Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben, hogy a párotok szülei nem akartak a szüleitekkel találkozni, még eljegyzés alkalmából sem?

Figyelt kérdés

Már 5 éve ismerjük egymást a párommal, a szülei nem akarnak találkozni az én szüleimmel az esküvő előtt még

eljegyzés alkalmából sem...(azt mondták, hogy húzzuk fel egymásnak a gyűrűt, és az esküvőn majd úgyis találkoznak a szüleimmel) Szerintetek nem gáz, ha csak az esküvőn fognak találkozni?Még egyszer sem találkoztak az én szüleimmel...vagy nem kellene ezt így felfújnom...csak hát tudom, hogy általában nem ez a normális...szerintetek?


2010. jún. 5. 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

vagyok,de nem igazán hat meg...

én szüleim,párom szülei is ilyenek,már megszoktam,elvagyunk nélkülül is kettesben

majd megismerkednek az esküvőn,bár nyakam merném rátenni,hogy utána se fognak összejárogatni,hiába csak 25km-re laknak egymástól...

2010. jún. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatot nem tudok írni, de a szüleim fél év után eljegyezték egymást nagyszüleim már ezt megelőzően találkoztak, voltak egymás nyaralójába, egymásnál vacsorázni, azóta is évente kétszer legalább találkoznak, leginkább általunk, disznóvágás, ballagás, szüretek stb. szerintem nem teljesen normális ez a hozzáállás, nem kell barátnak lenniük, de azért illene, ha érdekelné őket, hogy ki lesz a nászuk, nászasszonyuk, nekem ez így nagyon furcsa.

23N

2010. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én szüleim és a párom szülei az esküvő előtti napon találkoztak először. Ennek több oka is van:

Anyósomék innen kb. 350 km-re laknak, ők idősek, nem nagyon szeretnek utazgatni. Anyukám akkoriban kezdett el bajlódni a csípőjével, szintén nem tett volna jót neki az utazás. Így aztán úgy sikerült, hogy másfél év után sikerült először találkozniuk. De szerintem jó volt ez így, hiszen a nagy távolságok miatt nem valószínű, hogy ezentúl majd gyakran fognak találkozni.

2010. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!