Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Baratnommel 2 eve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnommel 2 eve vagyunk egyutt es lassan elszeretnem jegyezni. Szerintetek milyen gyurut lenne erdemes venni eljegyzesre? 18 evesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 00:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg 3 havi fizetest illik rakolteni a ferfinak az eljegyzesi gyurure. Sok sikert :))

( ember, elhiszem, hogy nagyon szeretitek egymast, de rohadtul korai ez meg. Ennek hatalmas sulya van (kellene, hogy legyen). Fiatalok vagytok meg nagyon, most kezditek probalgatni a felnott eletet 18 evesen. Nem tudhatod, hogy mi lesz meg. Semmi alapotok.) En is azt gondoltam ket ev utan 18 evesen, hogy hu de jo minden, osszekoltozunk. A kedves parom meg elso nap meggondolta magat, es osszepakolt. Pedig egy eve mondta, hogy termeszetesen jon velem, o velem akar lenni, nem csak hetvegente akar latni. Nem tudhatod, hogy mi lesz.

2017. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk iligyek.
2017. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Minek?


Ezek szerint éltetek már együtt legalább 1 évet, van lakás (vagy albi), dolgoztok és 1-2 éven belül el is veszed.


Ja, nem, csak úgy találod, hogy ez milyen jópofa meg "menő", amivel lehet a fészen villogni.


És a gyűrűt miből veszed meg? Anyu-apu ad rá pénzt?

Nevetséges vagy.

2017. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

9-es, igen, gyűjtögessenek 4-5 évig, és dobjanak ki lakásra 10 millát, hogy aztán esetleg rájöjjenek, fél év után már egymás agyára mennek.


ANNAK aztán van értelme... ja, nem, pont hogy nincs.


Nem veszek olyannal közösen lakást, akit nem ismerek eléggé, márpedig 3-4 együttalvástól nem ismered meg a másikat, ahhoz 1-2 évet illik közösen élni.

2017. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem egyet, nem az együttéléstől fogjátok egymást jobban megismerni.

Ettől függetlenül korai az eljegyzés, hacsak nem szeretnétek tényleg összeházasodni kb. 1 éven belül. Amúgy karikagyűrűt szokás venni, bár ma már az a divat, hogy inkább kövesgyűrűvel villognak facebookon.

Ha már dolgoztok és meg tudjátok teremteni a közös életetek feltételeit, akkor lehet gondolkodni házasságban, de addig ne nagyon.

2017. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben még várnék pár évet..

21L

2017. szept. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem ertem, mire jo ez. Minap lattam egy alig 20 eves lanyismerosomnel Facen, hogy eljegyezte a parja, akirol nemreg meg nekem sirt allandoan, hogy tuti megcsalja, bunko vele sokszor, le se szarja, vitaznak minden nap, akkoriban epp ketnaponta szakitottak es jottek ossze... A poszt alatt meg ment az oromkodes persze mindenkitol, hogy de szupi, gratulalunk, stb. Biztos hosszu, boldog hazassag lesz, ha eljutnak addig. Na kb ennyire lehet komolyan venni a tizenevesek szandekait. Persze lehet, a kerdezonek tok jo a kapcsolata, de attol meg kell az az 1-2 ev egyutteles kettesben.
2017. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

nem az együttéléstől fogjátok egymást jobban megismerni. - ekkora ostobaságot is rég olvastam.


Valóban nem, az exem sem összeköltözés után mutatta ki, mennyire egoista, erőszakos, aki pont telibeszarja a véleményemet.

Míg 1-2x együtt aludtunk, ez nem rívott ki, de bútorozás után 1-2 hónappal egyre sűrűbbek lettek a leszólások, a teljes irányítás.

Csak oda mentünk, ahová ő akart, semmiről nem kérte ki a vmnyem, ha megbeszéltük mit ebédelünk, tíz perc múlva már totál mással hozakodott elő és engem leugatott, hogy márpedig az lesz.

Ha frusztráltan jött haza, akkor simán erőszakoskodott velem, stb.


De valóban nem kell együtt élned a pároddal házasság előtt, minek? :D

2017. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!