Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ez normális? Hat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Hat éve vagyunk együtt a barátommal, és csak hetente egyszer találkozunk. Hétvégén, akkor is csak 1 vagy fél napra.

Figyelt kérdés

2016. dec. 11. 20:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. És egyébként miért pont az eljegyzés topikba írtad? Ugye te sem gondolod komolyan hogy el fog jegyezni valaha mikor évek óta heti fél napot találkoztok. Egy pár hónapos kapcsolat többet ér néha mint a ti hat évetek. Persze részleteket nem tudunk de gyanítom.
2016. dec. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ennek tudatában nem normális, heti 1x fél-1nap nem elég semmire, max szexre tényleg esetleg egy randira, amiből nem ismeri meg az ember a másikat még 6 év alatt, nem lesz előrelépés így. Egy szerelmes férfi ennyi idő után már tudtodra adja mit akar, sőt lép is, ráadásul 5km, bicajjal vagy motorral de még gyalog is megtehető, mi is vidéken vagyunk, napi 2 busz megy, de megoldottuk 2évig, 5 km-ről még be is lehet járni a másiktól, mi 30km-t hidaltunk át és egyik héten ő járt tőlem melóba, másikon én tőle suliba, amint végeztem összeköltöztünk.

Beszéltél már vele erről?? Gondolom azért vetődött fel benned a dolog mert kevesled, lépni akarsz, ami normális igény, viszont ha neki nem mondod el, nem lesz semmi. Tök higgadtan kérdezz rá hogy nem kevesli? mit szeretne később? tervek? A válaszokból tudni fogod ő mit akar.

2016. dec. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jön le, hogy neki ez igy, jó, heti egyszer van kivel dugni és/vagy csak lusta arra is, hogy azt mondja nem kellesz.
2016. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
5km? futva 30perc, sétálva se sokkal több
2016. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

5km ?XD és rossz a közlekedés,azért nem találkoztok sűrűbben?ez viccnek is rossz.

kocsival 5 perc,biciklivel max 15,de gyalog is egy órán belül megvan.

ha ennyit nem vagytok képesek megtenni a másikért,akkor miért vagytok még együtt? amúgy is ennyi idő után már az is furcsa,hogy nem éltek együtt,nem hogy heti 1x találkoztok.

ez így nagyon gáz , én azon sem lepődnék meg,ha lenne egy másik ilyen nője rajtad kívül. valami oka csak van,hogy a hét nagy részében tojik a fejedre,pedig tök közel laktok.

2016. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!