Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jogosan érzem magam rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam rosszul az miatt hogy a párom csak 4 év után jegyez el?

Figyelt kérdés
Véletlen tudtam meg hogy hamarosan el fog jegyezni. Az igazság az, hogy én ezt már 2 év után vártam és ő annyira elhúzta ezt a dolgot hogy már nem tudok neki szívből örülni. Jól esik, de rosszul jött ki, hogy az előző párját 2 év után jegyezte el. Én nagyon szeretem a páromat, de annyit vártam, sírtam az eljegyzés miatt hogy az valami hihetetlen. Nem tagadom volt hogy a fejéhez is vágtam már hogy bezzeg őt...! Sokat beszélgettünk erről, soha nem mondta hogy nem akar megnősülni, de kb. fél éve nem volt nálunk ez téma. Mert egyrészt már letojtam mi lesz. Túl sokáig húzta, így már nem olyan...De örülök neki, szeretem, csak lehetett volna szebb is.
2017. júl. 18. 19:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
85%

PErsze, jogosan! Többet kellett volna hisztizned, kizsarolnod az eljegyzést, ha meg nem akar azonnal eljegyezni, urambocsá' saját véleménye van a kérdésről, akkor dobni azonnal! Nem tudom, hogyan gondolta az a hülye, hogy neki beleszólása van a dologba... Inkább örüljön, hogy biodíszlet lehet a te nagy és szép eljegyzéseden.


Most komolyan, olyasmibe kényszerítetted volna bele, amire még nem érzi magát késznek, az csak rosszat szült volna. És miért lett volna szebb, ha két évvel/egy hónappal/három órával korábban jegyez el? Más a csillagok állása? A feng shui szerint korábban jobban mutattál volna az eljegyzési képeken?

2017. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
73%
En akkor futnek ki a vilagbol, ha valaki 2 ev utan eljegyezne, de lehet meg 4 utan is... hany eves vagy? 16? Az is tok rendben lett volna, ha soha nem keri meg a kezed es megis leelitek egyutt az eleteteket. Egyaltalan nem kotelezo, nem presztizs kerdes, hogy kit jegyeznek el hamarabb... azt ne mond nekem, hogy 2 ev utan biztosra tudtad volna mondani, hogy igen, en evvel a ferfival akarom leelni az eletemet.
2017. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
65%

Köszi, hogy kitöröltetted a kommentemet.


Nagyjából visszaírom:


Fb-on végre tudsz villogni ezzel az eseménnyel, mert többre nem vitted eddig.


Szánalmas a viselkedésed, hogy ezért hisztizel.


Inkább örülj annak, hogy boldog vagy és van valakid!

2017. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%

... hiszti.

engem 4 és fél év után, 6 év után házasodunk... éééssss???


szebb?? mi?? te b....tad el!!!

párod helyében nem kérnélek meg.

2017. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy jogos! Hosszú házasság sem lesz belőle, ha egyáltalán lesz házasság!

De nyugi, majd miután kidobott tèged a következő barátnőjèt már eszèbe sem jut majd eljegyezni!

2017. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
92%

XD

Az eljegyzés egy komoly dolog.

Látod, lehet, hogy a másikat már eljegyezte 2 év után, de szét is mentek. Akkor volt értelme akkora feneket keríteni a kapcsolatnak, és lánykérést szervezni?

Na látod, hogy nem.

Örülj, hogy megkérte a kezed, bár én emiatt a hiszti miatt tuti, hogy nem jegyeztelek volna el.


21/L

2017. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem meg jogos. Itt mindenki dedós huszonéves szinten van.


Mégis mi az, amit 4 év után tudtál meg a párodról, de a második évben fogalmad sem volt róla?


A házasság egy elköteleződés jóban rosszban dolog.


Aki azt hiszi, hogy 6 év után nem jöhet semmi váratlan dolog a másikkal kapcsolatban, az hülye.


Akkor kell összekötni az életeteket, ha úgy érzed, hogy készen állsz akkor is a másikkal lenni, ha elveszti a lábait, ha bedől valami szektának, ha már nem vagy szerelmes belé, ha már ő nem szerelmes, ha szerencsejáték vagy alkoholfüggő lesz, vagy ha impotenssé válik. Ha kész vagy egy életen át valakivel élni, akkor kellene jönnie a lánykérésnek.


10 éves kapcsolatból is lehet lazán 3 év múlva válás, sosem mehetsz biztosra. 10 év múlva nem lesz biztosabb, mint 3 év után. Úgy házasodik az ember, hogy nem tudja mi lesz, de reméli a legjobbakat, mert különlegesnek érzi a kapcsolatukat a párjával.


Én remélem, hogy szerelemből fogok házasodni és érzelmi, nem pedig stratégiai alapú lesz az eljegyzésem.


Felnőttek mire várjanak 4 évet? Kész vicc. Beszélgessetek már elvált emberekkel, mind azt mondja, hogy a párja normális volt az első években, 7-10-15-30 év után zakkant meg. Mindenki változik az élete során ellentétes irányba a párjától, csak az a kérdés, hogy mikor.


1 év együttélés után szerintem mehet a lánykérés, 2 év pont elég hozzá, másnak viszont, mondjuk a nagyszüleimnek elég volt 2 hónap, és tessék, már 80évesek és házasok még mindig. Pedig volt félrelépés, alkoholizmus, csóróság és rokkantság is a kapcsolatukban. Nem szerették egymást végig, sőt, néha évekig gyűlölték a másikat, de már kb 20 éve szeretettel beszélnek egymásról.

2017. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
72%
#18 "10 éves kapcsolatból is lehet lazán 3 év múlva válás, sosem mehetsz biztosra." - akkor meg miért jó minél hamarabb belekergetni a másikat az eljegyzésbe?
2017. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
"az előző párját 2 év után jegyezte el" - és mégis szétmentek, nyilván nem véletlenül nem ment bele most ennyi idő után, mert egyszer már megégette magát egy ilyen lépéssel. Az sem lett volna meglepő, ha azután már egyáltalán nem akart volna senkit eljegyezni.
2017. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
90%

#18


Csak egy kérdés a tiédhez: a kérdező egyáltalán nem írta, hogy össze lennének költözve, akkor meg minek az eljegyzés? Csak hogy legyen mit fb-on mutogatni?

Előbb éljenek együtt pár évet, na, akkor lehet a legjobban megismerni a másikat.

2017. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!