Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Én szeretnék eljegyzést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretnék eljegyzést, esküvőt. Ő nem. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, van már egy kisbabánk is.

Kiskorom óta szeretnék egyszer férjhez menni. Mondtam neki kb fél éve, hogy örülnék ha egyszer majd valamikor megkérné a kezem.. Azt mondta, hogy ő nem, soha. Hagytam, oké. Múlt héten mondtam neki megint, hogy szeretnék vele összeházasodni... Elmondta, hogy soha nem fog elvenni. Mondtam, hogy jó.. úgyse tudok ezzel mit csinálni.

Vannak veszekedések, de gondolom mindenkinél.. de egyre jobban azt érzem, hogy nem jó ez az egész.



2017. okt. 24. 18:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem mindegy? Veled van,van közös gyermek, együtt éltek ,mégis mi a fene változna?
2017. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Akár a barátnőm.


A párja mindig mondta neki, hogy nem fog házasodni, a csajszi persze reménykdett.

Szült neki egy gyereket és még mindig azon kattog, miért nem veszi őt el a srác.


Mikor ő már a kapcsolatuk legelején kijelentette, hogy SENKIT nem fog feleségül venni.


Hagyd a párodat békén, mert a végén addig nyávogsz, hogy elhagy gyerekestül.

2017. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
52%

Alap, hogy nem szültem volna gyereket olyannak aki előbb törvényesen nem hajlandó felvállalni a kapcsolatunkat. Mi pl úgy voltunk vele, hogy előbb legyen esküvő, aztán 5-6 év házasság kettesben, és majd max ezek után jöhet egy gyerek, valamikor 30 után, 35 előtt.


Egyébként pedig ilyen férfival eleve nem lett volna hosszú életű a kapcsolatom, mert nekem az ilyen ember nem igazi társ, egyszerűen nem illenénk össze, mivel én házasságban akartam élni, és olyan párt kerestem akinek az érzelmeken túl arra is van igénye, hogy túllépjünk a barát-barátnő kapcsolaton. Ha ez valakinek nem opció, akkor semmi gond, csak nem egymást keressük.

Tehát nem pocsékoltam volna el senkire 6 évet az életemből, de ennek még a felét sem, egy olyan kapcsolatért aminek számomra nincs jövője, felesleges.


Neked már késő. Törődj bele! Előbb, gyerek előtt kellett volna gondolkodni. Azokat a nőket akik kapcsolatba szülnek, nagyon ritkán veszik feleségül. Egyik ismerősöm is így járt, azt hitte akkor majd a második gyerekkel megfogja a pasit és ráveszi, hogy vegye el. Nem jött össze. Most a 3. gyerekkel játssza ugyanezt. Buta szegény, nem érti meg.

2017. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván ott kezdődik, hogy nem szülök gyereket a kapcsolatba. Egyrészt. Másrészt meg, én házasságban akarok élni, ha ő pedig nem, akkor nincs keresnivalónk egymás mellett, nem illünk össze. Pont.
2017. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
5# jajjjj komolyan mindig ilyen gyökér kifogással kell jönni? A házasság ingyen van, ha eddig még nem tudtátok volna.
2017. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Most mi értelme kizsarolnod belőle, hogy elvegyen? Én is házasságpárti vagyok, szóval nem azért mondom, de te egy nagyon buta nő vagy. Ha te tudtad, hogy neked ez nem pálya, (amit tökéletesen megértek), akkor nem kellett volna gyereket szülnöd. Főleg, ha mondta h nem fog elvenni soha. Még csak nem is hitegetett. Miért gondolja néhány nő, hogy majd ő fogja megváltoztatni a férfit? Most meg vergődsz itt. Ha arra jó volt, hogy apuka legyen akkor most már így jártál én azt mondom. Ha nem hagyod ezt abba sürgősen, akkor tönkre fogod tenni a kapcsolatotokat. És a gyereked meg apa nélkül fog felnőni. És ez tudod kinek a hibája lesz? Nem a férjedé, hanem a tiéd.
2017. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Törődj bele szerintem.

Vagy mond neki, hogy van ilyen házassági szerződés vagy mi. Elvileg itt meglehet állapodni , hogy mi van ha elváltok, ki mennyit kap stb(de lehet rosszul tudom).

