Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elmondhatom neki, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondhatom neki, hogy milyen lánykérésre vágyom, vagy az követelőzés?

Figyelt kérdés

Már beszéltünk az eljegyzésről, általában ő hozta fel a témát, puhatolózott, mi a véleményem róla, nem tartom-e még korainak, én pedig pozitívan reagáltam, mert örülnék neki, ha megkérne. Még a kapcsolatunk elején szóba került az is, milyen lánykérésre vágyom, és mondtam, hogy kislánykori vágyam, hogy álomszerű, gyönyörű lánykérésem legyen. A páromnak jó a szervezőkészsége, kreatív, tehát gondolom, hogy valami szuper lánykérést dolgoz majd ki nekem, DE nem hiszem, hogy tudja, mire vágyom igazán, mert ezt így nem mondtam neki... Én nem szeretek a középpontban lenni, és nagyközönség előtt szerepelni sem, de azon a napon mégis szeretnék. Nem tudom, miért, de mindig így képzeltem el, és ha egy hétköznap délután kérne meg kettesben otthon a kanapén ülve, nem lenne olyan kifogástalan a boldogságom, mint ez esetben, mert tudni fogom, nem fog már beteljesülni kislánykori álomlánykérésem, mert életem nagy Ő-je nem úgy kérte meg a kezemet, ahogy szerettem volna.

Kérdésem, hogy elmondhatom neki, mesélhetek neki e vágyamról, vagy az úgy követelőzés lenne részemről? Így is, úgy is megszervezett lánykérésem lesz, tudom, hogy tenni fog érte, csak nem tudja, hogy pontosan milyenre vágyom...


2017. máj. 15. 11:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
86%
Neked az lenne az ideális, ha megkérhetnéd a saját kezed. Nincsen abban semmi rossz, ha van egy kislánykori álmod, lánykérésről, esküvőről. Viszont, hiába a te kezedet kérik meg, ez ugyanúgy szól róla is, mint rólad. Instrukciókat adni, terelgetni, csak azért, mert szeretnéd ezt belepasszírozni egy vágyálomba, amit muszáj megtestesítened, szerintem arrogáns , felesleges és sértő is egyben, mert róla azt feltételezi burkoltan, hogy egymaga erre képtelen, úgy, hogy neked is megfeleljen. Mert bárhogy is kéri majd meg a kezed, pont attól lesz olyan amilyen, hogy ő úgy gondolta tökéletesnek és bizonyára mindent megtett, hogy megfeleljen azoknak az elvárásoknak, amiket ő feltételez (mégha ezek nem is egyeznek). El nem tudom képzelni, hogy egy optimális boldog kapcsolatban az tényleg fontosabb lehet, hogy megfeleljen a másik egy forgatókönyvnek, mint az, hogy egymásba és a helyzetbe belefeledkezve, örüljetek a boldogságotoknak, ami bármilyen hihetetlen is, elsősorban nektek fontos. És attól, hogy egy tömegben veletek együtt újjongva ünnepli még sok idegen(vagy úgy tesz), attól még ez nekik nem számít egy fikarcnyit sem, neked miért számít akkor mégis? Ennyit azért meg kellne hagyni neki, hadd kérje meg úgy a kezed, ahogy azt ő kútfőből, minden bizonnyal nagy igyekezettel kitervelete, a te intsrukcióid nélkül is bizotsan tökéletes lesz. Ha már ezt is ennyire irányítani akarod, az nem sejtet sok jót a jövőre nézve.
2017. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%

Csak aztán nehogy tankot kapj nászajándékba.

(tigris) :D

2017. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha csak annyi a vágyad, hogy ne négyszemközt legyen az NEM követelőzés, ha elmondod.

Nálunk a családban az volt a szokás, hogy a fiú megkéri apucitól a lény kezét, ha nem akkor örök harag (hát ezt nem kívánnám a férjemnek), mikor a vőlegényemmel 1,5 éve jártunk de még egyáltalán nem volt reális lánykérés elmondtam neki, hogy én ezt szeretném. Ő meg csak annyit kérdezett tőlem, hogy ez azt jelenti, hogy ne találjon ki meglepi és előttem tartsa titokban? én meg mondtam, hogy nem de előtte egy nappal beszéljen szüleimmel.

Mégegy vágyam volt: hogy sokáig gondolkozzon rajta, hogy el akar-e venni. Erre ő csak nevetett.


Amennyire a reakcióján láttam ezek egyáltalán nem bántották meg és nem érezte úgy, hogy most meg van kötve a keze. Végül egy nagyon jó kis lánykérést talált ki ;)


Ha csak annyi a 'vágyad' hogy ne a négy fal között legyen az nem követelőzés, főleg ha ez az ő személyiségéhez közel áll. De lehet, hogy ő már eltervezte és azt gondolja hogy az te leszel (mert hiába a párról szól az eljegyzés a fiúk azt akarják, hogy igent mondj szóval igyekeznek... :D)

akkor nem sokat fog változtatni az eddigi tervein, de te szervezhetsz egy bejelentést, egy vacsorát ahol sok mindent megvalósíthatsz a vágyaidból ha nagyon zavar.

2017. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan csalódott lennék, ha azt látnám a barátnőmön, hogy nem tetszik neki a csendes kis eljegyzés, mert felhajtásra vágyik.

Minek? Értem, hogy ez az álmod, de kicsit sem tartod gáznak megbántani, akit szeretsz, ha csak kettesben kér meg?


Vagy akkor nem is őt szereted, csak a hájpot akarod.

2017. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én elmondtam a páromnak, milyen lánykérésre vágytam mindig, mit tartok a legszebbnek, mert neki csak a cselekvés a fontos benne, a tálalás nem.

Szóval elmondtam, hogy szerenádot szeretnék éjszaka, arra kimenni, hogy ott áll egy hegedűs, és a szerelmem énekel nekem, majd megkéri a kezem. Persze hiába mondtam ezt el, mert nem fog nekem énekelni, és tudom, hogy enélkül is boldog és elégedett leszek, ha megkér, de azért egy próbát megért a dolog.

2017. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Elmondhatod neki, mesélhetsz róla de nem várhatod el hogy 100% olyan legyen, sőt lehet ő más helyzetben nem tudja megtenni, olyasmi nem várható el a másiktól amire képtelen. Ha látja hogy nem örülsz neki, az megpecsételheti a kapcsolatot, hogy ő beleadott amit tudott, nekik ez nagy teher. Ha valóban szerelem tart össze titeket akkor az is csodás lesz ha reggel ágyba hozott kávé vagy épp parkban sétálva tesz fel a kérdést.


Ha boldogtalanná tesz akkor nem a párodra vágysz hanem a lánykérésre, a felhajtásra csupán, ami nem elég egy tartós kapcsolathoz.

2017. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem kovetelozes mert te kulonleges hatteret szeretnel adni a dolognak. Es ez nem kislanykodas meg hasonlok, csak o igy szeretne es igy kepzeli el. Es ha szeret nagyon a parod akkor ugyis azon lesz hogy a legjobbat probalja meg nyujtani, mert orulni fog hogy ezzel is boldogga tesz teged. Szerintem :)
2017. máj. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!