Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretném ha idén megtörténne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha idén megtörténne, de nem akarom erőltetni. Hogyan adjam tudtára?

Figyelt kérdés

A párommal már régóta tervezgetjük az eljegyzést.(2-3 éve már) Egy ideje direkt hagytam is a témát,hogy majd akkor kérjen meg ha Ő akar.Nem szeretném ha erőltetett lenne,de mivel én úgy számolok,hogy minimum 1-2 év mire esküvő is lesz én már nagyon szeretném ha idén megkérne. De nem akarom neki szegezni,hogy "na most akkor gyerünk".


Szerintetek hogyan célozgassak a dologra? Vagy az nagyon gáz és várjak türelmesen? De meddig "normális" várni?


27/N



2018. febr. 22. 15:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
10. Oké, meglehet beszélni, de tegyük fel, h azt mondja, h 3 év múlva megkéri a kezét. És ha nem? Akkor mi? Vagy kilép az egyik fél, vagy reménykedjen továbbra is.
2018. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%
Olvasgass itt picit a hozzad hasonlo nok/lanyok kerdesei kozott... rengeteg van, ahol mar a gyurut is kineztek, megvettek egyutt, de megse keri meg a kezet a pasas ilyen, olyan indokkal... aki meg akarja kerni a kezedet, az cselekedik. Az hogy beszel rola, hat... attol en nem ajulnek el. Azok csak szavak, amiket evek ota nem kovetnek tettek.
2018. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%

#10

" régóta tervezgetjük az eljegyzést."

Úgy gondolom, a nő már elmondta a véleményét a témában.

"Egy ideje direkt hagytam"

Korábban beszéltek róla, de most már hagyja, mert a pasira bízza. Ettől függetlenül a csávó már tudja, hogy mit szeretne a nő, ezen nincs mit ragozni.

Ezek után biztos nem félhet attól, hogy nemet fog neki mondani vagy ilyesmi.

Illik megbeszélni, ÉS ŐK MEGBESZÉLTÉK. Már 2-3 éve beszélik, ha nem lenne világos.


Nem tudom, ezek után még mit kellene csinálnia. Menjen be az ékszerüzletbe, és kérje meg a pasit?

Csak mert szökőévben úgy is lehet, szóval akkor majd 2020-ban. :")


Egyébként meg attól, hogy nézegetem a neten a használt és az új autókat egyaránt, még nem biztos, hogy egy vagy két éven belül beruházok egyre.


22/N

2018. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
13. Én ezt értem, így is gondolom én is, h meg kell beszélni. Na, de ha pasi nem kéri meg, akkor mi? Ha nem tetszik a másik félnek, akkor hagyja ott. Semmi se köti hozzá, h ne lépjen ki... Nyugodtan keressen olyat, aki komolyan veszi a témát.
2018. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

#14 Ugyanezt tanácsoltam neki. Ha további 2-3 év után sem lesz semmi, de ő szeretne, akkor írtam, hogy dobbantson. :")


Meg kell beszélni, de az sem jó, ha kierőszakolásnak tűnik. Tehát amikor már annyit beszéltetek róla, hogy azt a hatást kelti: " hogy jóvvan, megkérem má', ne rágja a fülemet többé."

2018. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel látszólag minden más működik kettőtök között, hülyeség úgy kerülgetni a dolgot, mint macska a forró kását. Megbeszélitek és kész. Elmondod, hogy úgy gondolod, hogy most már itt lenne az ideje és megkérdezed tőle, hogy ő hogyan gondolja.


Te meg én egyidősek vagyunk, és úgy gondolom, ebben a korban már nem gáz előre tervezni. Olvastam már itt olyat, hogy a férfi felháborodott, hogy a nő "beosztja" az életét, mert szeretné tudni, hogy mi várható a következő pár évben. Mindezt úgy, hogy idősebbek is voltak és már a gyerekvállalás is téma náluk...


Nem hiszem, hogy félne a lánykéréstől, de nyilván te jobban tudod. Csak arra figyelj, hogy ne rózsaszín szemüvegen át nézd őt és ne keress nem létező mentségeket számára. Tudja, hogy szeretnéd, tudja, hogy igent mondanál, ráadásul felhajtást sem akarsz. Így nekem ez eléggé kifogás-szagú.


Azt jól leírta valaki, hogy a gyűrűnézés semmit nem jelent. Gondolom te is szoktál nézelődni anélkül, hogy vennél valamit.

2018. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Pont ezért tettem fel a kérdést,mert nem akarom erőltetni,de nem tudom meddig mondható,hogy normális várni. Nem szeretném ezért elhagyni,mert szeretjük egymást.

Lehet,hogy valóban idén már megtörténik. Ha nem akkor meglatjuk mi lesz.

Azt,hogy fél nem arra értettem,hogy nemet mondok,hanem arra,hogy Ő eléggé lámpalázas típus és lehet nem tudja,hogyan is kéne nekikezdjen.

2018. febr. 22. 19:38
 18/24 anonim ***** válasza:
84%

"Harmónikus kapcsolatban és együtt élünk. Normál keresetem van,neki is. Közösen rendezünk tulajdonképp mindent."


Együtt éltek, kvázi mint férj és feleség, csak nincs papír. Miért vegyen el? Így neki ez nagyon kényelmes: te ott vagy, mindig kéznél ha kell, de nincs is hozzád láncolva, így bármikor következmények nélkül leléphet, ha neki úgy tetszik. Ezt a lánykérést meg házasságot csak te akarod.

Ülj le vele és beszéld meg, hogy 27 éves vagy, fiatalabb már nem leszel, örökké nem várhatsz. Meg gyereket sem szeretnél házasság nélkül (ha ezt így gondolod).

2018. febr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%
Evek ota egyutt eltek, kapcsolatban vagytok, amit harmonikusnak jellemzel, de biztos lampalazas feltenni neked egy kerdest, amirol mar evek ota beszelgettek... kerdezo, ne mentegesd a pasit, mert csak meg tobb idodet fogja elvesztegetni feleslegesen. Az ilyen kapcsolatok, mint a tied, tipikus peldaja annak, hogy a par egyutt van mar 4-5-6-7 ki tudja hany eve, egyuttelnek, mukodik is az egyutteles, beszelgetnek a jovorol, a pasas nincs elzarkozva semmirol, de hat megse tortenik semmi. A lany meg csak var es var, 22-23 eves egyetemistabol felnott no lett 4-5 ev alatt, aki mar kesz lenne csaladot alapitani, es varja a gyurut, beszelgetnek is rola, de tovabbra is sehol semmi. Aztan hopp, pasika megismer valakit. Elhagyja a lanyt, kovetkezo csajjal egy eve belul lagzi, masfeleven belul pedig mar a baba is a pocakban. A kozben nemsokara harmincassa ero no pedig csak les mint hal a szatyorban, hogy mi lett az o allitolagos terveikkel. Egy jo tanacs: az a pasas, aki evek ota egyuttel veled, stabil anyagi stb. mindenfele helyzetben, es nem zarkozik el a hazassag gondolatatol, de megsem leptek elore egy lepest sem a kapcsolatban, az a faszi valoban akar hazasodni. Csak nem veled.
2018. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
19-es: És hány ilyen van, valóban:(
2018. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!