Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzett a barátom de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzett a barátom de nem tudom mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Na, kimentem még két és fél éve Los Angelesbe,ahhol megismerkedtem a barátommal, Zachel. Maga volt a tökély a kapcsolatunk, imádtuk egymást, nagyon szerelmesek voltunk. Nem tudtunk elszakadni egymástól. De az édesanyja nem igazán kedvelt engem, hogy úgymondjam...Mindenféleképpen el akart űzni a fia mellől, mert azt gondolta nem vagyok elég megfelelő az ő családjába, mert a ott mindenki orvos, vagy ügyvéd én meg " csak" geológus vagyok. Megőrjített az a nő, pedig nem laktunk közel egymáshoz, mégis mindig ott volt és beleszólt az életünkbe.Nem bírtam már tovább és megmondtam Zachnek, hogy csináljon valamit, mert ez így nem megy tovább! Beszélt is az anyjával, de az csak folytatta. Végül meguntam a küzdést és megmondtam hogy most egy idejig hazamegyek, mert nekem ez sok. Zach erre mérges lett és azt mondta menyjek! Hát most itthon vagyok már két hete, de tegnap beállított Zach és bocsánatot kért, elmondta elintézte az édesanyját, meg hogy most már békén hagy engem. Aztán letérdelt és egy hatalmas gyémántgyűrűt nyújtott felém, és megkérte a kezemet. De én kértem tőle időt hogy átgondolhassam az egészet, ő mrg tök normális volt mondta bármennyit.Viszont én még mindig nem tudom mit válaszoljak,félek hogy megint ugyan az lesz, mint eddig. Senkim sincs itt akivel ezt megbeszélhetném . Kérlek segítsetek!

2016. febr. 2. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Köszönjük az esti mesét,megyek is aludni-)
2016. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened, hogy mit akarsz. Egy eljegyzés még nem kötelez téged semmire. Azt fel lehet bontani, ha a helyzet változatlan, pl. ha a pasid elég töketlen, hogy rendbe tegye az anyukáját (remélem nem az anyuci pici fiacskája, mert akkor lehet hogy reménytelen az egész).


A saját életedről neked kell döntened, a te életed, a te felelősséged. Csak tudod, hogy mit érzel. Most vonatkoztass el a leendő anyóstól. (egyébként meg lehet, hogy azért csinálja, mert fél, hogy elveszed tőle a pici fiacskáját)

2016. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Egy geológus egyetemi diplomát szerzett ember.

"menyjek"


Egyetemi diplomát nem adnak olyan embernek, aki a menjek szót menyjeknek írja. Szóval kamu.


Üdv: egy valóban egyetemet végzett, bár geográfus ;)

2016. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A kepzeletbeli tortenetedet meseld el a kepzeletbeli barataidnak.
2016. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem elhittem. De aztán eljutottam a harmadik mondatig.
2016. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kérdező Reggel nem Te irtad ki a Rottweileres történetet?

Hogy megerőszakoltak?

2016. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös! Nem is kell a harmadik mondatig eljutni. Az elsőt szùrjâtok! "ahhol"

Te meg az egyetem?!!!! Meg Zach meg a gyémàntgyűrű...

Istenem...

2016. febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Segítek!

Neked súlyos problémáid vannak, van egy Nyírő Gyula nevű kórház annak a pszichiátriai részlege, menj el oda, ott segítenek a képzelgéseken.

2016. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

mi ez a kamu fos sztori? :D :D

szánalmas :D

2016. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ahhol, idejig, menyjek, milyen geológus vagy???
2016. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!