Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiuk ki hogy tervezi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ki hogy tervezi az eljegyzest? Lanyok ti Hogyan szeretnekek hogy megkerjek a kezeteket?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 03:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Legyen meghitt a pillanat. Nem baj, ha közeli barátok be vannak avatva, de ne 100 ember. Egy olyan helyen, ami mindkettőnknek sokat jelent például. Én kicsi egyszerű gyűrű párti vagyok, teljesen felesleges vagyonokat fizetni érte, a lényeg a gesztus (meg természetesen hogy hordható legyen, mert ha engem megkér a párom aztán azt a gyűrűt le se lehet majd műteni rólam, és allergiás vagyok a bizsura, de ha már ezüst én azzal is tökéletesen boldog vagyok csak ne viszkessen tőle a bőröm :D). A lényeg számomra a gesztus és a jelentése. Nem kell hogy elsiessük, akkor tegye fel a kérdést, amikor teljesen biztos benne, mert szerintem az eljegyzés házassághoz kell hogy vezessen, meg persze mikor úgy állunk anyagilag hogy megengedhetjük magunknak. A lényg, hogy legyen személyre szabott, nem az, hogy csinnadratta legyen. A klisés dolgok (karácsony, valentin nap, rózsaszirom szívek) nem tetszenek, de ha a megfelelő ember kérné meg a kezem klisésen akkor még az se rontana az élményen.

23/N

2019. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!