Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Én szeretnék eljegyzést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretnék eljegyzést, esküvőt. Ő nem. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, van már egy kisbabánk is.

Kiskorom óta szeretnék egyszer férjhez menni. Mondtam neki kb fél éve, hogy örülnék ha egyszer majd valamikor megkérné a kezem.. Azt mondta, hogy ő nem, soha. Hagytam, oké. Múlt héten mondtam neki megint, hogy szeretnék vele összeházasodni... Elmondta, hogy soha nem fog elvenni. Mondtam, hogy jó.. úgyse tudok ezzel mit csinálni.

Vannak veszekedések, de gondolom mindenkinél.. de egyre jobban azt érzem, hogy nem jó ez az egész.



2017. okt. 24. 18:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk én nem csináltattam volna fel magam házasságon kívül.
2017. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Minek szültél neki és maradtál vele, ha neked mások az elképzeléseid és előre meg is megmondta, hogy nem.
2017. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%

Miért nem akar esküvőt?

Nem mindegy.

Legtöbb esetben azért, mert nem egyszerű válni, egy sima élettársi kapcsolatból könnyű kilépni. Vagyis már most arra gondol, hogy könnyű legyen lelépni.

Kár volt gyereket vállalni ilyen bizonytalan kapcsolatba.

2017. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha van gyereketek, akkor már mindegy. Úgy érzem, itt nem azzal van a baj, hogy az anyakönyvhivatal hogyan tart titeket nyilván. A kapcsolatotokkal valami nem stimmel, melyet néhány válasz után talán részletezel majd.
2017. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%
Az csak egy papír es szerintem is felesleges annyi penzt elkolteni egyetlen bulira/napra... Azt a penzt mashova is tudnatok rakni szerintem es ezt nőkent mondom en sem szeretnek meghazasodni mert feleslegesnek tartom az nelkul is lehet boldogan elni 26N
2017. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Annak idején, mielőtt megszületett a pici, nem beszéltetek a házasságról, hogy kinek mi a véleménye erről?

Ha nem, akkor elég nagy hiba volt.


Egyébként most már teljesen felesleges ezen agyalni, a pici érdekét nézzétek és ne a saját egótokat. Ezt már elrontottad. Most vagy szétmentek vagy megbékélsz a helyzettel.

2017. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak attól függ, hogy TÉGED nem akar elvenni, vagy alapból senkit sem. Mert nem mindegy.

Én nem gondolnám a házasságot "szükségszerű" dolognak, hogyha érzed, hogy hosszú távra tervez veled, csak te érdekled, jó társ, jó apa, nem hagyna el stb. De nem hinném, hogy ez nála így van, bár erről nem írtál.

2017. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Hogy lehet valaki olyan hülye, hogy házasságon kívül gyereket szül?! Azt nem tartottad furcsának, hogy dugni akar veled ez a jòember, de elvenni nem?
2017. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%

Attól, hogy lesz igazolásod a kapcsolatról még ugyanúgy elhagyhat...persze, csak a fél vagyonával.


Kérdezd meg, hogy nem hivatalos esküvőbe benne lenne e?

Lehet csak a hivatalos marhaságok-ceremóniák tartják vissza.


Látván sok procedúrát jegyzőnél-templomban, az egész olyan kötelező s kellemetlen...vacsi-lagzi már élmény-öröm...talán ő ilyesmit vél látni ebben.

2017. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

miért venne el? Amit akar, megkapja így is, felesleges pénzkidobás, kötöttség, papír, hajcihő.

Miért adtál oda mindent neki?

2017. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!