Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Mit tegyek? Semmit, mert nem is tudok, igaz? Sajnálja a pénzt!

Figyelt kérdés

Nos,mielőtt többen is "lemocskoltok" szögezzük le nem "pénzéhes p*csa" riadó van.Arról van szó,hogy a barátommal együtt vagyunk több,mint 1 éve és sosem hív meg semmire.Ha moziba megyünk pl mindig felesben fizetünk,ha néha napján fürdőbe,akkor az is feles.Ezzel semmi gond sincs!Nem is azt akarom,hogy állandóan nyomja a pénzt!-.- De úgy csinál,mint ha nem lenne pénze!Ma is úgy volt,hogy együtt ebédelünk,de közölte,hogy "nem hoztam pénzt"..és akkor egyedül egyek,ő meg közben néz..Hát ehhez nem volt kedvem.Pedig meg volt beszélve,hogy van egy jó palacsintázó,500 Ft-egy palacsinta(35 cm-es!)hogy oda elmegyünk.Mikor megtudta,hogy ennyibe kerül,nem kapott levegőt!Ha itt van nálunk és mondjuk rendelünk pizzát mindig én fizetem..

Bezzeg 3 napja érkezett meg a cipője Amerikából,meg kabátot is ma ment venni..erre nem sajnálja a pénzét!De arra,hogy engem meghívjon egy kávéra,arra igen?Csupán az is jól esne.Ehelyett villog a vadi új cuccaiban.Nem is gond,hogy igényes,mert legyen az!De ez már szerintem kicsit gázos!


2011. okt. 27. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele? Ha nem tetszik, szakítsál! Ő nem fog megváltozni, ezt most mondom neked. 22F
2011. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

a cuccai hosszabb távra kitartaniak mint egy kávé vagy egy palacsinta.


amúgy 500Ft/palacsinta?

akkor inkább sütök magam...

2011. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Smartguy86 ***** válasza:
93%
Nem a te pénzed, hogy eldöntsd, mire költi. Ha nem tetszik, hogy valamit nem felesbe fizet, mondd meg neki.
2011. okt. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem megmondani akarom,hogy mire költi.Egyáltalán nem erről van szó!Hanem,hogy ennyire spórol..rajtam..
2011. okt. 27. 20:25
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a zsugori / fösvény / fukar jelzők illenek rá és persze önző. Nem arról van szó, hogy adja neked minden pénzét, de ahogy mondtad, ne mindig csak magára gondoljon. Amúgy meg tud róla, hogy vacsorázni mentek és nem visz pénzt? Nagyon jó érzés úgy enni, hogy kinézi a falatokat a szádból. Szerintem beszélgess el vele erről a dologról mert ez elég hülye hozzáállás egy kapcsolathoz. Igaz kérdezhetném azt is, hogy eddig te mire hívtad meg, de abból amit leírtál neked adok igazat.
2011. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy nem ragasztott magàhoz, hogy ezt tûrd neki.

En sem fizetnék ki egy palacsintàra 500 Ft-ot.

Igaza van, inkàbb cuccokra költi és a kajàt otthon oldja meg.

Nem vagy köteles vele maradni.

2011. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
nem rajtad spórol hanem a h*lye ötleteiden, te drága
2011. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Többször volt már ez,hogy "nem hoztam pénzt"..ezért nem is kajáltunk.De mikor rendelünk mindig elnézi,hogy én nyissak ajtót és fizessek..
2011. okt. 27. 20:27
 9/16 anonim ***** válasza:
Áh nem hiszem hogy változni fog. Ő már ehhez szokott hozzá. Elkényelmesedett, meg az egész gondolkodása ilyen. Nem hiszem hogy direkt csinálná, neki ez tök normális dolog hogy ő néz még te eszel meg nincs pénze stb.., szóval nem fog változni.
2011. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pf. De szar. Ha nekem lenne barátnőm, én nem sajnálnám a pénzt tőle. Mondjuk magamtól se sajnálom.
2011. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!