Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elveszik a kedvem az eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszik a kedvem az eljegyzéstől? 19/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagymamám rám hagyott egy házat és a barátommal oda költöztünk, 3 éve vagyunk együtt. Ő dolgozik én pedig levelezőre járok és közben a helyi boltban dolgozom pénztárosként.

Mivel egy kicsi faluban èlünk természetesen a pletykák sem elmaradhatatlanok... Olyanokat pletykál rólunk a falu "népe", hogy èn biztos nem is járok iskolába, azért dolgozom a boltba,meg hogy jövőre lesz a barátommal az esküvőnk és, hogy biztos azèrt költöztünk külön, mert terhes vagyok. És úton útfélen megkérdezik, hogy mikor lesz már az eljegyzés, lagzi.

Szó se róla, beszéltünk már a párommal róla, de évek távlatából ès nincs benne a közeljövőbeli terveinkbe.

Tudom, hogy nem kellene a pletykákon fennakadni, de engem mégis annyira zavar. Hogy gondolják, hogy majd 19 èvesen férjhez megyek... Nem is èrtem... És nem csak az öregek pletykálják, hanem a fiatalok is... És már odáig fajult, hogy elment az egésztől a kedvem, nem is akarok hallani az egész témáról... Felemészt már az egèsz hülyeség...



2016. júl. 21. 13:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :)


A kioktatás, másiknak nekiesés fölösleges kör lenne.

Csak mosolyogj, találd meg a lelki békéd, sugallmazd azt hogy boldog vagy, érezd jól magad a bőrödben! :) A többi meg hagy irigykedjen! :)


Maganak ártasz ha velük foglalkozol és ezen rágod magad! Csak légy boldog! Van egy otthonotok, ami azért nem kis dolog... Tedd otthonossá, tedd tele pozitív gondolatokkal! :)

2016. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kit érdekel? Unatkoznak és nincs más dolguk.

Én mondjuk többnyire ilyen megfontolásból költöztem el a fővárosba, nem volt kedvem a sok bunkó paraszthoz. Itt BP-n is van egy csomó belőlük, de a legtöbbjét életemben egyszer látom csak.

2016. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9# te falun laksz vagy városban? Nem kötekedés, tényleg érdekel.
2016. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Párom faluról való, hál isten nem ott élünk, de tudom mi megy ott. Ne értse fére senki a varosban lakók se külömebbek, de ott legálabb nem az egész falu az ismerősöd. Itt Bp-en leszarják egymást az emberek, van hogy a társasházban nem köszönnek. (Ez se jó egyébként).
2016. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Én eddig szerettem falun élni, szerettem, hogy mindenki köszönt az utcán vagy 1-2 szóra megállunk beszélgetni, de mostmár kicsit (vagy talán nem is kicsit) kezd átfordulni a véleményem...

2016. júl. 21. 15:56
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel. En is vettem egy hazat. Elonytelen ruha volt rajtam, meg gonyen is alltam, es gratulaltak a postan a babahoz, johogy csak nem fogta meg a no a hasamat. Mondom nem vagyok terhes.. Erre elkezd mentegetozni, de semmi goond, mert ugyis megeskudtetek mar ahogy hallom.. Hat mondom eljegyzes volt, de eskuvo nem, es a kozeljovoben nem is lesz. De hat o ugy hallotta.. Napasztmek.
2016. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csináld úgy, mint a viccben. Kérdezd meg tőlük, hogy nekik mikor lesz a temetésük. :)
2016. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Buta vagy ha hagyod h a pletykak tonkretegyenek. Egyiksem igaz. Akkor meg mit erdekel? Minden csoda 3napig tart. Majd befejezik. Nalunk is volt ilyen. SZ.RD LE MAGASROL! Utana meg majd banod h ez miatt megtortel
2016. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!