Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Rákérdezzek, hogy meg fogja e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek, hogy meg fogja e kérni a kezem?

Figyelt kérdés

Már beszéltünk esküvőről, milyen legyen, tudja, hogy én nagyon szeretném, ő kevésbé, mert neki nem olyan fontos, anélkül is szeret, de a kedvemért mondta, hogy lehet esküvő. Nemsokára babát tervezünk és én még előtte szeretném az esküvőt. Maximum tavasszal. Szóban már többször mondta, amikor csak úgy valamiről viccelődtünk, beszéltünk, hogy leszel-e a feleségem, stb. Ha elmentünk egy ékszerüzlet mellett, akkor kérdezte, hogy kérek-e egy gyűrűt? mondtam, hogy igen, de aztán nem álltunk meg. Vagy pl. kérdeztem, hogy vesz-e nekem gyűrűt, és mondta, hogy igen, vesz. De már fél éve várok :( és semmi jele annak hogy ő úgyis megkérné a kezem, hogy vesz egy gyűrűt és elémáll és mondja, hogy figyelj, lennél-e a feleségem.

Valahogy úgy érzem, hogy ő nem ilyen fajta ember :( De akkor meg csak egyszerűen szervezzem le az esküvőt? Kérdezzem meg mikor lenne jó? Mondjuk márc 16.és ennyi? Vágynék rá, hogy azért mégiscsak megkérje a kezem... De ő annyira nem ilyen :( Megkérhetem ilyesmire?


2017. szept. 13. 09:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kézkérés nélkül is lehet esküvő, én nem erőltetném.

Leülnék vele, hogy akkor ahogy megbeszéltétek legyen házasság, de mondja meg ő, hogy mikor. Vagy ha nem akar, akkor mondja azt.

2017. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha vágysz erre, mond. Beszéld meg vele, mit szeretnél. Házasodni akarsz olyannal, akitől valamit félsz megkérdezni??? Drága barátom, borzalmasan sokat kell még tanulj.
2017. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%

KÉRDEZD MEG!


Ennyi. Én nő vagyok, de gyűlölöm a célozgatást, a férfiak meg pláne.

Nem puhatolózni kell, hanem leültetni és érdeklődni. NEM tolakodóan, de igenis beszélned kell erről.


És amíg ilyen egyszerű dologban képtelenek vagytok dűlőre jutni NE vállaljatok gyereket.

2017. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem disney mesében élünk.. bár én mondom, az én esküvőmön hintó visz minket a templomba :D

Nálunk sem volt lánykérés. Tudtam, hogy mindketten erősen házasságpártiak vagyunk, de nem akartam megvárni amíg a fiatalúr kitalálja mit akar, vagyis pontosabban, hogy mikor akarja, hát eléálltam, hogy babám most vagy soha.

Sok lány addig vár, amíg teherbe esik, hátha, aztán megszületik, hátha, a végén megelégeli és fülénél fogva parancsolja az oltár elé a zurát.


Nyugodtan ülj le vele és mond el neki, hogy úgyérzed itt az idő, szeretnéd hivatalosan is összekötni vele az életed, hogy minden lehetséges értelemben egy család legyetek. Te a pl. március 20-ra gondoltál, mi a véleménye, mert ha benne van, lassan el kell kezdeni szervezni az esküvőt, vannak helyek, amiket már egy évre előre le kell foglalni.........

2017. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem kér meg. Leszarja az egészet. Neki baràtnő kell, nem feleség. Te tényleg így akarsz hàzassàgot, hogy valójàban csak te akarod? Ez egy olyan dolog amit mindkét félnek akarnia kell, ugyanolyan fontos. Ha ez nincs így, abból még gondjaid lesznek. Később akàr egy veszekedés miatt is simàn a képedbe vàghatja, hogy ő nem akart elvenni. Persze a te dolgod meg minden, de én speciel ilyen pasihoz sosem mennék hozzà , , együtt se lennék vele...aki döntèsképtelen, magàtól semmit nem csinàl, és amúgy neki nem fontos a hàzassàg se. Gyereket plàne nem vàllalnék hàzassàg nélkül. A gyerekvàllalàst is csak te döntötted el? Dolgozni azért elmegy reggelente ugye? Remélem nem te tartod el.
2017. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!