Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 5 hónap ismerettség után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónap ismerettség után megkérte a kezem, normális?

Figyelt kérdés

5 hónapja ismerjük egymást, de együtt sem vagyunk. Kihúztam egy óriási bajból kb. 3 hónapja, meg nagyon közel állunk egymáshoz lelkileg, párszor lefeküdtünk, de ennyi. Félig török a srác (bár az egész családja, majdnem 40 évre visszamenőleg Magyarországon él, úgyhogy teljes mértékben ide szocializálódtak), fontos náluk a házasság, ráadásul ő a rangidős, de ezt képtelen vagyok feldolgozni. Az öccse, meg amúgy rohadt sokan mondták már, hogy én vagyok az egyetlen, akiben megbízik (egy baromi öntörvényű, hatalommániás, néha kifejezetten gonosz, de belül marha gyenge srácról van szó), és amúgy azzal indokolta az egészet, hogy sose akar nélkülem élni, és nem is tudna. Amúgy ebben van valami, mert az apjával folyamatosan mossuk ki a hülyeségeiből.

Ezt ő most komolyan gondolhatja? Vagy mit kezdhetnék ezzel a helyzettel?

Én 19 vagyok, ő 24


2017. febr. 26. 23:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha elete elso 23 evet valahogy tulelte nelkuled, akkor a kovetkezo 23-at is tul fogja. Csak kozbe szimplan szeretne olyat talalni, akire raakaszkodhat. Te erre tokeletes vagy, hiszen mar "bizonyitottal". Menekulj, amig tudsz. Az ilyen ember nem normalis.
2017. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Őőőő, izé, egy baromi öntörvényű, hatalommániás, néha kifejezetten gonosz, de belül marha gyenge srácról van szó, aki ráadásul török, szóval hiába isznak sört és esznek szalonnát, a kultúra az nem itt kezdődik. Mi itt a kérdés? Nem tudsz olyan srácot találni aki nem gonosz, még néha sem? Egy ilyen embert én bottal sem piszkálnék meg, nem hogy párszor lefeküdjek vele.
2017. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%
És neked komolyan ez kell? Egy ilyen pasi? Te se lehetsz százas, úgy mit mondjak? Gratuálok
2017. febr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Minden alvilág szélén táncoló gazember életében van egy személy, akire az életét is rá merné bízni. Én is voltam ilyen személy, az lett a vége, hogy egyszer hívott telefonon: ha egy fehér AMG Mercedest látok, amiben így-úgy kinéző emberek ülnek, menjek biztonságos helyre, mert éppen őmiatta készülnek elmetszeni a torkom. Nem veszélytelen dolog nagyon közel kerülni az ilyen emberekhez, vigyázz vele.
2017. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!