Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrű - Nem túl drága?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrű - Nem túl drága?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eljegyzés előtt állok és már kinéztem a gyűrűt, de nem vagyok biztos benne, hogy tetszeni fog a páromnak. Plusz nem tudom, lehet túl drága?


Mindenképp gyémánt eljegyzési gyűrűt akarok, de az árakkal kicsit bajban vagyok. Mit gondoltok erről a gyűrűről?


[link]



2017. márc. 23. 16:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép. Én sem hordtam aranyat soha, de az eljegyzési gyűrűm arany és mivel nem hordok más ékszert, nem túl sok és megszerettem nagyon.

Az ára viszont nekem elég meredek, az enyém kb negyedennyi volt és azt is fura volt megszokni. De persze nem is gyémánt.

Annyi "baj" van ezzel a gyűrűvel, hogy a miden napos használata lehet, hogy kényelmetlen, beakad, stb és azért, hogy a dobozában álljon egy polcon, drága.

De tényleg a leendő menyasszony ízlésétől és az anyagi helyzetedtől függ.

Szerintem nagyon szép, de az ára nekem már sok.

2017. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Elmesz egy ötvöshöz és csinal neked olyan gyűrűt hogy elájulsz, van millio mintája is. Olcsóbban mint ez a tucat ékszeres webshop
2017. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hello,


Köszi a sok kommentért! Akkor azt már leszűrtem, hogy kicsit drága. Nekem személyesen nem tűnik annak ha összehasonlítom a többivel (volt ahol milliókért láttam!)


Viszont elismerem, a sárga arany lehet nem a legjobb választás. Párom szereti a szolíd eleganciát és lehet ez inkább feltűnősködés lenne. Köszi a linket 7-es! Árban jobb pár ezerrel a fekvése és sokkal mértéktartóbb!

2017. márc. 24. 07:00
 14/17 anonim ***** válasza:

Drága is, ronda is.

Szerintem az eljegyzési gyűrű egy életre szól, ezért jobb megbeszélni. Én pl. nem szeretnék ilyen köveset, csak karikát.

2017. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Gondolom nem úgy akarod megkérni, hogy soha nem beszéltetek a házasságról, hanem elérkezett az ideje a kapcsolatotokban. Vagyis nyugodtan kérdezgesd, hosszú kapcsolatban úgysem akkora meglepetés a lánykérés. Amikor ékszerbolt előtt sétáltok, nyugodtan kérdezz rá melyik tetszik neki, hogy tudd a stílust és hogy milyen arany legyen. Lehet, hogy pont nem azok tetszenek neki, amire te gondolsz.
2017. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt nem nekünk kell eldönteni, hogy sárga arany legyen-e. Jó esetben erről, akár már évekkel ezelőtt beszéltetek. De a gyűrű amit kinéztél drága. Én a Feilnél csináltattam sárga arany, gyémánt gyűrűt kb. 70-80 ezer között volt!
2017. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az aranyat, de ezüstben tetszik. És nem szeretnék ilyen drága gyűrűt.
2017. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!