Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Soha nem keri meg a kezem mar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem keri meg a kezem mar?

Figyelt kérdés
4eves kapcsolat ,ket eves kozos gyerek,haz .. de eljegyzes sehol,az elozo parjat eljegyezte pedig ott nem volt semmi ami osszekototte oket ,tehat nem irtozik a hazassagtol . Varjak meg ra ,hatha vagy mar letehetek a dologrol ?

2017. júl. 11. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha neked fontos lenne a hàzassàg akkor erről gyerekvàllalàs előtt kellett volna elmélkedni/ megbeszélni vele. Most màr vàrhatsz ítéletnapig lànykérésre. Szimpla kapcsolatba született gyerekek anyukàjàt ritkàn veszik el. Ha pedig hàzassàgot nem akarsz fölösleges és nevetséges az eljegyzès.


Amúgy fura az egyik megjegyzésed az exxel kapcsolatban. 2 embert az érzelmeik kötik egymàshoz, nem egy gyerek. Biztos volt oka, hogy az exét eljegyezte, téged meg nem. Esetleg vele kellene megbeszélned.

2017. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

mindent megadtál neki gyűrű nélkül, amit gyűrű után szokás.


miért is nősülne meg?

2017. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Édes ,Istenem,bár ennyi gondom lenne...
2017. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég fura,hogy gyereket szültél neki, de a gondod nem mondod el.

Nálunk is előbb jött a gyerek, és megbeszéltük már előtte,mikor szeretnénk esküvőt. Igaz,nekem nem is fontos annyira, mint neked. De ha olyan fontos lenne vagy nem szültem volna addig, vagy beszélnék a páromnak a vágyaimról.

2017. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem letehetsz a dologról. Ha a gyerekvállalás előtt nem vett el, utána már miért tenné? Szerintem nálatok a kapcsolatnak ezek a lépései ki- és elmaradnak.
2017. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Beszéld meg a pároddal. A házasság 2 ember közös döntése, ahogy a gyerekvállalás is. 4 éve vagytok együtt. Alap, hogy a párkapcsolat 2 legfontosabb vagy legsarkalatosabbb pontját megbeszélitek egymással. Az egyik a gyerekvállalás. A másik a házasságkötés. Hogyan képzelitek el a kapcsolatotok jövőjèt: Házasságban vagy anélkül? Szerintem a párodnak mondd el, hogy neked fontos a házassag és miért fontos. Beszélgessetek róla.
2017. júl. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

"mindent megadtál neki gyűrű nélkül, amit gyűrű után szokás."


Tökéletesen egyetértek. Van ugyan példa rá a környezetemben hogy megnősül valaki gyerek után, de nem jellemző. Egy ismerős pár pl tizen valahány év után meg egy 10 éves nagylány mellett esküdött meg pár hete, de nem ez az általános..


Ha neked annyira fontos lenne az esküvő, akkor nem szültél volna neki. Én ezt gondolom.

Nekem fontos is volt a házasság, többször elmondtam a most már férjemnek, hogy sohasem szülnék egy olyan embernek aki arra sem méltatja magát, hogy a jövendőbeli gyereke anyját feleségül vegye. Így nálunk ez sosem volt kérdés mikor jöjjön a gyerek, magától értetődő volt, hogy esküvő előtt fix hogy nem.

2017. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!