Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alig vagyunk együtt a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig vagyunk együtt a párommal, normális hogy kivagyok emiatt és hisztizek?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt.

Az egész ott kezdődött,hogy ő munkát váltott és sofőr lett, igy hétvégén tudtunk együtt lenni 2-3 napot, volt hogy hétközben is itthon lehetett pár órát.

Ez igy még ment valahogy, elfogadtam, nagyon vártam haza mindig.

Aztán most nekem egyetem lett, felköltöztem a városba, átalában péntek estére érek haza, és annyi a változás, hogy vasárnap délben már indulnom is kell vissza.

Szóval maradt másfél napunk egy hétre, jó esetben.

De már harmadik hete mindig közbejön valami dolga és alig vagyunk kettesben.

Most pl korán reggeltől autót javitani ment. Utána meg közölte, hogy mennie kell a szüleinek segiteni vidéken.

Szóval megint este későn hazaér, holnap délig együtt vagyunk és ennyi volt.

Én meg most ülök itt egyedül , betegen, mert elkaptam valamit.

Tudom én ,hogy a szülőket tisztelni és segiteni kell, legtöbbször én is mentem vele ha ilyen dolog akadt, de most az egyszer miért nem tudja azt félretenni és engem választani? Nekik sosem lehet nemet mondani, csak a velem való együttlétet félre tenni?

Túlreagálom vagy tényleg jogosan esik ennyire sz*rul?

És ő is tudja mennyire nehéz most nekem, az új suli is, hétközben is csak estére esem haza, új a város, semmi életkedvem sincs :((

Mióta hallotam csak itt sirok és nem tudom mér mihez kezdjek, komolyan.


2016. okt. 15. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Az normalis, hogy rosszul esik, de a hiszti soha, semmilyen esetben nem indokolt vagy elfogadhato konfliktuskezelesi modszer. Raadasul most beteg vagy, plane nem kellene ragaszkodnod a talalkozashoz, hogy ot is megfertozd, ezt nem tudom, hogy gondoltad..


A legegyenesebb, ha legkozelebb, amikor talalkoztok, leulsz vele megbeszelni, hoggadtan, normalis ervekkel elmondod neki, hogy rosszul esik neked, hogy nem tudtok egyutt lenni, majd jussatok kompromisszumra a talalkak szamat es minoseget illetoen.


Az idod maradek reszeben pedig foglald el magad, nem varhatod el, hogy csak azert, mert raersz es unatkozol, mindent boritson es rohanjon hozzad. Uj varosban elsz, ideje lenne felfedezni, bejarni, kirandulni, helyben hobbit keresni, uj suliban uj ismerettsegeket kotni es veluk idpt tolteni - nagyon jo alkalmad van kihasznalni, hogy raersz ezekre a dologkra, ne vesztegesd el kesergesre es sirasra.

2016. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!