Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Idén leszünk 3 éve együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén leszünk 3 éve együtt a barátommal. Szeritetek megfogja kérni a kezem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon jól kijövünk egymással,igaz az a kezdeti szenvedélyes érzés már nincsen meg.De! Szeretjük egymást nagyon.Idén végzek az egyetem,és felajánlotta,hogy költözzek hozzá:) Szerintem 3 év nem kevés..ha igazán komolyan vesz és szeret,akkor elvesz.Elvégre benne van már ebben a korban (32 éves)


Szerintetek?


2016. jún. 11. 12:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
34%
10-es: azért, mert lakva ismerszik meg az ember. Szerencsés vagy, ha nektek, a nővéredéknek és az ismerőseidnek sikerült kiismerni a másik embert még az összeköltözés előtt. Viszont van, amikor ez nem így van, mert az embernek vannak olyan apró tulajdonságai, amit 1-2 randi vagy ottalvós esemény, nyaralás során sem lehet megtudni egymásról, csak hosszabb együttéléssel.
2016. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha amiatt aggódsz, hogy nem leszel fiatalabb akkor az összeköltözést kellett volna hamarabb megejteni, hogy kiderüljön össze illetek e. Három év együttélés után szerintem meg lehet lépni a házasságot de három év után együttélés nélkül szerintem felelőtlenség.
2016. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10# ne haragudj de olyan butaságot írsz. Nem azért mennek szét egyesek mert összeköltöznek, hanem kb. onnantól elkezdődnek a "szürke hétköznapok", ketten éltek egy háztartásban, nem csak magaddal kell foglalkoznod had ne soroljam. Ilyenkor kiderülhetnek olyan dolgok, amik amúgy nem ha csak egy héten párszor összejártok aludni aztán mindenki hazamegy. Nektek szerencsétek volt, vannak kivételek de nem véletlenül van ez a mondás, hogy lakva ismered meg a másikat. Nekem két év együttélés az a határ ami alatt nem mennék hozzá senkihez, olyankorra már a rózsaszín köd is elszállt.
2016. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
33%

"Nagyon jól kijövünk egymással,igaz az a kezdeti szenvedélyes érzés már nincsen meg.De! Szeretjük egymást nagyon.Idén végzek az egyetem,és felajánlotta,hogy költözzek hozzá:) Szerintem 3 év nem kevés."


HAHHAHHAHAHAHHHAAAAA de buta vagy :D


Egy 32 éves férfi az életben nem fog úgy megkérni egy komolytalan járogatós kapcsolatban, hogy még együtt sem éltek!


Kislány ébredj fel! Most fogtok összeköltözni! Az eljegyzés téma majd olyan 2-3 év múlva válik reálissá...

2016. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Te meg gonosz vagy!

Szerintem 3 év nem kevés,és nagyon sokat szoktunk együtt lenni.Biztosan komolyan tervez velem.Egyértelmű,hogy elvesz,csak arra lennék kíváncsi,hogy lehetséges lenne-e az,hogy majd mostanában.:)


Amúgy igen,eddig célozgattam,most meg néha felhozom témának.Szerintetek ezt így jól csinálom?

2016. jún. 12. 15:07
 16/22 anonim ***** válasza:
78%
Igen, azt már tudjuk, hogy szerinted 3 év nem kevés -együttélésből valóban nem lenne, de "nagyon sokat szoktunk együtt lenni"-ből igen. Tekintve, hogy az közel sem egyenlő az együttéléssel, közös háztartással, szürke hétköznapokkal, közös anyagi teherviseléssel stb. Akkor, ha ennyire biztos vagy benne, hogy elvesz, akkor ne "néha hozd fel témának" és célozgass, hanem kérdezz rá egyértelműen, hogy mik a tervei, és nagyságrendileg mennyi időn belül gondolja az eljegyzést, házasságot, illetve az összeköltözést is, mert még az se volt meg. Igazából teljesen irrelevánsnak tartom a házasság gondolatát a helyzetedben, ahogy már írták előttem, 2-3 év együttélés után hoznám fel a témát, egyenlőre azt lépjétek meg minél előbb. Valóban ezt kellett volna előbb forszírozni, nem az eljegyzést. Még mindig nem látunk a fejébe, fogalmunk sincs, hogy "lehetséges lenne-e mostanában" ezt tőle kérdezd meg, de remélem /ha tényleg komolyan gondolja/ nem ugrik bele az eljegyzésbe, vagy akár a házasságba együttélés nélkül. Attól, hogy 32 éves, még nem kell meggondolatlannak lennie hogy 2 (? idén lesztek együtt 3 éve) év járás után elvegyen. De te is ugyanúgy felhozhattad volna az összeköltözést, nem a felajánlására várni.
2016. jún. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerintem fel kéne nőnöd. Szóval ne cèlozgass, mint az oviban, hanem beszéld meg vele, hogy ő hogy képzeli a jövőjét. Veled, vagy sem. Hàzassàgpàrti e vagy sem. Ès kb mikorra tervezi, mennyi együttélés utàn. Bàr ha magàtól nem lépett eddig......


Marhàra nem azon múlik ki mennyi együttlét, együttèlés utàn hàzasodik, hanem azon kit vàlasztunk és milyen minőségű a kapcsolat.


Ismerek 8év utàn hàzasodott és rà 1 évre elvált embert. 4 évig együtt is éltek esküvő előtt. Ez még önmagàban nem garancia semmire. A kapcsolat minősége a lényeg, hogy mennyire őszinte stb.


Mi pl 1,5 év együttlét utàn hàzasodtunk. (6 hónap együttélés utàn) Nekünk ennyi idő bőven elég volt kiismerni egymàst, mert őszinte a kapcsolatunk, ès a jàràs sem volt szokvànyos. Sokkal több időt töltöttünk együtt mint egy àtlag pàr akik együtt jàrnak. (jóval összeköltözés előtt megvolt a lànykérés). Ha nem tudom hogy el akar venni, össze sem költöztem volna.

2016. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Mi 2015 januárban jöttünk össze. Szeptemberben osszekoltoztunk. Közös kasszan vagyunk.

A sokat együtt vagytok nem együttélés

2016. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam. Kérdezd meg tőle, hogy össze akar e veled költözni??? Nekem kicsit ez fura...
2016. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nah jó azért eljegyzés után nem kötelező 1 hónap múlva összeházasodni.

Eljegyzik egymást (k. sok egy esküvő ha bulit is akarnak), elkezdenek gyűjtögetni a lagzira közben összeköltöznek és 1-1,5 év múlva összeházasodnak.

1-1,5 év együtt lakással már lehet esküdni.

Szóval az inkább éljetek együtt előbb válasz hülyeség, mert úgyis együtt fogtok élni esküvő előtt.

2016. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!