Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El lettem jegyezve, de miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lettem jegyezve, de miért nem változott meg semmi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1,5 éve vagyunk együtt a - most már - vőlegényemmel, 1 éve vártam, hogy megkérje a kezemet. Annyira, de annyira vártam, kicsit talán túlságosan is.

Már előre elképzeltem, hogy vajon milyen lesz, és tökre izgatott voltam miatta.

Aztán amikor megtörtént - már vártam, hogy megtörténjen, tényleg - szóval megkérte a kezemet és felhúztuk a gyűrűt, akkor így... semmi. De komolyan. Egyszerűen semmi nem változott. Lett egy gyűrű az ujjamon. De kb ennyi.


Nem értem, miért érzek így? Azt hittem, ha megkéri a kezem a barátom, akkor az majd csodálatos érzés lesz, örülni fogok, esetleg még sírok is a meghatottságtól vagy a boldogságtól, mint a filmekben... de nem. Lehet, hogy túlságosan akartam és ezzel elrontottam a pillanatot?


Egyébként én nagyon kíváncsi természet vagyok, szóval amikor megneszeltem, hogy a párom lánykérésre készül, már akkor sejtettem, hogy pontosan mikor és hol fogja megkérni a kezemet, és persze vártam is nagyon, hogy megtörténjen, de már akkor is kezdtem úgy érezni, hogy nem izgulok ezen annyira, mint régebben. Talán pont azért, mert már előre tudtam, hogy mikor kér majd meg és így oda lett a meglepetés, vagy nem tudom.


De aztán, mikor tényleg ott és akkor megkért, jó, örültem neki, meg minden, de... csak így felhúzta a gyűrűt az ujjamra és én nem éreztem semmi olyan hihetetlenül nagy változást, hogy "húúú, most már menyasszony vagyok végre", hanem csak így ment tovább az életünk, minden ugyanolyan, mint eddig.


Mitől van ez? Másnál is így volt?

Most attól félek, hogy az esküvőtől se lesz majd semmi sem más, minden marad a régiben... hiába van egy gyűrűm, nem érzem magam többnek tőle. :S Ez szerintetek normális?



2016. szept. 2. 13:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
99%
Épp azon tűnődöm, hogy még hányféleképpen tudnád leírni azt, hogy nem éreztél semmi változást. :D
2016. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%

az a baj,hogy rágörcsöltél a témára(már 6 hónap kapcsolat után). és igen,elrontottad az egészet azzal,hogy kutakodtál és tudtad előre,hogy mikor és hol fogja megkérni a kezed.

nyilván a párod is hibázhatott,de kétlem,hogy ő mondta volna el előre,nyilván nem bírtál magaddal és szaglásztál utána az eljegyzéssel kapcsolatban.

szerintem ezért nem tudtál őszintén örülni neki.előre tudtad.

amúgy most még nem érzed a változást,de fogod,mert gondolom mostmár kedzitek szervezni az esküvőt is lassan. alapvetően nem nagy változás,de csak magasabb szintre lépett a kapcsolat,csak jelezte,hogy hogyan érez.

nagy dolog ez,csak hát elrontottad a kíváncsiságoddal

2016. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%
Mert egy gyűrű nem vàltoztat semmin, semmi kötelezettséggel nem jàr. Főleg, ha azt sem tudjátok mikor akartok hàzasodni, vagy majd csak èvekkel kèsőbb.
2016. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%
lol! Mégis minek kellett volna változni? pirosnak kellene lenni az égnek, vagy a fűnek kéknek?
2016. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
89%

valójában nem történt semmi más, csak felhúztak az ujjadra egy gyűrűt. és igazából az esküvőtől se fog semmi megváltozni, csak házasok lesztek. mitől lett volna bármi más?


ezt az érzelmi többletet csak te töltheted ki plussz tartalommal. attól válik az eljegyzés, vagy a házasság, vagy bármi akkora nagy dologgá, hogy te máshogyan éled meg. nagyon vágytál rá és most beteljesül. eljön a nagy nap az életedben, amire vágytál.


a születésnapokkal hogy szoktál lenni? azt is alig várod és aztán hatalmas öröm, hogy végre itt van, lehet ünnepelni, bulizni, vagy az is csak egy átlagos nap az életben, amikor ugyanúgy mész dolgozni, mint máskor?

2016. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
96%
Miért kellett volna többnek lenned egy gyűrűtől? :D Te valamit nagyon félreképzeltél.
2016. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj de kicsit olyan lánynak tűnsz aki a felhők fölött jár és rózsaszínben akar làtni mindent. Kicsit gyerekes vagy. Nem szabad mindenhez ekkora érzelmi többletet adni mert akkor úgysem lesz olyan ahogy elképzelted. Később majd az esküvőre is rágörcsölsz hogy minden tökéletes legyen- úgysem lesz az. Aztán a gyerekvállalásra is- minden tökéletes, babázol, otthon vagy- aztán jön a valóság meg a szülés utáni depresszió. Legyél lazább, az a lényeg hogy ti ketten boldogok legyetek minden más csak körítés- aminek elvileg szebbé kellene tennie a kapcsolatotokat.
2016. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
71%

szerintem másfél év után eljegyzés irtó korai. az meg egyenesen kóros, hogy te már fél év kapcsolat után alig vártad az eljegyzést. 2-3 év nemhogy járás, de együtt élés után is még simán szétmegy egy csomó kapcsolat, mert csak akkor jönnek el olyan helyzetek, hogy kiderül, mégsem vagytok igazán összeillőek.

én úgy gondolom, hogy 3-5 évnél hamarabb házasodni egyszerűen felelőtlenség és igen jó eséllyel válás, vagy rosszabb esetben egy egymás életét kölcsönösen megkeserítő rossz házasság lesz a vége.


őszintén kívánom, hogy ne így járjatok!

2016. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%
Kérlek, tarts előadásokat az iskolákban! :D Mondd el a fiatal kis lánykáknak, hogy ne a filmeken szocializálódjanak a párkapcsolati kérdésekben. Egy eljegyzés nem csoda.
2016. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%
Atya Úr Isten... mondd, hogy kamu..
2016. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!