Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az eljegyzés korai lenne még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzés korai lenne még?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt, fiatalon jöttünk össze. Ő 15 éves volt, én pedig 17. Minden rendben van velünk azóta is, most fogunk összeköltözni májusban. Tudom, hogy azután fogjuk csak egymást igazán megismerni, csak elgondolkodtam rajta, hogy már lehetne - e, vagy még inkább ne. Még nagyon fiatalok vagyunk az eljegyzéshez, vagy már nem korai? Előre is köszönöm!
2017. ápr. 22. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várjatok még egy kicsit, hogy tudtok-e együtt élni. Elkésve nem vagytok semmivel.
2017. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Tök logikus, hogy ezt velünk beszéled meg.


A helyedben erről én sem a párommal beszélnék, hanem full idegenekkel

2017. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha az összeköltözés jól működik és még egy év múlva is úgy gondolod, hogy vele akarod leélni az életed, akkor kérd meg a kezét.

Most nem lenne értelme, mert lehet, hogy "lakva ismeritek meg egymást" úgy, hogy nem terveztek közös jövőt.

Most érd be az összeköltözéssel!

2017. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megvárnám az összeköltözést és utána még pár hónapot.

Ha minden klappol továbbra is, akkor szerintem oké

De a legjobb, ha megbeszéled vele. Biztosan megvan a véleménye a témáról.

Van aki nagyon várná , de van aki úgy érezné, hogy magadhoz akarod láncolni, meg még korai.

Szeritnem fiatalok vagytok nagyon. Én akkor kérném meg, ha 1-2 éven belül eljegyzés után el is tudom venni.

Magyarul ha megkérem, akkor utána el is kezdjük szervezni az esküvőt.

Ha csak megkérem, de még nem akarunk házasodni,vagy anyagiak miatt még nem tudunk, annak úgy szerintem nincs értelme igazán.

Oké, szép gesztus meg minden, de ha nincs mögötte tényleges szándék, akkor szerintem ne.

Én nőként baromira csalódott lennék, ha megkérne a párom, de nem is tudnánk/akarnánk még házasodni a közeljövőben..Akkor inkább ne, bármennyire is odaáig vagyok az eljegyzésekért. Mindennek eljön az ideje!

2017. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mit beszeltek?? Mire varjon?? Ha szeretik egymast, akkor nincs mire varjanak. A hazassag pedig csak megjobban megerositi a kapcsolatotokat. En a baratnod helyebe orulnek. Minden lany azt varja hogy megkerjek a kezet, higyj nekem. 4 ev alatt meg mar biztos eleg jol kiismertetek egymast, ne felj az oaszekoltozestol
2017. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, igazad van, de nem mindegy, hogy a lány pl mit akar.

Van elég sok 19 éves ismerősöm(húgom korosztálya) és baromira idegen nekik még a házasság gondolata, garantáltan nem akarnak még házasodni. Nem mondom, hogy nincs kivétel, de érdemes lenne tudni, hogy a barátnő mit gondol erről a témáról?

Maga az eljegyzés biztos tetszene neki, a lányok nagy része vágyik rá, akár már ennyi idősen is.

De ha nincs mögötte még házassági szándék jó pár évig, akkor szerintem még korai.De nem írtál részleteket.

2017. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem korai, viszont ha még így együtt éldegéltek 3-4-10 évet és házasság "majd csak lesz valamikor", akkor nincs sok értelme az eljegyzésnek.

Magyarul: akkor jegyezd el, ha belátható időn belül el is veszed.

2017. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korai lenne. Nem az együtt töltött évek száma miatt, hanem mert még nem éltetek együtt, és amúgy is nagyon fiatalok vagytok, ennyi idős korban még sokat változik az ember. Sok gimis korban szövődött kapcsolat romlik meg a húszas évek elején. Szóval én még várnék a helyetekben, persze közben lehet tervezgetni a közös jövőt.
2017. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
4 év alatt màr csak megismerted...annyira, hogy tudd, vele akarsz élni. De ha 2 éven belül nem hàzasodtok össze, akkor tök felesleges megkérni. Komolytalanok teljesen, az ilyen lànykérések, amikor megkéred, aztàn 3-5-8-10 év múlva is menyasszony lesz. Ismertem olyan párokat akik évekre elhúztàk az esküvőt. Egyik se hàzasodott össze. A legutóbb egy 10 éves kapcsolat ment szét. Vagy 5 éve jegyezték el egymàst. Szakítottak. Kiderült, hogy a pasi nem akarta elvenni, csak nem lépett koràbban mert nem volt màs. A többi hasonló pàr is szétment màr.
2017. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ternészetesen nem kéne. Lakva ismerszik meg az ember. Éljetek együtt pár évet aztán hajrá.
2017. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!