Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy vegyem rá a pasimat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a pasimat hogy megkérje a kezem?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 21:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 Josephine Harkay válasza:
84%

Költözz ki és adj egy ultimátumot hogy csak az esküvő után vagy hajlandó összeköltözni.

Ha ezeket szigorúan betartod, két eset lehetséges: vagy vállat von felette, akkor nem szeret igazán. Ha pedig igazán szeret, meg fogja kérni a kezedet. De akkor is élj külön az esküvőig nehogy megggondolja magát. De valóban úgy érzed hogy ez az igazi?

2017. okt. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Sehogy.

Ha a pasid nem akarja magától megkérni a kezed, akkor biztos vagy benne, hogy férjhez akarsz menni hozzá? Miért mennél férjhez olyanhoz, aki ezt nem szeretné?

Tiszta kínlódás lesz így a házasság.

2017. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 Milkafiu válasza:
89%

Én már idestova hetedik éve vagyok együtt a feleségemmel.

Ellentétek nem nagyon voltak köztünk, veszekedésre is kb. 1-2 alkalmat tudnék felhozni.

Tavaly karácsonykor kértem meg a kezét, idén júliusban vettem el. Az esküvő szervezésére kb 1 hónapot szántunk (miután bejelentettük a közjegyzőnél, utána kezdtünk el mindent leszervezni), megtörtént a nagy nap.

Egy dolgot veszek észre ami különbözik: egy gyűrűvel többet viselek az ujjamon. Attól, hogy egybekeltünk, nem szeretem se jobban, se kevésbé, szerintem ő is így van ezzel. Ha igazán szereted a párod, akkor türelmet kell gyakorolnod iránta. Kierőszakolt döntéseknek sosem lesz jó vége.

De ha egy papucs férjet szeretnél, akin uralkodhatsz, és tönkre szeretnél tenni legalább két életet, akkor csak hajrá :)

2017. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 hokai2 ***** válasza:
100%

"Szeretjük egymást" írod. Talán szeretünk ezt-azt a másikban. Itt még nagyon is hiányzik valami valamelyikőtöknél.

Ha úgy érzed, hogy vagytok olyan nexusban, akkor vesd fel a témát fekete-fehéren. Hivatkozz az idő kegyetlen múlására!

Csak előtte porold le a bőröndöket!

2017. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 A kérdező kommentje:
Elég szánalmas, hogy még a lánykéréssel is nekem kell intézkedni, csak mert állandóan fél
2017. okt. 21. 13:43
 36/67 anonim ***** válasza:
100%

"Elég szánalmas, hogy még a lánykéréssel is nekem kell intézkedni, csak mert állandóan fél"


Uram isten. Ha te tényleg nő vagy akkor ritka undorító stilusod van!! Valamint nivel az előző hozzászólásaiddal is azt mutatod be, hogy a párod folyamatosan meghunyászkodik előtted, mert más lehetőséget nem is adsz neki....

Talán épp ez az első alkalom amikor magát nézi végre nem az egoista, senkiházi nőjét aki irányítani akarja. És végre kezd észhez térni.... Remélem az életben nem vesz el téged

2017. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
100%
ha három év együttélés után sem kért meg, akkor sose fog.
2017. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
100%

"de mindig beadja a derekát és kiengesztel

Úgyhogy harmonikus, meg szoktuk beszélni, ha valamit hibázott a kapcsolatunkban"


Ennek alapján én biztosan sohasem kérném meg a kezed - max, ha a szád elfáradt.

2017. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
0%

Állj a sarkadra és mondd meg neki. Vannak ilyen szerencsétlen töketlen barmok, akikre 20 évet is várhat az ember lánya akkor se tesz semmit.

Másoknak nyugodtan adj elő egy kitalált sztorit h milyen romantikusan kérte meg a kezed stb. Ugyse tudják mi a valóság:D

Sok csaj csinálja ezt.

2017. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:

Nem papucs a párom, csak labilis így muszáj hogy legyen egy erős fél

Sikeres vagyok, mindig elérem a célom, ezzel sem lesz gond

Köszönöm a válaszokat!

2017. okt. 22. 21:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!