Ezt csak azért mondom, mert a legtöbb kapcsolat nem örök, ezt ő is tudja és nem akar rosszul járni(Énis ezért nem akarok házasodni)

2017. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az eljegyzés ténylegesen felesleges, gyerek is van már, mi a lópikulának bohóckodni, de komolyan. Az esküvői igényedet még valahol megértem, de ezt előtte kellett volna letisztázni. Fontos, hogy egyezzenek ezek a dolgok, utólag már hiába reklamál az ember. Ha amúgy minden rendben, ezen kár rugózni, ha meg probléma van a kapcsolatban, azon az esküvő sem segít. Saját példám annyi, hogy én sosem szerettem volna esküvőt(én vagyok a nő), a párom sem. Ezer éve együtt vagyunk, született két gyerekünk, aztán a kedvesem állt elő vele több mint 15 év után, hogy ugyan, házasodjunk már össze. Mindig feleségeként emleget meg amúgy is, legyen már jogtiszta, tudja, nem ezt beszéltük meg, de mégis, gondoljam át. Elmentünk 2 tanús szertartásra, közel 40 évesen, aztán annyi. Mindenkinek megvan a lelki béke, de nekünk kezdettől egyeztek az elképzeléseink és ezt sem tukmálta volna rám, megbeszéltük, nem lihegtük túl az egészet. Egy nőnek ez vagy rengeteget számít, vagy egyáltalán nem, köztes elvárások, afféle "nekem mindegy" hozzáállás nem jellemző sosem. Pont ezért nagyon fontos a kapcsolat elején tisztázni, aztán lépni, ha nem egyezik a két fél elképzelése, mert arra appellálni, hogy idővel megváltozik a másik, illetve reménykedni és finoman, passzív agresszív módon szajkózni a kívánságokat pont annyira értelmetlen, mint nem megbeszélni mindezeket előre. Senki nem akar zsákbamacskát, mégis mindig tele a topik a reménykedő hamupipőkékkel, akiknek nem volt annyi eszük, hogy olyannal alapítsanak családot, illetőleg kezdjenek közös életet, akivel ugyanazok a céljaik, de utólag reklamálnak, mikor mégsem kapják meg mindazt, amit sosem ígértek meg nekik. Persze van, akit átejtenek, de némi józan ésszel azért át lehet látni bármilyen szitán, csak hajlamosak homokba dugni a fejüket a nők, ha a hőn áhított esküvőről van szó. Nem vágyunk mind erre, de tény és való, hogy a legtöbb nőnek még mindig igénye, hogy meggyűrűzzék, mint a madarakat, anélkül nem kerek a világ. Ez van. Szerintem enegedd ezt el. Előbb kellett volna gondolkodni. Ha ezen kívül is problémás a kapcsolatod, akkor lépj, de azért felrúgni egy családot mert nem vesz el az az ember, aki ezt sosem akarta, elég botorság, pláne ha ezt te is tudtad előre. Nem fél éve kellett volna mondani neki, hanem mielőtt közös jövő építésébe kezdtek, ez a reklamáció már erősen a garanciális idő lejárta után érkezett.
2017. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Semmi baj nincs a párod véleményével.

Mi is így gondoljuk (5év), hogy nem kell.

Sokszor ha megkérdezik rávágjuk: Nem kell.

Én kiegészítem: de a ruhát, gyűrűt kérem egy utazással majd.


Nem kell tömeg, se papír, se olyan nép, aki csak pia/buli/kaja miatt jön.


Ruhatervezőként már megvan a vázlat.

Sok a csúf, semmilyen, megszokott ruha. Barátnőm esküvői ruhája se tetszett, besértődött xD

2017. nov. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Kérj te is ruhát gyűrűt aztán csá, csak felesleges kiadás az esküvő úgy is s streszesek az emberek, akik tervezgetik.

Meg az se jó, ha egy idő után csak a papír tart majd össze titeket.


A házasságok nagyrésze válásba torkollik s a pasik basznak rá sokszor (volt nem egy élő pl családban is... Legundorítóbb kisemmizés, ha a nőnél a gyerek).


Ezért se szeretik. Nekem se tetszene a helyükbe s sose tudhatod, mit hoz a jövő.

Én pártolom azokat, akik nem akarják az esküvőt.


Pedig én is nő vagyok, elég fiatal (24).

5éves jelenlegi kapcsolatom.

2017. nov. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!