Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Esküvő után lakás, vagy fordítva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő után lakás, vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Közel 10 éve alkotunk egy párt, eddig albérletben laktunk, után anyósnál. Most van egy kis tőkénk, szeretnénk hozzá hitelt felvenni. Azonban tudja, hogy jól esne ha feleségként költözhetnék be vele (4 emberes szertartással megelégszem), ő viszont azt mondta majd ha esz lakás megkéri a kezem... Kicsit keserű a szájízem így...
2016. márc. 30. 18:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Már válaszoltunk neked korábban...azokkal a válaszokkal mi volt a baj?
2016. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy ezt a részt tlán többen észreveszik.
2016. márc. 30. 18:47
 3/30 anonim ***** válasza:
59%
Ne menj bele. Komolyan. Mondd, hogy neked nem oké a sorrend. Ha meglesz a lakás, még ennyi motivációja sem lesz, hogy megkérjen. Nem beszélve arról, hogy olyan megalázó, mikor megkérdezik a bankban, hogy házasok vagytok-e, és azt kell mondanod, hogy nem. Átéltem, szerencsére már nem vagyok ebben a helyzetben.Te se tedd.
2016. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom, hogy a hitelnél elég megalázó lesz azt mondani, hogy nem nem a férjem a "tettestársam+ hanem a párom.. Azért ez egy elág komoly döntés, egy életre szól....
2016. márc. 30. 18:49
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy nektek jólesik, de ebben egyeztetni kell az álláspontokat, és minden szempontot figyelembe venni és kalkulálni.

Nálam már biztosan előbb lesz lakás, mert már egyedül belevágtam, de ez én vagyok. :-)

2016. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
55%
Igen, tényleg komoly döntés, csak az a baj, hogy ő már 10 éve nem tudja eldönteni, hogy mit akar veled. Persze az anyagi javak kellenek felesben...hát akkor a lelki dolgok is kelljenek, aranyom. Én ezt mondanám neki.
2016. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Felhoztam neki ma is, amikor megnéztünk egy lakást, hogy ügye milyen jó lenne a kis feleéged átvinni a küszöbön?

Csak nevetett..:(

2016. márc. 30. 18:56
 8/30 anonim ***** válasza:
72%
Ja, és amikor megkérdezik a családi állapotodat (voltam már így is), és azt kell mondani, hogy hajadon...miközben ő meg ott ül melletted, aki elvileg már 10 éve a párod, de felvállalni is a dolgot, na azt már nem...hát gyönyörű, mit ne mondjak. És önelégülten nyugtázza, hogy őt nem érdekli más véleménye, ő téged szeret, és nem a papír számít, gondolom, már elsütötte ezt az átlátszó, gyenge, gyáva kifogást.
2016. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%
Te meg akkor nevess egy jóízűt, mikor kellene a lakást intézni. Meglátjuk, akkor mennyi kedve lesz gúnyolódni.
2016. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Persze rengetegszer elmondat már azt a csak papír dolgot, mint ahogyan azt is, hogy nem érti, hogy mitől változna valami akkor ha a férjem lenne. Hát úgy, hogy a férjem lenne..
2016. márc. 30. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!