Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jogosan esik rosszul hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul hogy nem hordja?

Figyelt kérdés

A barátnőm Valentin napra kapott tőlem egy gyűrűt, dobozban, csomagolva, nem leánykérősen, de a bal kéz gyűrűs ujjra vettem. Amikor megkérdezte hogy minek okán kapja azt mondtam hogy ajándék, elő eljegyzési úgymond"stipistopis" gyűrű.

Mostanában egyre kevesebbet hordja, egy másik gyűrűt kapott tőlem 3 éve, azt rendszeresen de ezt nem annyira akarja mert hogy "nincs ár és kellemetlen magyarázni hogy nem eljegyzési"...


2017. júl. 18. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, hogyha rosszul esik. De én sem hordok mindig ékszert. Viccesen is nézne ki, ha az összes ajándékba kapott gyűrűmet, karkötőmet, nyakláncomat magamra akarnám aggatni.
2017. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Hat nem csodalom, hogy nem hordja. Keves ennel megalazobb es hulyebb ajandekot lattam eddig. Vagy jegyezd el mint egy ferfi, vagy ne csodalkozz hogy egy no nem hord "stipistopi" gyuruket folyton magyarazkodva onmagat naponta kellemetlen helyzetbe hozva a hulyeseged miatt.
2017. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak nem tetszik neki az a gyűrű vagy nem igazán a stílusa. De ezt nem tőlünk kellene kérdezned.
2017. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

szerintem inkább a "stipi-stopi" gyűrű a gáz. Ez egy nőnek nagyon megalázó.

Legyen az egy ajándék gyűrű csak simán, vagy eljegyzési gyűrű.

De ilyen köztes valamit, szerintem nagyon debil dolog adni.

2017. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy jegyezd el, vagy vegyél neki gyűrűt csak egyszerűen ajándékba, decez a stipistopizás enyhén szánalmas.

Vagy ezt érzi ő is, talán tudatosan, talán nrm. Vagy csak simán nem tetszik neki a gyűrű, ezért nem hordja.

2017. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Még ott helyben a fejedhez vágtam volna a stipistopidat, te jó ég, hova fajul a világ.
2017. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartad még eljegyezni, akkor nem gyűrűt kellett volna adni neki ajándékba, hanem mondjuk egy különlegesebb medált, vagy fülbevalót, vagy bármi más ékszert, amit amúgy is visel. De ez a stipistopi egy kicsit megalázó.
2017. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, mielőtt odaadtad a gyűrűt, odaszaladtál hozzá, mint az ovisok, és kiáltottad, hogy 'Stipi-stopi, az enyéééém!'

Csak így érvényes. :DDDD


21/L

2017. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "stipistopi" meg "előeljegyzési" meg hasonló fax.ságok? Ezzel engem csak az érdekelne, hogy mégis mi volt a szándékod?


Ilyen nincs. Valami vagy eljegyzési gyűrű, vagy ajándék gyűrű.


Te láthatóan ajándék gyűrűként adtad, szóval ne hisztizz, amiért nem hordja magán. Nekem sem tetszene a megbélyegzés, ráadásul tényleg debil módon..


Egyébként meg már elmondta, miért nem hordja: ciki magyarázkodni, hogy "Nem, ez nem eljegyzési gyűrű, hanem elő elő eljegyzési gyűrű, hát érteeed. " Istenem.

N

2017. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem... mert tényleg hülyeség egy ilyen "előeljegyzési" baromság... kb. az az üzenete, hogy "nem vagy elég jó, hogy elvegyelek, de azért maradj mellettem". És hogy akkor ott hordja, mint az eljegyzésit, és magyarázkodnia kelljen, ez k...a megalázó.
2017. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!