Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretném ha idén megtörténne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha idén megtörténne, de nem akarom erőltetni. Hogyan adjam tudtára?

Figyelt kérdés

A párommal már régóta tervezgetjük az eljegyzést.(2-3 éve már) Egy ideje direkt hagytam is a témát,hogy majd akkor kérjen meg ha Ő akar.Nem szeretném ha erőltetett lenne,de mivel én úgy számolok,hogy minimum 1-2 év mire esküvő is lesz én már nagyon szeretném ha idén megkérne. De nem akarom neki szegezni,hogy "na most akkor gyerünk".


Szerintetek hogyan célozgassak a dologra? Vagy az nagyon gáz és várjak türelmesen? De meddig "normális" várni?


27/N



2018. febr. 22. 15:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Én párom sem szereti a felhajtást, abszolút távol áll tőle a romantika, a kapcsolatunk alatt talán 2x lepett meg virágcsokorral és mégis olyan szolid, meglepetésszerű eljegyzést hozott össze, hogy le a kalappal előtte. Talán ezért is volt hatalmas meglepetés. Ilyenre kár fogni, h "lámpalázas" stb. mert ezt izgulás nélkül szerintem nem lehet elkerülni...
2018. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
53%

Ülj tovább a fenekeden, és hódolj be a konzervatív nézőpontnak, hogy ha ő hozza fel a témát, az romantikus, ha te hozod fel, az erőltetés, és semmi jogod nincs dönteni a kapcsolatotok felett, mert ez egyedül az ő előjoga, és ha bármi befolyással akarsz lenni a saját jövődre, az szánalmas.


Vagy légy az életét tudatosan tervező, modern ember, és ülj le vele kommunikálni, mert minden kapcsolatnak az a kulcsa.

2018. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szia! Történt azóta valami? Én ugyan ebbe a cipőben jártam 2,5 évvel ezelőtt és végül semmi sem lett, sőt elhagyott egy másik nő miatt. Nálunk is minden rendben volt, jó volt a kapcsolat, a kémia is tökéletesen működött. Ha valaki évekig nem lép, annak oka van, ma már tudom - ezért is parázok egyre jobban a jelenlegi kapcsolatomban, ami most 2,5 éve tart...de még nem kért meg. Talán soha nem is fog. Egyvalami tuti, még maximum fél évet várok. 3 év alatt meg kell kérjen, ha 30-hoz közel, vagy 30 felett vagytok. Nem tudom nekem megadatik-e valaha... Nagyon el vagyok keseredve, de nem mutatom egyáltalán... Itt "élem ki" magam... ☹️
2022. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem hozzátenni, hogy az előző kapcsolatom 5 évig tartott.
2022. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!