Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem kéri meg a kezem 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kéri meg a kezem 5 év után, ha jól megvagyunk?!

Figyelt kérdés

2017. nov. 11. 11:06
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem akar elvenni.
2017. nov. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Többször beszéltünk erről ès azt mondta majd mindennek eljön az ideje, de én már annyira örülnék neki! 28 èves leszek màr és azt érzem 5 év után màr itt lenne az ideje!
2017. nov. 11. 11:11
 3/60 A kérdező kommentje:
Rá erőltetni semmiképp nem akarok semmit, mert az nem olyan...nem is tudnèk úgy örülni neki azt szeretnèm, ha magától tennè, mert ugye ez azért minden nő vágya hogy megkérjèk a kezét, elvegyék ès jöhet a baba!
2017. nov. 11. 11:17
 4/60 anonim ***** válasza:
19%
Én sose akarnám, hogy megkérjék a kezem..... Nem kéne így erőltetni, csak egy K**rva papír ,meg 2 gyűrű meg stb stb nagy dolog...
2017. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
22%

Ezzel csak azt fogod elernj, hogy tenyleg ne vegyen el.


Kulonben nem mindnekinek celja azert part talalni, hogy aztan egy papirral hitelesitsek, hogy tenyleg szeretik egymast.

2017. nov. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
28%
Minden nő vágya... Persze 😂😂😂😂😂
2017. nov. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
94%

Hát ez várhatod...sok férfi hitegeti a párját, hiszen így vele marad, neki meg ez kényelmes, közben esze ágában nincs házasodni.

Nekem semmi bajom azzal, ha egy férfi nem akarja megkérni a párja kezét, HA ezt elmondja neki. De azt undorítónak tartom, hogy hitegeti, miközben a nő, aki meg vágyna erre éveket pazarol rá. Persze, ne vegye el. De akkor legyen őszinte.

2017. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

Mivel nem fogok elérni semmit???

Direkt írtam nem akarok ráerőltetni semmit, mert az nem olyan!

Biztos van olyan nő aki mindezt nem szeretnè aláírom, de èn olyan vagyok hogy úgy szeretnèk gyereket szülni, hogy van egy férjem és engem nem a papír érdekel hanem mivel egyszer èlek és szeretnèm átélni mind ezt! :) Ki mire vágyik?! Nem vagyunk egyformàk... :)

2017. nov. 11. 11:22
 9/60 anonim ***** válasza:
66%

Hiába telt el 5 év, ha a kapcsolatotok nem érte el azt a szintet, hogy összeházasodjatok.


Ő, még nem érzi késznek magát rá, vagy a kapcsolatotokban kételkedik.


Le kellene ülnötök megbeszélni, hogy mi a tervetek a jövőre nézve és, hogy mit éreztek egymás iránt.


De, nagy csak felületesen, hanem komolyan.


Nézz kicsit te is magadba, hogy miért akarsz ennyire házasságot? Hiányzik valami a kapcsolatból? Vagy azért, mert ketyeg a biológiai órád? Vagy azért, mert körülötted mindenki házasodik?


Ha nem vagytok készek rá, ne erőltesd, mi lenne az értelme annak, ha összeházasodnátok és rá egy évre elválnátok?

2017. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

Köszönöm 9-es válaszadó teljesen igazad van! 😊

Leginkàbb azért szeretnèm, mert ketyeg a biológia órám ès nem szeretnèk idős szülő lenni!

A családomba mindenki fiatalon összeházasodott fiatalon lettek gyerekek és nem volt vàllás eddig èn vagyok a "kakukkfióka" aki erről màr lecsúszott korban! 😊

Jól megvagyunk, van saját hàzunk meg van mindenünk...nem kell nelkülöznünk!

2017. nov. 11. 11:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!