Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jogosan esik rosszul hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul hogy nem hordja?

Figyelt kérdés

A barátnőm Valentin napra kapott tőlem egy gyűrűt, dobozban, csomagolva, nem leánykérősen, de a bal kéz gyűrűs ujjra vettem. Amikor megkérdezte hogy minek okán kapja azt mondtam hogy ajándék, elő eljegyzési úgymond"stipistopis" gyűrű.

Mostanában egyre kevesebbet hordja, egy másik gyűrűt kapott tőlem 3 éve, azt rendszeresen de ezt nem annyira akarja mert hogy "nincs ár és kellemetlen magyarázni hogy nem eljegyzési"...


2017. júl. 18. 19:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

Függetlenül attól, hogy a stipistopi gáz, szerintem baromság a kifogás, hogy magyarázkodni kell. Rengeteg nő hord a gyűrűsujján gyűrűt, és a divatgyűrűk 90%-a hasonlít a mostanság divatos eljegyzési gyűrűkre. Ha megkérdezi valaki, hogy eljegyzési-e, akkor közli hogy nem, és le van zárva a téma. Mit kell ezen magyarázkodni?


Azt is butaságnak tartom, hogy ne kaphasson egy nő gyűrűt ajándékba hátsó szándék nélkül... Ismerősi körben van, aki páros gyűrűt hord, mégsem jegygyűrű, és senki nem zaklatja őket, hogy de miért nem jegygyűrű ha mindkettejüknek van?????? Ugyanígy több nőismerősöm van, aki ajándékba kapott gyűrűt hord, és nincs belőle hiszti, hogy de miért nincs még eljegyezve. Én is kaptam már a páromtól gyűrűt ajándékba, mert tudja, hogy imádom a különleges ékszereket, meg azt is, hogy milyen ritkán találok olyat, ami passzol az ujjamra.


A stipistopis beszólás valóban gyerekes (volt ilyen nálunk is, de az 15-16 évesen :D), de attól még nem kéne leszedni a keresztvizet is a kérdezőről...

2017. júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell csodálkozni hogy nem hordja, nem vesz komolyan, és van is oda rá.


Mégis mi az hogy

"nem leánykérős, de a bal kéz gyűrűs ujjra vettem" ??? Te megmondod hová vetted, hol hordja?


"elő eljegyzési úgymond"stipistopis" gyűrű."


"egy másik gyűrűt kapott tőlem 3 éve,"


Hány gyűrűt veszel még szerencsétlen lánynak mielőtt eljegyzed? Hülyét csinálsz belőle, és 100% érthető hogy kellemetlen meg ciki is hordani a stipistopis gyűrűdet, komolyan mondom, ember...! -.-'

2017. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy még veled van apukám. Ha az én férjem stipipstopis gyűrűt vtt volna nekem, nem lennea férjem. Páros gyűrűnk az volt bevallom,de nem stipistopi...
2017. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jó ég ... a stipistopi gyűrűt kb 10-14 éves korban szokás gumicukorból a másiknak adni ... meg oviban házasságosdit játszani a fiúkkal akik vevők rá.

Ezzel nagyon csúnyán megaláztad. Vegyél ajándékba ékszert, vagy jegyezd el normálisan ... mindenki kérdezgeti tőle, hogy "na mesélj miújság veletek, láttam a gyűrűt" ... ő meg magyarázhatja a te óvodás f|*|szságodat ... hát ne lepődj meg ha ez után nem fogja komolyan venni ha véletlen eljegyzed.

De akkor már ne mond neki, hogy stipistopi enyém vagy.

Hová lettek az igazi férfiak... -.-


(L)

2018. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!