Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet finoman jelezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet finoman jelezni egy kérést, hogy az ne követelőzés legyen, de ne is kierőszakolós tukmálás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én az a fajta lány vagyok, aki kerek-perec megmondja, mire vágyik, mit szeretne, mire gondol, stb.


De néha jó lenne, ha képes lennék gyengéden csak utalni valamire- pl ma jól esne, ha a párom munkából hazafelé jövet meglepne egy szál virággal mondjuk. Ezt így nem mondhatom meg egyértelműen, mert az egyrészt nem lesz meglepetés, másrészt milyen meglepi az, ahol én mondom meg, mit csináljon. Főleg, hogy szegénykém egész nap dolgozik, fáradt, túlórázik, és akkor aztán még én is ezzel zaklassam? Mert ez is benne van a kis szégyenlősségemben most, nem akarom újabb "feladatokkal" terhelni. De közben meg szeretnék kedveskedést kapni :D Tudom, tipikus nő...


Szóval, hogyan lehet úgy ötletet adni valakinek ilyen kérdésekben, hogy azt higgye, az teljes egészében a saját önálló gondolata?


2017. febr. 14. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez idővel alakul ki. Ha tudja milyen típus vagy, miknek örülsz akkor magától is megteszi.

Esetleg írd meg neki hogy finom meglepetéssel várod őt haza(főzöl neki valami finomat) és így hátha magától is eszébe jut, hogy hozzon neked valamit.

Teljesen lehetetlennek tartod amúgy hogy meglepjen téged?

2017. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy lattal egy sracot egy szal viraggal varakozni es epp megjott a baratnoje es ooolyan aranyosak voltak..... Vagy nem tudom. Ennel konkretabb utalasok mar tul konkretak lennenek.
2017. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is túl konkrét :D
2017. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ja, lehet, de ennel nem jutott jobb otlet eszembe, hogyan lehetne tudatni a masikkal, hogy hozzal mar nekem viragot :D Mondjuk a vacsis otlet jo, hogy szol neki, hogy meglepivel varja.
2017. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első teljesen jót írt. ;)
2017. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szívesen várnám meglepi vacsival haza, de diétázunk, és már megvan az előre fix kaja :( Egyébként is már beszéltem neki bizonyos fehérneműs meglepikről, és azokról nem igazán a virágok jutottak eszébe, pedig jó lenne :D


Idővel nem alakult ki, 3 éve vagyunk együtt, és eddig talán ha kétszer kaptam virágot, erősen kétlem, hogy most magától eszébe jutna...

2017. febr. 14. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Inception, nézd meg azt a filmet. Talán segít.
2017. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Inception hogy a fenébe segítene ezen...?
2017. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Láttam az Inceptiont, én se értem a logikát :D


De köszi :)

2017. febr. 15. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!