Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy vegyem rá a pasimat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a pasimat hogy megkérje a kezem?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 21:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
0%
Hát téged én se vennélek el!szegény pasid....jobbat érdemel,és kezdi is belátni azért nem borul térdre!
2017. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
21%

Úgy ahogy szokták a nők: fenyegetni hogy otthagyod ha nem, érzelmi zsarolás, bűntudatkeltés hogy neked ez a nagy vágyad, szexmegvonás, stb.


De ne lepődj meg ha van tapasztalata, és otthagy a csába...

2017. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira nagy az intellektusod, mint állítod, akkor ülj le vele és inteligens emberek módjára beszéljétek meg a dolgot.

Hagyd abba a parancsolgatást és hisztit.

Nem létezik, hogy minden az ő hibája.

Kicsit gondolkozz el azon, hogy ő vajon mit tenne meg érted. És te érte?

Várnál még rá, ha kell? Mellette tudsz lenni, barmi is történik? Ha hibázol, akkor azt elismered?

Kicsit gondolkozz el a lelki világodon.

A pasim egyszer így fogalmazott: nagy cirkuszi elefántnak érzem magam, aki leveri a sok porcelán nyuszit a boltban. De a porcelán szilánkosan törik és belefúródik a bőrömbe és nekem is fáj

Ne úrnő legyél a kapcsolatban, hanem partner. Fogalmad sincs, hogy ő mit él meg egy adott szituációban. Ülj le vele, hallgasd nem a félelmeit. Gondoljatok át, hogy jogosak-e. Szeresd őt köszöntem és ezzel a szeretettel teremtsd meg a légkört, hogy megkérje a kezed.

Tehát itt az igazi válasz az eredeti kérdésre: szeretettel tudod őt rávenni erre, nem pedig akarattal

2017. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Sehogy. Vagy el akar venni, vagy nem. Ha nem, akkor így jártál, nem tudod erőltetni. Én ha férfi lennék, és nyomasztanának azzal, hogy márpedig el akarják magukat vetetni velem, akkor bizony meggondolnám, hogy egymás mellett van-e helyünk.
2017. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
100%
Minek venne el? Lassan inkább beújítana egy másikra. Csak azért mondta hogy várjatok, mert még nincs meg a következő, egyébkènt már szakított volna. :)
2017. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
21%

Állandóan hazudozik, hogy majd, de már nem hagyom. Valentin napig volt esélye, nekem elegem lett. 5 évet dobhatok ki a fenébe.

Ne sajnáljátok a pasit, szemétláda sz.rházi hazudós tuskó. A szex az bezzeg kell mindegyiknek, felelősséget v állalni az 0.

2018. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
3%

Szánalmas házasságfüggő luvnya vagy utolsó...


Gyűlölöm az ilyen számító kommersz némbereket.


Anyám se volt ilyen, sógornőm sem.

2018. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
100%

Na, vajon a kérdést feltevő Miss Tökély ki tudott 4 hónap alatt egy sz@ros gyűrűt erőszakolni a pasijából vagy a hapsi mégsem buta és még időben lelépett?

(De az is lehet, hogy troll kérdés volt ez az egész)

2018. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
100%

44-es válasz:

Dudok Andrásné

"Én a párommal 28 éve vagyunk együtt!!Tudod egy jó kapcsolatot nem szabad házassággal elrontani, mondták nekem vagy 50 éve!!!"

Kicsit ellentmondás :D


Na kérdező kihisztikézted a gyűrűdet a papucs pasidtól?

2018. márc. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:

J. A. nevű felhasználó...

Te vagy a kérdező?

Hogy áll most a kapcsolatotok?

2018. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!