Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hétvégén el akarom jegyezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén el akarom jegyezni a barátnőme! Szerintetek hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Hogyan tegyem ezt meg? Ki kellene talàlni valami frappànsat? Vagy csak simàn vigyek viràgot ès kèrjem meg a kezèt??
2015. ápr. 30. 17:55
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Èn ugy gondoltam hogy a multkor felmentünk egy nagy hegyre, az egèsz vàrost jol lehet ott làtni, ès jol èreztük magunkat. Azt gondoltam h megint felmennènk ès beszèlgetnènk ilyen komoly tèmàrol h hàzassàg meg ilyesmi ès egy megfeleő pillanatban elővennèm a jegygyűrűt ès megkèrem a kezèt. Csak azt sajnàlom hogy igy nem lessz kèznèl egy csokor rózsa mert oda fel nem tudom felvinni! :( igy ez jo lenne vagy nem?
2015. ápr. 30. 18:45
 12/27 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem, miért pontoztátok le az utóbbit. Én, mint nő, nem ismerek olyan nőt, aki arról álmodozna, hogy egy étteremben kérik meg a kezét. Az amerikai filmekből átvett klisét ennek ellenére elég népszerű, és természetesen a legtöbben örülnek a lánykérésnek, akárhol is kerüljön rá sor, de ha valaki romantikus, személyre szóló leánykérésről álmodik, az általában nem étteremre gondol. Sokkal jobb, ha a férfi főz, vagy akár rendel ételt.

Amit írtak, hogy valami "átverésbe burkolt" lánykérés jópofa lenne, én ezzel nem értek egyet. Hiába nem igaz, az ember átéli a helyzetet, és én nagyon dühös lennék, ha a párom ekkora fájdalmat okozna nekem csak úgy poénból. Ha ezek után pedig még megkérné a kezem, lehet, hogy kényszerből igent mondanék, de egyáltalán nem lennék olyan lelkiállapotban, hogy boldog legyek adott pillanatban, holott erről szólna az egész, nem?

Kérdező, amit írtál, szerintem nagyon jó ötlet! Ha sajnálod, hogy nem lesz kéznél rózsacsokor, oldd meg a helyzetet:) Mi lenne, ha összebeszélnél egy baráttal, hogy vigye fel neked a korábban megvett csokrot, majd adott pillanatban valahogy eljuttatná hozzád, mondjuk elrejtve egy bokor mögé, vagy valami? Nincs romantikusabb, mikor a férfi komoly gondot fordít rá, hogy megszervezze a pillanatot!:)

2015. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%
Ha viszel hátizsákot, abba lehetne rózsa... ha más nem, egy szál :)
2015. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik reggel csak fordulj oda hozzá és kérdezd meg. Hidd el, meg fog lepődni! :)
2015. ápr. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%
Amikor még alszik, kelj fel és készíts neki szív alakú reggelit. Pl pirítóst szívalakúra kivágod és mondjuk ketcuppal ráírod h ,,hozzám jössz feleségül? '' és a pírítós mellé a tányérra szintén ketcuppal csinálsz két gyűrűt
2015. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%

én vagyok aki azt írta, hogy étterem helyett otthon főzzön inkább.

szerintem ez a nőtől is függ. van aki szeretné ha mások is tanúi lennének, esetleg meg is lenne örökítve(előre megbeszélni a személyzettel)

más meg otthon meghitt körülmények között képzelné el.



a hegy is jó ötlet szerintem.

ha van nagyobb túrazsákod, akkor valahogy megoldhatod, hogy pl egy dobozba rakod a csokrot állítva. és ha masszívabb a csokor, akkor bírni fogja. és amíg el van foglalva a barátnőd, előveszed a csokrot és esetleg benne a gyűrűt. de ez tényleg csokortól és virágtól függ.

2015. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is az olyan jönne be, ami otthon történik.
2015. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
93%

7-es, ez neked bejön? Nagyon gáz a szitu... szánalmas. Én csak a csajt sajnálom, így megalázzák mindenki előtt, konkrétan hüyét csinálnak belőle, majd vágjon jó pfát az eljegyzéshez.

Hát, én szerintem elküldeném a páromat a... oda, meg megmondanám, hová tegye a gyűrűt.


Kérdező: amit jónak gondolsz, csak kettesben legyetek. Lehet túra, séta, otthon, készítesz vacsit...

2015. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

szerintem jó ötlet, amit írtál kérdező!

menjetek el a hegyekbe, az nagyon tuti..imádnám:)

2015. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ez abszolút személyfüggő. Én pl. már attól falra másznék, ha kövesgyűrűvel letérdelne... -.- (nyilván nem mondanék emiatt nemet, de nem így képzelem el) De ez én vagyok, másnak meg más jön be. Én úgy vagyok vele, hogy ez egy döntés, hogy együtt akarjátok leélni az életeteket vagy sem. Nem kell frappánsnak lennie, meg fölösleges körítéseket csinálni.
2015. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!