Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy 16 éves fiú megkérheti és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves fiú megkérheti és elveheti egy 14 éves lány kezét?

Figyelt kérdés
2007. nov. 22. 21:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Hááát...sztem nem biztos, h éretlenek, mint itt páran írták, lehet egy 14 éves is elég érett...és igenis elveheti...legalábbis egyházi házasságot köthetnek akár református, evangélikus, katolikus (többiről meg nem nagyon tudok), de állami házasság csak akkor lehet ha mindkettőjük betöltötte a 16-ot, és akkor is csak szülői beleegyezéssel 18 éves koráig!
2008. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
15%
Nekem megvan a 3. válaszadóról a véleményem hogy a "A hazassag nem jatek.Egy 14 es 16 eves meg nem elegge erett a hazassagra." nemtudom hogy hogy a gyerekkori szerelemből mi baj lehet. Ha Te nem vagy bolod attól még másoknak nem kell elvenni a kedvét. A válaszodat egy kicsit burkoltabban és szolidabban is megfogalmazhattad volna. Én csak annyit mondok hogy sok sikert! A papír meg nem csak egy papír hanem a kapcsolatot megerősíti két ember között között.
2008. júl. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az érdekelne, hogy ha elveszed feleségül, akkor hol és miből akartok élni. Mert ha a szüleiteknél, és az ő pénzükön, akkor tök fölösleges. Járjátok ki a sulit, teremtsétek elő ami a közös élethez kell, aztán házasodjatok. Amúgy hivatalosan 18 éves kor után lehet, illetve külön engedéllyel 16 évesen. De minek ezt így elsietni? Ha mindenki hozzámenne a 14-16 éves kori szerelméhez, annyi válás lenne, hogy hihetetlen.
2008. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
19%
ha szertik egymást miértne??
2008. szept. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
34%

Smukkold meg! Hidd el 1 év mulva mást akarsz majd smukkolni!

Menjél discoba smukkolni! Disco disco yo yo!

2008. okt. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyülj töstvíröm ha a családotok tisztülik egymást akkor a kolompárék és az oláhék békében élhetenek!
2009. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"Egy 16 éves fiú megkérheti és elveheti egy 14 éves lány kezét?"

Nem szerintem nem veheted el a kezét, mert oda van ragasztva...Ha meg mégis elveszed bajos lessz visszatenni...

Nem tudom mit szóla egy magyartanár ehhez a kérdéshez...

Amúgy meg hova akarsz ilyen fiatalon esküvőt?

Én megegyeztem a feleségemmel(mostmár) abban hogy ha 7 évig együtmaradunk akkor összeházasodunk. Megtörtént. Szóval ha komolyan gondoljátok akkor ki lehet bírni...

2009. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!