Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miert sajnalja a penzt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert sajnalja a penzt?

Figyelt kérdés
6 eve vagyunk egyutt a baratommal. Hozza kell tennem, hogy nagyon jol keres. Tobbszor is beszelgettunk az eljegyzes temarol, en ilyenkor majd kiugrok a borombol, mig ot kevesbe erdekli. Mindennek en nezek utana, en nem ilyenre vagytam. Vitak folytan mindig megkapom, hogy csak en akarom es soha nem fog eljegyezni, utana bocsanatot kert, hogy nem igy gondolta. Tegnap mondta, hogy valasszak 20.000 ft-ert eljegyzesi gyurut. Nem az osszeggel vam bajom, hanem miert nekem kell kivalasztani? Egesz eletembe hordani fogom.. Es ha egy 25.000 ft-os gyuru tetszik meg? Sokat nezelodtem es 40-50 kozott mar igazan gyonyoru gyuruket talaltam. Ha nem akarja, megis minek akar eljegyezni? Nem kenyszeritem, mar nem is beszelek rola
2016. szept. 14. 07:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Én azt vettem ki az irásodból hogy itt mindent csak te akarsz ő meg semmit.Szeret e igazán téged? Ne hozd többet fel ezt a gyürűs témát,várj amig ő nem mond valamit ne csinálj olyan dolgot amit csak te akarsz.Egy kapcsolathoz két ember kell nem elég hozzá egy hogy csak mindent te akarsz
2016. szept. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Ez csak egy gyűrű...

Ami,ha a megfelelő embertől kapod,csodás

lehet,ha vaskarika,akkor is.

Jelen esetben lehet az a gyűrű 200.000ft is,ha a pasid így adná neked (válassz egyet 20.000ért)

Jesszus,ezután a kijelentés után nem is nézegetnék gyűrűket!

De a pasid is megmondta,nem értem.miért értetlenkedsz: " csak en akarom es soha nem fog eljegyezni"

2016. szept. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Valahol mégis csak az összeggel van bajod,különben minek írnád,hogy sokat keres,meg sajnálja a pénzt,meg te ugye drágább kategórát nézegetsz
2016. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a srác csapdába került. valószínűleg tényleg nem akar eljegyezni, csak rákényszerítve érzi magát, hiszen veszekedtél többször emiatt. Ez nem jó irány. A helyedben kicsit végiggondolnám ezt a kapcsolatot, hogy a párod azért nem akar eljegyezni, mert még várna, ütközik az elveivel vagy szimplán kifelé kacsingat... Utóbbi esetben pedig a legkisebb probléma, hogy neked kell-e kinézni a gyűrűt vagy sem. Egyébként sok férfinak nincs ehhez az egészhez érzéke és bántóan tud ezzel kapcsolatban viselkedni, viszont az semmiképpen sem normális, ha odacsapja hogy nem is akar eljegyezni téged.
2016. szept. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ugy gondolom egy gyuru legyen meglepetes. Az rendben van, hogy beszelunk rola, milyen tetszik.. De miert vagja oda hogy van ra 20.000 ft valassz egyet.. Ennyit szanok ra. Ez esik rosszul, nem az osszeg.. Es igen nagyon megbantott azzal, hogy ilyeneket mondott, es komolyan gondolkozok rajta mi legyen.. Csak szeretem es nem tudnam elhagyni.
2016. szept. 14. 08:47
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Sebaj, majd elhagy ő téged, ha még sokat követelőzöl.
2016. szept. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Noren1989 ***** válasza:
94%
No, ő meg úgy gondolja, hogy te fogod hordani, te válaszd ki...És igen, jól látod, számára ez az egész műsor, ami csak arról szól,. hogy végre feleség lehess...neki nem jön be. Csak figyelmességből kér utána bocsánatot.
2016. szept. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Én nem bírnék úgy együtt lenni egy pasival, hogy 6 év alatt nem kérte meg a kezem. De ez még hagyján. Képes volt többször az arcomba mondani, hogy nem fog soha eljegyezni. Úristen...
2016. szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, hogy neked fontos csak ez az egész? Ezek után én nem is akarnám, hogy eljegyezzen, sőt nem is lennék vele együtt.
2016. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

"Csak szeretem es nem tudnam elhagyni."

Hát akkor szenvedj édes lányom, a saját életét mindenki úgy cseszi el ahogy akarja. A büdös életben nem fog elvenni ez a s_egg. Kidobni se fog, hisz miért tenné, kényelmes, hogy ott vagy neki kéznél. De mikor majd megtalálja azt a nőt, akibe igazán szerelmes lesz, úgy fog kivágni, mint macskát sz_arni. És az új nőnek nem kell majd éveket várnia a gyűrűre, hisz őt már a pasi is akarni fogja.

Ez ugyan olyan tipikus eset, mint mikor a csávó ígérgeti a szeretőnek, hogy elhagyja az asszonyt. A buta nő meg reménykedik, de mindenki más tudja, hogy hülye.

2016. szept. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!