Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért halogatja az eljegyzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért halogatja az eljegyzést ennyi idő után is? Vagy nem is akar elvenni?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, szuper jó a kapcsolatunk, vannak terveink (költözés, ház felújítás stb), van egy gyerekünk is (2 éves). Tudja, hogy nekem ez nagyon fontos, régebben ígérgette, hogy "majd ekkor vagy akkor", de hiába, mert akkor se történt meg. Nagyon elkeserít és őszintén már idegesít is. Tudja, hogy ez mennyire fontos nekem, tudja, hogy nem utasítanám el, együtt élünk évek óta, közös kassza, közös háztartás, közös gyerek. Nem akar elhagyni, nincs senki más akivel lenni akarna. Tudja, hogy milyen gyűrű tetszene (mielőtt még mondjátok, nem csicsás gyűrű, egy egyszerű, vékony ezüst gyűrű pici kővel tetszene a legjobban, még csak nem is lenne drága, mert a gyémántot nem szeretem, max 20 ezer ft lenne). Egyszerűen nem értem. És nagyon idegesít. A bölcsiben is furán néznek rám, mert nincs gyűrűm, akárkivel beszélek akit nem ismerek és megtudja, hogy van egy fiam, kérdezi, hogy "egyedül neveled?" mert nincs gyűrűm... A leginkább viszont az zavar, hogy tudja, hogy ez mennyire fontos nekem, és milyen rég óta várok rá, de mégsem kéri meg a kezem, vagy mégsem mondja azt, hogy ne is reménykedjek, mert úgy sem fogja. Sokszor beszélünk az eljegyzésről/házasságról, egyeznek a terveink is, de mégsem kéri meg a kezem. Nem értem, mire vár...

22N


2017. dec. 11. 13:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%

eddig is a feleségeként viselkedtél... mit vársz?


amúgy már baromira nem az eljegyzésre kéne gyúrni, hanem az esküvőre.

2017. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%
A "szuper jó kapcsolatnak" része a kommunikáció is. Ha nem mered megkérdezni, hogy mire vár, vagy ő nem képes értelmes választ adni, akkor annyira azért nem lehet szuper...
2017. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Meg merem kérdezni, de mindig csak annyi a válasz, hogy "majd" meg hogy "nem mond semmit mert akkor nem lesz meglepetés". De már 4 éve is ezt mondta, és kétlem, hogy már akkor kitalált volna egy "meglepetést".... És igen, úgy élünk, mintha házasok lennénk, meg is kérdeztem tőle tegnap, hogy attól fél-e esetleg, hogy megváltoznának a dolgok, ha összeházasodnánk, de azt mondta, hogy nem. Szerintem se változna semmi, csak jobban érezném magam, mert tudnám, hogy házasok vagyunk, és elvett még úgy is, hogy neki ez kevésbé fontos, mint nekem.
2017. dec. 11. 14:05
 4/38 anonim ***** válasza:
69%
Felejtos elettars maradsz szultel eskuvo nelkul
2017. dec. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar elvenni.

Attól tart, ha ezt őszintén kimondja, akkor elhagyod. Inkább terel.

2017. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Amikor elkezdtünk randizni, már akkor mondtam neki, hogy nekem mennyire fontos a házasság. És hogy nem akarok olyannal lenni, akinek ez nem fontos legalább annyira, hogy "megtegye értem". És ő is azt mondta, hogy neki is fontos. Tudom, ez régen volt, csak 18 éves volt, de akkor is... És szerintem ha igazán szeret, és tudja, hogy ez mennyire fontos nekem, akkor elvenne, még akkor is, ha neki nem fontos a házasság. Főleg, hogy évekig hitegetett.
2017. dec. 11. 14:13
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Együtt élsz vele, van közös gyereketek, mi motiválná a házasságra? Ja, hogy te szeretnéd. Na azt meg leszarja, úgy tűnik.
2017. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
87%
Az elejen mondtad neki, de mashogy cselekedtel. Nem kellett volna szulnod hazassagon kivul, hanem vedekezni.
2017. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Na de pont ez az, amit nem értek. Minden másban fontos neki a véleményem. Mindig megkérdezi, hogy mit szeretnék. Akkor ez miért más? Én is mindig figyelembe veszem az ő kívánságait, ő is az enyéimeket.
2017. dec. 11. 14:22
 10/38 A kérdező kommentje:
A gyereket közösen, TUDATOSAN vállaltuk, nem csak becsúszott.
2017. dec. 11. 14:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!