Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El lettem jegyezve, de miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lettem jegyezve, de miért nem változott meg semmi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1,5 éve vagyunk együtt a - most már - vőlegényemmel, 1 éve vártam, hogy megkérje a kezemet. Annyira, de annyira vártam, kicsit talán túlságosan is.

Már előre elképzeltem, hogy vajon milyen lesz, és tökre izgatott voltam miatta.

Aztán amikor megtörtént - már vártam, hogy megtörténjen, tényleg - szóval megkérte a kezemet és felhúztuk a gyűrűt, akkor így... semmi. De komolyan. Egyszerűen semmi nem változott. Lett egy gyűrű az ujjamon. De kb ennyi.


Nem értem, miért érzek így? Azt hittem, ha megkéri a kezem a barátom, akkor az majd csodálatos érzés lesz, örülni fogok, esetleg még sírok is a meghatottságtól vagy a boldogságtól, mint a filmekben... de nem. Lehet, hogy túlságosan akartam és ezzel elrontottam a pillanatot?


Egyébként én nagyon kíváncsi természet vagyok, szóval amikor megneszeltem, hogy a párom lánykérésre készül, már akkor sejtettem, hogy pontosan mikor és hol fogja megkérni a kezemet, és persze vártam is nagyon, hogy megtörténjen, de már akkor is kezdtem úgy érezni, hogy nem izgulok ezen annyira, mint régebben. Talán pont azért, mert már előre tudtam, hogy mikor kér majd meg és így oda lett a meglepetés, vagy nem tudom.


De aztán, mikor tényleg ott és akkor megkért, jó, örültem neki, meg minden, de... csak így felhúzta a gyűrűt az ujjamra és én nem éreztem semmi olyan hihetetlenül nagy változást, hogy "húúú, most már menyasszony vagyok végre", hanem csak így ment tovább az életünk, minden ugyanolyan, mint eddig.


Mitől van ez? Másnál is így volt?

Most attól félek, hogy az esküvőtől se lesz majd semmi sem más, minden marad a régiben... hiába van egy gyűrűm, nem érzem magam többnek tőle. :S Ez szerintetek normális?



2016. szept. 2. 13:25
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
70%

Az van tudod, hogy ez nem egy tündérmese, hanem a valóság, ahol felnőtt emberek létesítenek kapcsolatot egymással és felnőtt emberek nem azért jegyződnek el, kötnek házasságot vagy épp vállalnak gyereket mert attól valamilyen változást várnak, hanem azért mert jó nekik együtt és ezt az állapotot szeretnék konzerválni/véglegesíteni.


Nem lettél több a gyűrűtől? Pedig de, vagy 20g-al. Ennél többet ne várj, ez nem erről szól. Majd ha ezt megérted, akkor akarj házasodni.


#ispeaksarcasm: Hagyd el, ha nem teper érted mint a királylányért a mesében a herceg és nem szerez vissza minimum háromszor akkor nem is szeret igazán, jobbat érdemelsz. Vagy Ő, de valamelyikőtök biztos.

2016. szept. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Nem számítottam ennyi negatív kommentre... miért kell bántani? :( Csak feltettem egy kérdést, nem értem, kinek ártottam vele...


Egyébként nem, nem kiskamaszok vagyunk, én 25 éves vagyok a vőlegényem meg 28 éves. Nem vagyunk dedósok, csak valószínűleg túlságosan vártam ezt az eljegyzést, és nagyon rágörcsöltem a témára. Már bánom, mert így elrontottam a meglepetést, nem ért váratlanul és el is maradt az a fantasztikus élmény, amire számítottam volna. De nem dőlt össze a világ vagy ilyesmi, csak kíváncsi voltam, mással is történt-e már ilyen, más is tapasztalt-e hasonlót, vagy sem. Egyáltalán nem ilyen lekezelő, bántó válaszokat vártam volna... :(

2016. szept. 3. 09:15
 33/34 anonim ***** válasza:
30. Szerintem meg nem kevés. Sajnàlatos hogy te ilyet nem tapasztaltàl. Ettől még màs igen. Szerintem maradjunk annyiban, hogy nem kell àltalànosítani, ítélkezni, mert te nem tudhatod milyen kapocs van 2 màsik àltalad ismeretlen ember között, és hogy màrpedig ilyen nincs! Hiszen van. Vannak akik megtapasztaljàk. Csak mert te nem, az 1 dolog....
2016. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
mint irtad tenyleg sok a negativ hozzaszolas, de ne idegeskedj emiatt. Te belulrol erezd hogy miutan ujjadon a gyuru, tudd azota fontosabb vagy neki es veled szeretne elni es szeretne majd a kesobbiekben gyerekeket, csaladot alapitani. Szerintem orulj es legy buszke mindenki elott, szeressetek egymast! Nekem 3 ev utan, 1 evvel azelott kaptam karikagyurut, ujjamra huzta szuletesnapomon es olyan jol esett, meglepi volt es nagyon boldog vagyok. Hamarosan erkezik a kis joveveny mar. Sok boldogsagot kivanok neked, nektek!
2016. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!