90%
Ennem,de az egyik ismerosom igen..nem tudom h. miert ,de egyutt maradtak utana
2015. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Mit szólt? Pezsgőt bontott az a galád!
2015. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem gyurus, apatol kikeros lanykeres volt, csak amolyan 'hozzam jossz' tipusu.

Kb. 5 percig nem birtam abbahagyni a rohogest. Aztan kozoltem, hogy ne csinaljunk jelenetet, eszem agaban sincs ferjhez menni.

2015. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Okok:

- 21 éves voltam, nem terveztem még férjhez menni

- az illető megcsalt, kirúgtam, visszakönyörögte magát, és ezzel akart bebiztosítani magának engem - nem tartottam alkalmas férjjelöltnek


Ezzel lett végérvényesen vége a kapcsolatunknak, nagyon kiakadt (öngyilkossággal fenyegetőzés stb.)


48/N

2015. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
igen, mert fiatal voltam meg, kb 20 eves es a srac idegesitoen feltekeny volt es ugy ereztem ezzel a hazassagi ajanlattal akar dobozba zarni. De akkoriban eszem agaban sem volt ferjhez menni, es par honappal a lanykeres utan szakitottam vele.
2015. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
2 éve a 6. randinkon a srác hazakísért. a metrón álldogáltunk és egyszercsak letérdelt elém előkapta a gyűrűt és feltette a bizonyost kérdést, amit a 3-as metró zajában augusztusban a nyitott ablakoknál alig hallottam. Mindenki minket bámult, irtó ciki volt és nemet mondtam. :D Utána nem is találkoztunk többször. Én akkor 24 voltam ő pedig 26
2015. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Igen. Pedig szerettem, de én nem akarok férjhez menni, ő meg ezt nem tudta elfogadni. Egy baráti összejövetelt tartottunk, ráadásul egy étteremben voltunk. És ott mindenki előtt kért meg. Iszonyat kellemetlen volt.

Természetesen itt ki is tettem a pontot a kapcsolatunk végére, nem volt értelme tovább nyújtani. Ott elégé kiakadt, de fél évvel később elvett egy másik nőt, szóval hamar túljutott rajta.

2015. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Igen valahogy engem mindig gyorsan megkertek.

Harom udvarlot utasitottam vissza.

Pedig semmi osszekoltozes semmi szex nem volt geluk.

A negyedikhez 24 evessen hozzamentem ennek 25 eve.

2015. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

én is ismerek ilyet. szerintem elég ciki,ha jól ismerték volna egymás jövőbeli terveit, akkor elkerülhető lett volna.

az én barátom is tudom hogy tervbe vette, hogy megkér, de mondtam hogy számomra még korai, ha megkér, utána kb egy éven belül szeretnék esküvőt. ez még nem megvalósítható.

tudomásul vette, bár ha megkérne nem utasítanám vissza, mivel szeretem, biztos vagyok benne hogy ha egyszer férjhez megyek, akkor hozzá.

de még akkor is korainak tartom.

szóval mi elkerültük a kínos jelenetet.

2015. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

En 7 lanykerest utasitottam vissza, az ok mindig ugyanaz volt: szerettem oket, de egy eletet nem tudtam volna elkepzelni veluk.Egyebkent a legedesebb modon kertek meg a kezem, van aki enekelt viraggal a kezeben, a masik a Velencei to partjan rendezett pikniket, egy egeszen masik a vonaton adta elo mindezt....stb.


A 8.-nak igent momdtam, o egy hegyen kerte meg a kezem kulfoldon, hegymaszas utan:-)))


Aztan jott a 9.-ik a sorban aki a jelenlegi ferjem:-)))

2015. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!