Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elveszik a kedvem az eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszik a kedvem az eljegyzéstől? 19/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagymamám rám hagyott egy házat és a barátommal oda költöztünk, 3 éve vagyunk együtt. Ő dolgozik én pedig levelezőre járok és közben a helyi boltban dolgozom pénztárosként.

Mivel egy kicsi faluban èlünk természetesen a pletykák sem elmaradhatatlanok... Olyanokat pletykál rólunk a falu "népe", hogy èn biztos nem is járok iskolába, azért dolgozom a boltba,meg hogy jövőre lesz a barátommal az esküvőnk és, hogy biztos azèrt költöztünk külön, mert terhes vagyok. És úton útfélen megkérdezik, hogy mikor lesz már az eljegyzés, lagzi.

Szó se róla, beszéltünk már a párommal róla, de évek távlatából ès nincs benne a közeljövőbeli terveinkbe.

Tudom, hogy nem kellene a pletykákon fennakadni, de engem mégis annyira zavar. Hogy gondolják, hogy majd 19 èvesen férjhez megyek... Nem is èrtem... És nem csak az öregek pletykálják, hanem a fiatalok is... És már odáig fajult, hogy elment az egésztől a kedvem, nem is akarok hallani az egész témáról... Felemészt már az egèsz hülyeség...



2016. júl. 21. 13:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Sőt már a szüleim közeli ismerösei is mondják a szüleimnek, hogy "na halljuk férjhez megy a lányotok". Párom szüleinél szintúgy. Hogyan lehetne ezt az őrült pletykálkodást megfékezni??
2016. júl. 21. 13:16
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
és miért másokra hallgatsz?
2016. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy!


Nem tudod befogni vagy beragasztani, varrni a szájukat avgy kivágni a nyelvüket!

Ha kiállsz a falu főterére és kikiáltod hangosbemondóba, hogy "Nem fogok férjhez menni 19 évesen! És nem is vagyok terhes! És igenis járok iskolába!" akkor még több pletykát generálsz. "nem akarnak gyereket, örökbefogadnak, meddő, impotens, szegények, a pasi nem akarja feleségül venni". Unalmas emberek, unalmas hétköznapokkal. Erre maszturbálnak, de majd jövőhéten jön újabb pletyka másról és majd arra összpntosítanak.


Tudom, közhely, de egész egyszerűen ne foglalkozz vele. Egyszer úgyis leállnak. Mosolyogj, légy boldog. Ha ki birod zárni és végre el tudod engedni az ítéletüket magatokról, akkor boldog leszel. Addig pedig otthon mérgelődsz és saját magadat és a mentális egészségedet, de még a pároddal való kapcsolatodat is lerombolhatod ezmiatt.


Próbálj meg összpontosítani. Járjatok el a faluból többször együtt, nyaralni, moziba, szórakozni. Meditálj, foglald el magad valamivel, keress új hobbit, ami közben nem tudsz mások véleményével foglalkozni.


Lépj az optimizmus mezejére, és csak magatokkal foglalkozz :)

2016. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Egy nagyon rossz szokásom :-(
2016. júl. 21. 13:29
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, mennyire unalmas egyes vénasszonyok élete, hogy még mindig képesek ilyeneken kattogni. Ezért szar faluban élni, mert ott aztán kb. nulla magánéleted van. Ne foglalkozz velük, szard le őket, senkinek semmi köze ahhoz, hogyan éltek.
2016. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönóm kedves második válaszoló a bíztató szavakat! :-) Tudom,hogy így kellene tennem, csak néha annyira nehéz türtőztetnem magam és csak dühöngök! És igen, néha van egy ilyen érzésem, hogy legszívesebben kiállnék a főtérre és szètkiabálnám, hogy nem fogok férjhez menni...
2016. júl. 21. 13:31
 7/18 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm harmadik válaszoló! Próbálom lesz*rni őket, csak nehèz, mikor ennyi valótlan dolgot állítanak rólam/rólunk... Párom lesz*rja ès mindig azt mondja, hogy még mindig jobb, hogy ilyet pletykálnak rólunk, nem olyat, hogy lopunk,csalunk,hazudunk... És tudom, hogy igaza van...

És azt is tudom, hogy az sem normális, amit én produkálok. Hogy ennyire magamra veszem és elveszi a kedvem a férjhezmenéstől... De 19 évesen ne pletykáljonak már ilyet rólam...

2016. júl. 21. 13:34
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked tudnod kell. Kicsiny falu, ahol semmi nem történik, egymáson csámcsognak az emberek. Ezt, próbáld kizárni. Különben, bele bolondulhatsz a sok ilyen, olyan pletykába.
2016. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem értem miért foglalkozol VADIDEGENEK véleményével. Hadd pletykáljanak ha már nincs életük, én jót nevetnék rajtuk. Ha meglátnám, odamennék és megmondanám hogy foglalkozzon a saját elcs.szett életével. Legalább lenne egy új pletyka. Nehogy már vadidegenek miatt menjen el a kedved, ennél erősebbnek kell lenned.
2016. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9, es vagyok. Mellesleg ha folyamatosan másoknak akarsz megfelelni és mielőtt cselekszel arra gondolsz hogy ki mit fog gondolni, akkor sosem leszel igazán boldog. Tedd azt ami neked jó, éld az életed ahogy neked jó és a többi ne érdekeljen.
2016. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!