Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Holnap fogom eljegyezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap fogom eljegyezni a barátnőmet, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Szerintetek hogy csináljam ? Mit mondjak neki amikor letérdelek ? És hol ? Otthon ? Vagy valahol étterem vagy nyilvános hely ? Segítsetek


F/17

L/17


2016. jún. 2. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
jézusom, ez pont egy olyan durván személyes dolog, amiben nem mások véleményét kéne kikérned. Legyen kreativitásod, tudod mit szeret a párod nem? Szereti a tömeget vagy nem, esetleg az éttermeket? Neked kéne tudnod erre a kérdésre a választ.
2016. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Holnap,akarod, de azt se tudod,hogy? Gratulálok.
2016. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon komoly szándékaid lehetnek, ha ennyit nem tudsz eldönteni .-. Csak ismered már annyira, hogy tudd minek örülne. Vagy nem? Akkor minek akarod eljegyezni?
2016. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Az egyik barátnőmet egy villamoson kérték meg, engem pedig az Eiffel-toronynál. Egyformán boldogok voltunk, nem számított más, csak a jegyesség.
2016. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

17 évesen eljegyzés...xd


nem tudom hogy én vagyok e túl konzervatív de valahogy nekem ez sok

2016. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Mit akarsz 17 evesen, most komolyan?! Felejtsd el ezt az ostobasagot...
2016. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Az első gondolatom nekem is a mit akar ilyen fiatalon volt, de léteznek emberek, akik már tudják. Az említett villamosos barátnőm 16 éves volt, azóta is teljesen jól elvan a barátjával(nem egy év telt el)

Lehet ítélkezni, de igenis működhet. Látom, hogy működik. Szkeptikus vagyok, de szerintem nekik örök életre szól a dolog. Remélem ti is ilyen pár lesztek!

Egyébként az én barátaim még nem házasok. Nem kell azonnal oltárhoz rohanni jegyesség után.

2016. jún. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek fejjel a falnak rohanni? Előbb nőjetek fel. Én is 17 éves korom óta vagyok a párommal, és idén lesz az esküvőnk. De ti hova siettek? Igy annyira komolytalan az egész.
2016. jún. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
c*igányok vagytok? xddd
2016. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
1-2 éven belül össze akartok házasodni? Mert amúgy nincs sok értelme.
2016. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!