Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom sajnalja tolunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom sajnalja tolunk a penzt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem feltetlen sajnalatrol van szo..irom roviden a sztorit

Nalunk lakik anyunal meg nalam feleve.

Egyutt lakunk harman,igy nem kell albit fizetnunk.

Enn22 o 33 eves.

Azz momdta adig nem mehyunk albiba amig nincs fizetesem mivel a felet kellene fizetnem.(tanulok meg)

Oke!! Itt lakunk harman egy hazba...rezsit sose fizetet...anyukam 120at keres havonta..mindent o fizet...sokszor sir h nincs penze a rezsire a baratom sose ajanlotta fel a segitseget...

Annyit kertem h fizesse nekem a kondiberletem mert anyu nemtudja...aztmondta nem..menjek futni...a szabadba

Aztan vegul megvette de azzal a mondattal h vegyuk ugy h a rezsit fizeti..persze ezz nekem mondja.

Inkab nem mos a mosogeppel h ne vegyen mososzert..megvarja mig anyam vesz...

Egyszer nemszalt be semmibe...o 300e keres havonta...

Kajat vesz de annyit h kollakjon..es persze nekem egy adagot...egyet..

Nem mondom h tartson el de nalunk lakik enn tanulok..anyukam melozik...es a parom nem fizet..h mondjam el neki h valtoznia kell? Ez normalis?


2016. aug. 6. 01:22
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasert...telon vagyok..es fullideg...
2016. aug. 6. 01:23
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Minek vagy egy ilyen emberrel? Egy normális embernek alap lenne, hogy besegít anyagilag minimum, pláne ha nem is keres rosszul, de a ház körül is illene akkor már segítenie, ha nálatok lakik. Ritka egy paraszt embert sikerült összeszedned.
2016. aug. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 RRR ***** válasza:
88%
üljetek le 3ban és beszélgessetek,,,,mert ha nem tudtok most dűlőre jutni,akkor később csak rosszabb lesz a helyzet,ha együtt lesztek saját lakásban
2016. aug. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
99%
Az ilyen alja férgekből hogy nem tudtok kiabrandulni, ezt nokent nem fogom megerteni soha... nem tudnek ra ferfikent, tisztesseges emberkent tekinteni. Nem tudnek ra felnezni, tisztelni ot. Te hogh tudod? Arrol ne is beszeljunk, hogy lazan elnezed anyukadat sirni, mikozben a te pasid p***csajat tartja el... nem köpted meg le magad emiatt a tukorben? Ha gondolod en szivesen megteszem neked, mert a te viselkedesed sem kulonb ennel a f***sznal, gondolom ezert is jottok ki meg mindig... undoritoak vagytok mindketten. Ugyhogy szedd ossze magad, es ha farkat akarsz akkor azt ne anyukaddal tarttasd el!
2016. aug. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Élősködőnek tök normális.
2016. aug. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
4# -sel teljesen egyetértek.
2016. aug. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%
Pofámról lesülne a bőr, ha ilyen nyomorék lennék, mint a barátod. Neki kéne alapból felajánlani, hogy mennyivel szálljon be? Nem elég, hogy anyukádnak egy idegen embert is kerölgetnie kell, még be sem száll semmivel? Szakíts vele. Potyaleső és igénytelen.
2016. aug. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem mentség,h telon vagy en is ideg szoktam lenni,es telon
2016. aug. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
10%
Fogalmazasod.is.gyatra
2016. aug. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
#4 te nő vagy ilyen fogalmazással? Nem semmi.
2016. aug. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!