Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok! Van itt olyan, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van itt olyan, akinek a párja már eljegyzett valaki mást előtte? Nem zavar titeket?

Figyelt kérdés

Nem rég tudtam meg, hogy a barátomnak már két menyasszonya volt. Nem zavart különösebben, mert manapság egy gyűrű nem nagy dolog.

Egy ismerősöm is ebben a helyzetben van, de őt kifejezetten zavarja, mert szerinte mindig az első lesz a legemlékezetesebb.

Nem azt mondom, hogy örülök neki, de változtatni úgy sem tudunk rajta és végülis nem biztos, hogy az első mindig a legkülönlegesebb. Vagy mégis?


2017. júl. 11. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
te leszel a harmadik
2017. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a 3. házasságomat gyűröm, és remélem egyben az utolsó is.

Már mint szeretném ha életem végéig tartana.Ez ugyan az, csak papírokkal.

2017. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem eljegyzett a volt élettársam, amikor terhes voltam...hát sem a lánykérés, sem a kapcsolat nem volt utána egy leányálom, úgyhogy nem feltétlenül az első a legemlékezetesebb...


Az már egy másik kérdés, hogy már 2 nőről gondolta úgy, hogy vele akarja leélni az életét, aztán mégsem...ilyenkor azért akaratlanul is felmerül a kérdés, hogy vajon miért nem valósult meg egyik sem, mi lehet az oka, és vajon velünk hogy lesz...?

2017. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

De nem volt első ebben az esetben, csak lehetett volna első. Innentől nem értem, hogy a barátnőd min problémázik ezen.

30/f

2017. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nyilván oka van, hogy egyikből sem lett házasság, de nem kérdezem tőle, mert nem szeret az exeről beszélni. Nem is tőle tudom, hogy már kétszer is úgy érezte megtalálta az igazit, pedig még 25 éves sincs. Ez mondjuk zavar egy kicsit, de maga az, hogy esetleg 3. leszek nem hiszem, hogy bármit is jelentene.

Viszont megértem az ismerősömet is, mert gondolom mindenki szeretne ilyen helyzetben az első lenni.

2017. júl. 11. 11:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ENgem az érdekelne, hogy miért nem lett házasság két eljegyzésből sem.
2017. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen már 2x jegyzett el valakit? Bocsi, de szerintem ez gáz. Már csak azért is, mert nem lehetett egyik sem túl hosszú kapcsolat együttéléssel meg mindennel, így elég nagy felelőtlenségre vall az ilyen, és az illetőről is sokmindent elárul: pl. hogy mennyire veszi komolyan a házasságot. Magyarán orrba-szájba minden barátnőjének megkérte a kezét, akivel kicsit is komoylabb lett a dolog.


Az meg milyen már, hogy nem is tőle tudod, mert nem szeret az exeiről beszélni? Őszinte lehet a kapcsolatotok...

2017. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Abból, amit leírtál, nem maga a darabszám zavarna, hanem az, hogy ezek szerint felelőtlenül kéri meg bárkinek a kezét, ergo nem gondolja komolyan. Így már nem viselném a gyűrűt jó szájízzel, hiányzik a dolog lényege: hogy én legyek a különleges, az egyetlen, akivel az életét tervezi leélni. Vagy ezek szerint a srácnak se lehetnek nagy igényei, kb. bármelyik hosszabb távú kapcsolatát elviselné egy életen át?
2017. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem ebbol az zavarna, hogy aki ilyen ipari mennyisegben mennyasszonyosit 25 eves korara, annak fogalma sem lehet rola, hogy mit jelent valojaban elkotelezodni, hanem valoszinuleg azt hiszi, hogy az az elso idoszak A Kapcsolat, A Szerelem, es A Valosag, de a valodi problemakat mar nem tudja kezelni, amik felmerulnek egy valodi partnerseg kozben, es inkabb csak lelep, mert "jaj megsem illunk ossze, hiszen problema van".
2017. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Fontos lenne az őszinteség....Tudni mi vezetett a szakítàsokhoz. Ebből sokminden kiderülhetne.

Amúgy nàlunk nekem volt egy vőlegényem, 4 évvel azelőtt, hogy a férjemmel összejöttünk. Mivel tudja milyen volt az a kapcsolat és miért vetettem neki véget, mert őszintén elmondtam neki mindent, nem zavarja, hogy màs is megkérte màr a kezem.

2017. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!