Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hétvégén el akarom jegyezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén el akarom jegyezni a barátnőme! Szerintetek hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Hogyan tegyem ezt meg? Ki kellene talàlni valami frappànsat? Vagy csak simàn vigyek viràgot ès kèrjem meg a kezèt??
2015. ápr. 30. 17:55
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Hàt igen szerintem bàrhogy legyen is mindenkèppen örűlni fog a baràtnőm neki mert màr nagyon vàrnà hogy elvegyem felesègül. Köszönöm a vàlaszaitokat!!!!!!!!!!!!!!!
2015. máj. 1. 07:01
 22/27 anonim ***** válasza:

Na, hát akkor meg főleg nem szabad... Csak azért mert ő akarja...

Ez egy csapda!!!

Menekülj, fuss, legyen eszed!

2015. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Na megvolt? Kíváncsian várom a részleteket.
2015. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Huuu szeptemberben megnősülök!!! :))) ja megvolt ès nagyon jo volt! Elmentem mèg reggel a baràtnőmhöz. Egèsznap vele voltam, volt egy csomo dolog amit el kellett intèznem, ő is jött velem. Teljesen àtlagos napot akartam hogy legyen hogy meglepetèskènt èrje majd!! igy is lett , szinte egèsz nap nem sejtett semmit! Este mondtam hogy menjünk el sètàlni ő azt mondta ok menjünk! Elmentünk beszèlgettünk egy csomó mindenről. Az eljegyzèsről meg hàzassàgrol is meg ilyenek! De ugy hogy azt probàltam neki kifelyteni hogy mèg eszembe sincs majad , majd egyszer egy szèp napon meg ilyenek. Tudom kicsit gonosz voltam de muszàj volt! ;) aztàn mâr visszafordultunk haza ès egy megfelelő pillanatban amikor màr jol felhuztam azzal hogy èn mèg nem szeretnèk semmi komolyat előkaptam a gyűrűt ès megkèrdeztem hogy lenne e a felesègem!! nagyon meglepődőtt teljesen nem erre szàmitott, nagyon meghatódott nagyon őrűlt ès ami a lènyeg IGENT mondott!! a közelben volt az autom hamar kikaptam belőle egy nagycsokor fehèr rózsàt amit oda kèszitettem ès azt is odaadtam!! Hàt nagyon őrült:))) a hegyre nem tudtam felvinni mert minden sàr volt az esők miatt. Ugyhogy este sèta közben kèrtem meg! Tudom nem valami romantikus meg nagyszabàsu leànykèrès volt de a hatàsa az jo volt elèrtem hogy jol meghatódod Ès örűlt neki! Azt mondta hogy nekei igy volt jo! Nemnis vàgyott semmi felhajtàsra! Ugyhogy hamarosan nősülhetek!! :p
2015. máj. 6. 19:13
 25/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok Nektek! :) <3
2015. máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nagyon romantikus a szerenád. Az igazi szerenád, prímással. Ha tudsz szépen énekelni, vannak kifejezetten ilyen célra magyar nóták. Aztán, ha a lány kijön, kaphat egy csokor virágot és a gyűrűt.

Amúgy szerintem az is számít, hogy mit mondasz, és hogy komolyan hangzik-e, nem csöpögősen. Pl, hogy egész életedben tisztelni fogod és vigyázol rá...stb

2015. máj. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Fogd a traktorodat és szánts vagy fűnyírj egy feliratot a mezőbe, földbe! Aztán repcsire fel és felülről mutasd meg neki! Kell ennél izgalmasabb?
2015. máj. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!